ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena. Medové pohlazení zregeneruje vaši pokožku po horkém létě a dodá výživu pro chladné měsíce. Diamantová mikrodermabraze, medový peeling nebo elektroporace s 69% slevou!

Běžná cena
1 550 Kč
Sleva
69%
Ušetřím
1 071 Kč
Cena dnes:
479 Kč
Nabídka vypršela
02.11.2013, 1:00:01
27 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 479 Kč (místo 1550 Kč) za luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena v centru Plzně.
 • Pletové ošetření “Medové pohlazení
 • Kombinuje špičkové přístrojové ošetření s blahodárnými účinky medu.
 • Výsledky na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření.
 • Vyhlazení vrásek, navrácení pleti pružnosti a jasu
 • Diamantová mikrodermabraze, oxygenoterapie, penetrační maska i fotoporace.

Podmínky

 • Platnost voucherů: 9.10.2013 - 28.2.2014
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Celkový počet voucherů není omezen!
 • Nutné objednání předem na tel. 377327759, nahlašte prosím číslo voucheru.
 • Objednané termíny jsou závazné, rušte prosím své termíny nejpozději 24 hodin předem, rádi vám nabídneme jiný termín.
 • V případě nedostavení se na objednanou proceduru bez včasné omluvy voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena! Podzimní luxusní kúra pro nejnáročnější zákaznice zregeneruje vaši pokožku po horkém létě a dodá jí výživu pro nadcházející chladné měsíce.
 
Luxusní pletové ošetření Medové pohlazení v Salonu Helena kombinuje špičkové přístrojové ošetření s blahodárnými účinky medu. Medové pohlazení zregeneruje vaši pokožku po horkém létě a dodá jí výživu pro nadcházející chladné měsíce. Spolu s diamantovou mikrodermabrazí penetrační slupovací maskou dodá vaší pokožce pružnost a vitalitu.
 
Kosmetické ošetření obsahuje:
- povrchové očištění pleti
- diamantová mikrodermabraze – dokonalé vyčištění zanesených pórů, zjemnění vrásek, odstranění šupinek,
- medový peeling
- ampule s medovým extraktem s použitím přístroje advance (elektroporace)
rexační masáž krémem s medovým extraktem 
penetrační slupovací maska
- fototerapie
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomatKosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Med je pro svou sladkou chuť oblíbenou pochoutkou, která se díky svým blahodárným účinkům řadí i mezi bohatství přírodní medicíny. Mimo to se využívá i ke kosmetickým účelům. Za vším stojí složení medu, kterému přisuzovali pozitivní vliv na zdraví už v dávném starověku, kdy byl považován dokonce za elixír mládí. O jeho účincích věděla již Kleopatra a používala medové produkty pro zachování svého půvabu. 
 
Med je vynikající prostředek k ošetření pleti a hodí se jako základní substance pro téměř všechny druhy kosmetických prostředků. Má vypínací účinky, plet´vyživuje do hloubky, působí na jemné mimické vrásky a ve spojení s nejmodernější technologií – diamantovou mikrodermabrazí, elektroporací a fofoterapií bude pokožka vašeho obličeje, krku a dekoltu sametově hebká, vypnutá a zářivá. Viditelný výsledek omlazení pleti uvidíte již po prvním ošetření, ideální kůra jsou 3 – 4 ošetření po 3 – 4týdnech během zimy
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Diamantová mikrodermabraze
Je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky. Zákrok je vhodný jak pro muže tak pro ženy a pro všechny typy pleti. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice s diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej po důkladném očištění naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Celý zákrok je samozřejmě bezbolestný, bez vedlejších účinků (těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků) a také dostatečně rychlý, takže se nemusíte bát, že si budete na celou kúru muset vyhradit mnoho času. Zákrok se doporučuje podstoupit více než jedenkrát, ale záleží především na stavu, ve kterém se vaše pleť nachází - starší pleť potřebuje důkladnější obnovu. Nejlepší je vše konzultovat s kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by opakování zákroku mělo být.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
ELEKTROPORACE
Jedná se o působení elektrických impulsů, které jsou schopny proniknout přes vrchní vrstvu pokožky a dále do buněčné membrány, kde vytvoří tzv. kanálky, kterými se dostávají účinné kosmetické látky přímo tam, kde je to nejvíc potřebné. Současně dochází působením elektrického impulsu ke stimulaci lymfy, stimulaci svalstva, zvýšení přívodu kyslíku do tkání, vpravení aktivních látek přímo do dermis. Účinky tzv. TRANSKUTÁNNÍ ELEKTROPORACE jsou vědecky dokázány a to zejména v posledním desetiletí. ELEKTROPORACE se provádí elektroporační hlavici pro aplikaci anti-aging ošetření kosmetickým přípravkem DermoActif značky SORISA, který je dodáván jako jednorázový roll-on, a který byl speciálně navržen pro tento proces. Díky tomuto typu ošetření je dosahováno optimální hydratace kůže, mikrostimulace kožních cév a anti-aging účinků, a to již po několika málo sezeních. Jedná se o velice účinnou a nebolestivou alternativu k injekčním metodám.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomatKosmetický salon Helena v Plzni - slevomat

Dále se můžete těšit na relaxační a regenerační masáž krémem s medovým extraktem, což je nejen báječný zážitek, který pohladí vaše smysly, ale i dokonale vyživí pokožku. Medový krém intenzivně prostupuje pokožkou do hloubky, zvyšuje její pružnost a zanechává ji dlouhodobě svůdně omamnou a mladistvě vitální.

Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat

 
Na závěr aplikujeme penetrační slupovací masku, kterou zkombinujeme s fototerapií.
 
FOTOTERAPIE:
Fototerapie je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následného viditelného vyhlazení vrásek v obličeji.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Pevná maska je speciálně vyvinutá pro aplikaci červeného LED světla o vlnové délce 617 nm. Tato maska má stimulační účinek na syntézu kolagenu, dále má vasodilatační (rozšiřující cévy) účinek (fototerapie), schopnost dopravit kosmetický přípravek do pokožky (fotoporace).
 
Salon HelenaSalon Helena
Salon HelenaSalon Helena v Plzni
 
V Salonu Helena vždy najdete individuální přístup, pečlivost a příjemné prostředíV každém věku správná péče ubere roky a přidá na kráse :-) Záruku kvalitního výsledku dodá i to, že Salon Helena je tu pro Vás již 20 let!
 
Salon Helena - Plachého ulice, PlzeňSalon Helena Plzeň
 
Těšíme se na Vaší návštěvu!
Vstupte do diskuze (0komentářů)