ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 490,- Kč za e-learningový kurz, který Vám pomůže vydělávat desetitisíce ročně navíc. Nastartujte svoji kariéru ještě dnes!

Běžná cena
1 290 Kč
Sleva
62%
Ušetřím
800 Kč
Cena dnes:
490 Kč
Nabídka vypršela
17.10.2013, 23:59:59
50 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jedinečná příležitost získat know-how, které Vám pomůže vydělávat desetitisíce ročně navíc
 • E-learningový kurz vedoucí ke zrychlenému kariérnímu postupu
 • Nyní v akci za neopakovatelnou cenu
 • 4 úžasné dárky ke kurzu ZDARMA
 • Přeskočte své kolegy a ukažte všem, že Vy na to máte!
 • Vhodné pro zaměstnance na všech úrovních
 • Ukázku kurzu si můžete stáhnout zde.

Podmínky

 • Platnost voucherů: 4.10.2013 - 31.12.2013
 • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen!
 • Maximální počet voucherů na zákazníka: 1
 • Doba dodání do 3 pracovních dnů od uplatnění voucheru.
 • Dárky budou dodány společně s kurzem zdarma.

Kde voucher uplatnit?

 • www.pracovniliga.cz
 • Po zakoupení a obdržení voucheru objednávejte na e-mailu pracovniliga@email.cz
 • V objednávce uveďte číslo Vašeho voucheru včetně kontrolního kódu. 
 • Kurz i dárky budou dodány obratem na Váš e-mail.
Detail slevy

Pokud chcete být finančně svobodní a dělat práci, která Vás baví, pak je toto nejdůležitější text, který jste kdy četli.

„.Dříve jsem na tom nebyl finančně vůbec dobře. Jen pár dní poté, co mi na účet přišla dlouho očekávaná výplata, odešly pravidelné platby na hypotéku, energie a pojistky, mi zbyly jen oči pro pláč. Za zbylé peníze jsem pak živořil do další výplaty a tak to šlo měsíc za měsícem, rok za rokem. Žil jsem z ruky do huby, od výplatě k výplatě. Přitom jsem měl pocit, že jsem odváděl dobrou práci, že to není spravedlivé. Už jsem začínal pochybovat, že se to někdy zlepší, že někdy povýší právě mne. Někde jsem musel dělat chybu, ale nevěděl jsem kde. Neuvěřitelné se však stalo skutečností a nyní vydělávám mnohem více, než před dvěma lety...“ Karel, 33 let

E-learningový kurz Jak dosáhnout povýšení - sleva, www.pracovniliga.cz

Poznali jste se v uvedeném příkladě a chtěli byste svoji situaci vyřešit stejně jako Karel? Chcete do roka vydělávat o 15 – 50% více, než kolik vyděláváte dnes? Chcete vědět, jaký je to pocit vidět o tolik vyšší částku na Vaší výplatní pásce?

Chtěli byste také začít vydělávat zajímavé částky? Chcete vědět, jak na to?

Kariérním poradenstvím se zabýváme už pěknou řádku let a víme, jak na to, aby povýšili právě Vás. Přidejte se mezi lidi, kterým jsme již v dosažení jejich kariérních cílů pomohli a zjistěte, jaký je to pocit, když stoupáte po kariérním žebříčku a na Váš účet přitéká každým rokem více a více peněz. Kariérní poradenství na úrovni si kvůli značné finanční náročnosti nemohl v minulosti dovolit každý. Ve skutečnosti bylo finančně dostupné pouze těm nejbohatším lidem, vydělávajícím násobky průměrného platu. Rozhodli jsme se to změnit a nabídnout tuto službu v nové a neotřelé formě e-learningového kurzu. Tak, aby bylo dostupné každému zájemci.

E-learningový kurz Jak dosáhnout povýšení - sleva, www.pracovniliga.cz

Jsme skupina profesionálů s dlouholetými zkušenostmi z práce na vedoucích pozicích na personálních úsecích v předních českých i mezinárodních společnostech. Věnujeme se převážně oborům hodnocení výkonnosti, odměňování, nábor, vedení lidí a kariérní poradenství. Díky tomu, na jakých místech se pohybujeme, máme velmi dobrou představu o tom, jací lidé bývají nejčastěji povyšováni na vyšší posty a co všechno je pro takový postup nutné udělat.

