ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 99 Kč za 300gramový Dřevorubecký steak se slaninou + přílohou na Ranči Šídlovák v Plzni na Lochotíně. Přijďte na výtečnou dobrotu do dřevěné NEKUŘÁCKÉ polní hospůdky na břehu Šídlováku a ušetřete 58%!

Běžná cena
235 Kč
Sleva
58%
Ušetřím
136 Kč
Cena dnes:
99 Kč
Nabídka vypršela
12.11.2013, 0:20:14
180 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 99 Kč za 300g Dřevorubecký steak se slaninou + příloha na Ranči Šídlovák na Lochotíně.
  • Jako přílohu budou podávány hranolky.
  • Při posezení u krbu na Vás dýchne atmosféra venkova před sto lety.
  • Zajděte sami nebo s partou přátel na pořádný kus masa do nádherné dřevěné polní hospůdky s nevšední atmosférou.
  • Jako jedna z mála je hospůdka NEKUŘÁCKÁ!

Podmínky

  • Platnost voucherů: 14.10.2013 - 15.12.2013
  • Počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů není omezen.
  • Rezervace nutná alespoň dva dny předem na tel. 604724507.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy

Máte hlad? Ať už ano nebo ne, při procházkách kolem boleveckých rybníků zcela jistě vyhládne. A právě pro pořádné jedlíky je určena dnešní nabídka slevy v útulné hospůdce přímo na břehu Šídlováku - vítejte na Ranči Šídlovák.

Za pouhých 99 korun si výtečně pochutnáte na 300gramovém Dřevorubeckém steaku se 150 gramovou přílohou (hranolky). Čeká na Vás pořádný kousek krkovičky v marinádě se zapečenou slaninou a feferonkou. A to už zasytí i pořádného jedlíka:-)

Ranč Šídlovák PlzeňRanč Šídlovák Plzeň

Pokud by někdo trochu tápal, Ranč Šídlovák se nachází na okraji Plzně přímo u Šídlovského rybníka. Nejjednodušší cesta sem vede odbočkou po pravé straně do zákazu vjezdu hned za Plzní ze silnice na Ledce a Záluží, pro pěší je lepší zvolit lesní cestu od konečné tramvaje č. 4 Plzeň - Košutka - ranč je odtud vzdálený asi 150 metrů. Ranč je domovem pro místní koně a pro partu lidí, která tady vytváří zázemí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Milovníci koní, ať děti anebo dospělí, si mohou domluvit vyjížďky do krásné přírody nebo pro ty méně odvážnější vodění na koních.

Ranč ŠídlovákRand Šídlovák

Hospůdka je udělaná celá ze dřeva a je nekuřácká, s interiérem dřevěné chaloupky, s krbem, udírnou a terasou, kde zapomenete na každodenní shon, ať už sem zajdete cíleně nebo jen půjdete kolem. Po domluvě lze zde uspořádat grilování či zpívanou. Návštěvníci se u nás scházejí a potkávají, v létě posedí u ohýnku a povyprávějí a nerušeně vnímají občasné zařehtání koní i výskot dětí.

Ranč ŠídlovákRanč Šídlovák

Hospůdka je svým občerstvením skvělá i pro procházející kolem. K dobré hospůdce patří i dobré pivo. Kromě toho plzeňského zde dostanete i "jedenáctku Chodovar".

Nekuřácká hospoda

(Úvodní obrázek je pouze ilustrativní.)

Vstupte do diskuze (0komentářů)