V létě roku 2009 jsme dali hlavy dohromady a rozhodli jsme se, že využijeme tyto praktické znalosti a zkušenosti a vytvoříme e-learningový kurz, s jehož pomocí předáme naše know-how dále lidem, kteří ve své kariéře zápolí a potřebují popostrčit tím správným směrem. Lidem, kterým, ač pracují pilně a svědomitě, chybí důležitá část skládanky, díky které se nemůžou posunout dále. Lidem, kteří si dosud kariérní poradenství nemohli z finančních důvodů dovolit. 

 

Náš kurz dělá lidi úspěšnými

Projít si naším kurzem se jeví jako nejlepší, nejjednodušší a nejvýhodnější způsob, jak dosáhnout rychlého řešení Vašich problémů v zaměstnání. Kurz přináší hned několik výhod:

 • dozvíte se, co dělat a jak se chovat, aby si Vás Vaši nadřízení všimli, nechtěli o Vás přijít a sami Vás chtěli povýšit
 • zjistíte, že povýšit můžete snadno na jakékoli pozici a v jakékoli firmě. I když základní principy jsou pro všechny stejné, přinášíme také praktické rady pro profese manuální, administrativní, specialisty všech oborů i pro manažery
 • kurzu se budete moci věnovat z pohodlí vašeho domova v čase, který si sami určíte
 • získáte v práci nespravedlivou výhodu nad ostatními. Jak řekl jeden z našich klientů, kurz by se dal přirovnat k pracovnímu dopingu :) Budete rychlejší než ostatní, silnější než ostatní...ale naštěští je v tomto případě doping povolený
 • ke kurzu dostanete jedinečné bonusy ve vysoké hodnotě
 • budete si říkat, proč jste tyto informace neměli už dříve a o kolik peněz jste tak již přišli....

Pokud Vás zajímá, co přesně se v našem e-kurzu dozvíte, můžete si stáhnout ukázku zde.

Cena tohoto e-learningového kurzu je nyní ve slevě pouze 490 Kč. Kladete si otázku, zda se Vám takováto investice do Vaší kariéry vyplatí? Je 490 Kč za zakoupení e-learningového kurzu hodně nebo málo?

E-learningový kurz Jak dosáhnout povýšení - sleva, www.pracovniliga.cz

Možná byste si ale měli položit jinou otázku. Můžete si vůbec dovolit vydělávat stále stejně jako nyní? O kolik peněz každý měsíc přicházíte kvůli chybám, které děláte? Nevěnujete příliš mnoho energie věcem, které Vám ve Vaší kariéře vůbec nepomohou? A naopak - nezapomínáte na ty věci, které Vás mohou velice rychle posunout na vyšší místa a znásobit tak Vaše příjmy?

V průběhu našeho profesionálního života jsme zjistili, že nejvíce se vždy každému vyplatily investice do vzdělání. Nabyté znalosti Vám totiž již nikdy nikdo nevezme a budete je moci využívat znovu a znovu, neomezeně až do konce vašeho pracovního života, v krizi i v období růstu. Navíc v případě investice do kariéry se vynaložené peníze mohou vrátit několikanásobně už během jednoho roku a nikde není psáno, že když povýšíte jednou, nemůžete povýšit s využitím stejných principů v budoucnu znovu. 

Vemte si teď do ruky kalkulačku a spočítejte si, o kolik byste si vydělali za jeden jediný rok více, kdyby Vám přidali "pouhých" patnáct procent. Nevíme, kolik vyděláváte nyní, ale při průměrné mzdě byste si při 15% navýšení přišli na dalších 45 000 Korun. 45 tisíc navíc každý rok.

Tak a teď si to představte. Můžete si dovolit přicházet každý rok o tolik peněz? Co byste s nimi udělali? Vyplatí se investovat pouhých 490 korun do kurzu, který Vám pomůže dostat se snadno na takové místo, kde si tolik peněz vyděláte?

Jen pro srovnání, za stejnou cenu, za kterou nyní nabízíme náš kurz, můžete take pořídit:

 • Večeři v restauraci pro dva
 • Benzín na cestu z Plzně do Prahy a zpět
 • Jednu botu
 • Tričko 

Získat toto jedinečné know-how je navíc nyní díky elektronické podobě snazší a levnější, než tomu bylo kdykoli v minulosti. Za kvalitní kariérní poradenství se dříve běžně platily částky v řádech desetitisíců, dnes je však snadno dostupné úplně každému.

Možná pro Vás ale kariéra nebo peníze nehrají důležitou roli. Každý má jiné priority a myslíme si, že je to v naprostém pořádku.

 

Máme pro Vás ještě překvapení.

E-learningový kurz Jak dosáhnout povýšení - sleva, www.pracovniliga.cz

Pokud si zakoupíte e-learningový kurz, získáte navíc ještě tyto úžasné dárky v hodnotě 1 500,- Kč zcela ZDARMA!

1. Seznam možných důvodů, proč Vás ještě nepovýšili. Za léta naší činnosti v organizacích jsme identifikovali několik desítek důvodů, díky kterým jinak šikovní a schopní lidé zůstávají bez povýšení a bez peněz. Neděláte Vy jednu z těchto kritických chyb? Pokud ano, pomůžeme Vám zajistit nápravu. 

2. Nástroj finanční optimalizace s názvem "Kam se poděly moje peníze?", který Vám pomůže identifikovat největší černé díry na peníze ve Vaší domácnosti. Rychlá možnost, jak zjistit, kudy Vám utíká z domácího rozpočtu nejvíce peněz. Po vyplnění krátkého dotazníčku v prostředí MS Excel budete šokováni množstvím peněz, které jednotlivé černé díry spolykají. Účelem tohoto kurzu není Vás převychovat, ale pomoci Vám uvědomit si plný rozsah finančních úniků. Nástroj Vám pomůže optimalizovat výdaje Vaší domácnosti a zlepšit tak Vaší finanční situaci.  

3. Kurz s názvem "Tajemství bohatých". V této bonusové kapitole si řekneme, jak se ve třech jednoduchých a po sobě logicky jdoucích krocích, které může udělat uplně každý, stát opravdu zámožným a bohatým člověkem. Ve škole, a to ani na prestižních vysokých školách ekonomických, se tato základní pravidla neučí. Proč? Je to jednoduché - bohatí lidé nechtějí, aby se milionářem stal každý a o svá tajemství se nedělí. Vy máte nyní jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku milionářské kuchyně. Využijete nabytých znalostí a pustíte se na cestu za finanční svobodou? Nebo budete dál pokračovat v zaběhlém stereotypu a žít od výplaty k výplatě, z ruky do huby? Rozhodnutí bude jen a jen na Vás. 

4. Osobní konzultaci po e-mailu zcela ZDARMA. Pošlete nám do měsíce od zakoupení kurzu popis Vaší aktuální situace či jakékoli Vaše další dotazy týkající se Vaší kariéry. Každému se budeme věnovat individuálně a odpovíme Vám podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. V ceně je odpověď na jeden e-mail (můžete položit neomezené množství otázek). Další osobní konzultace, budete-li mít o ně zájem, budou již placené.

Upozornění! Bonusy dáváme zatím ke kurzu standardně zdarma. Ale bonusy druhý, třetí a čtvrtý budou zdarma už jen omezenou dobu.

Takže pokud právě teď cítíte, že tento kurz by Vám mohl pomoci, že chcete udělat ve Vaší kariéře krok kupředu a znásobit tak své současné výdělky, neváhejte a kupte si náš e-kurz a získejte hodnotné dárky zdarma ještě dnes!

Za pár dní už bude možná pozdě, zapomenete na to, že jste na webu četli o nějakém kariérním poradenství. Vaši kolegové však možná tento kurz již nyní čtou a můžou to být právě oni, koho povýší příště. Vezměte svůj osud do vlastních rukou a buďte to Vy, kdo zažije v práci raketový vzestup. Nezapomeňte, že v kariéře bývají úspěšní ti, kdo nejsou pasivní a neváhají jít do akce, když se naskytne ta pravá příležitost.

Takže jak si tedy můžete náš elektronický kurz objednat? Je to velice jednoduché.

Zakupte si voucher zde na slevovém portále ChciSlevuZadarmo.cz a zašlete nám jeho číslo a kontrolní kód e-mailem na adresu: pracovniliga@email.cz

My Vám obratem zašleme kurz a všechny dárky. 

Neváhejte a objednejte si náš kurz ještě dnes! Povýšení a plat z říše pohádek je možná již na dosah ruky.

Těšíme se na Vaši objednávku. Ať už si náš kurz objednáte nebo ne, přejeme Vám hodně úspěchů ve vašem profesionálním i osobním životě.

Vstupte do diskuze (0komentářů)