ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Hummer H1 na terénním OFF-ROAD polygonu v Líních u Plzně - 30 minutová jízda jen za 799 Kč. Už jste někdy seděli v něčem, co připomíná tank?:-) Využijte možnosti zkrotit 4,5 tunového drobečka se slevou 87%!

Běžná cena
5 999 Kč
Sleva
87%
Ušetřím
5 200 Kč
Cena dnes:
799 Kč
Nabídka vypršela
16.10.2013, 23:59:59
17 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • 1 voucher = 30minutová jízda v legendárním Hummeru H1
 • Řídíte sami za přítomnosti instruktora (popř. může řídit instruktor)
 • Zkroťte kolos vážící více než 4,5 tuny
 • Pojištění a kauce v ceně 
 • Vouchery se dají sčítat
 • Jízda probíhá na terénním OFF-ROAD polygonu dlouhém 2,5km v Líních u Plzně.
 • Před započetím jízdy budete proškoleni instruktorem (nezapočítává se do doby jízdy).
 • Žádná kauce nebo poplatek za pojištění.
 • Ideální dárek pro manžela, přítele či bráchu!

Podmínky

 • Platnost voucherů: 25.9.2013 - 31.5.2014
 • Rezervaci provádějte na tel. 608140092 nebo na webu rezervace.svezenicko.cz, kde si vyberte typ auta, přesný den a hodinu jízdy. Do rezervačního formuláře vyplňte i číslo voucheru s kontrolním kódem.
 • S sebou si vemte vytištěný voucher.
 • Ve vybraný den je třeba se dostavit minimálně 30 minut před plánovaným časem jízdy do sídla kanceláře, kde bude sepsána smlouva o pronájmu a budete proškoleni instruktorem.
 • Je nutné uhradit poplatek za pohonné hmoty (399 Kč při 30minutové jízdě).
 • Rezervace je možná pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Řídit Hummera, to je jako si osedlat nosorožce. Jen s tím rozdílem, že tento stroj Vás bude v terénu poslouchat na slovo. Využijte skvělé nabídky zkrotit tento 4,5 tunový kolos a pořidte sobě nebo svým blízkým zážitek, na který se nezapomíná.
 
Jen za 799 Kč si užijte životní jízdu v poctivém Hummeru H1 na terénní OFF-ROAD dráze, kterou tvořili lidé jezdící DAKAR, a je tak zárukou kvality. Okusíte zde, co Hummer dokáže... a po jízdě nebudete moct ani dýchat. Dráha je dlouhá přes 2,5 km, rozkládá se na ploše 14.000 m2 a je na ní spousta adrenalinoých překážek
 

 
S námi neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky, stačí si jen stanovit délku jízdy (zakoupené vouchery se sčítají a tím se Vám čas jízdy prodlouží), zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny adrenalinu. Po celou dobu jízdy je Vám k dispozici zkušený instruktor, který vše vysvětlí a především se postará o Vaši bezpečnost, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu.
 
Hummer H1 sleva - svezenicko.czHummer H1 sleva - svezenicko.cz
 
Při řízení vozu, který se stal americkou legendou, pomáhají řidiči nejrůznější elektronické systémy jako například trakční systém TT4 (torqtrac 4) monitorující protáčení kol a zabezpečující stálý přenos točivého momentu na kolech za jakýchkoliv podmínek. Stačí, aby pouze jedno kolo stálo na pevném podkladě. Další lahůdkou je centrální systém CTIS (Central Tire Inflation System) dohušťování a vypouštění vzduchu do každé pneumatiky během jízdy. Stisknutím tlačítka lze upustit vzduch v pneumatice, čímž se může podle velikosti tlaku zvýšit jejich styčná plocha dotýkající se země až na dvojnásobně.
 
Hummer H1 sleva - svezenicko.czHummer H1 sleva - svezenicko.cz
 
Technické udaje
Hummer H1 je vozidlo se samonosnou ocelovou karoserií s dvoumístnou kabinou, širokým podvozkem s nezávislým zavěšením kol, pohonem všech kol a vidlicovým vznětovým osmiválcem 6.5. Hummer H1 pohání kapalinou chlazený osmiválcový turbodiesel objemu 6,5 litru s přímým vstřikem paliva o výkonu 145 kW při 3400/min a točivém momentu 580 N.m dosahovaného už při 1800 ot/min. Bez problémů překoná svahy s bočním náklonem 36 stupňů, stoupání 54 stupňů a brodění až do hloubky 75 cm. Motor, převodovky, koncové převisy a nádrže jsou propojeny hadicemi, která ústí do vzduchového filtru, což zaručuje, že se případná voda nedostane do částí poháněcího ústrojí ani při brodění.
 
S námi neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky, stačí si jen vybrat auto, zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny adrenalinu. Po celou dobu jízdy je Vám k dispozici zkušený instruktor, který vše vysvětlí a především se postará o Vaši bezpečnost, abyste si mohli plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu.
 
Zdvihový objem motoru: 6 473 m3
Výkon: 145 kW při 3400/min
Dvoustupňový stálý převod náprav, TT4, ABS
Největší rychlost: 105 km/h
Zrychlení z 0 na 100 km/h: 19,5 s
Celkové vnější rozměry: 4686 x 2197 x 1905 mm
Celková hmotnost: 4672 kg
Objem nádrže paliva: 90 l (hlavní nádrž) + 65 l (přídavná)
 
Hummer H1 sleva - svezenicko.cz
 
JAK TO FUNGUJE
Zakoupte si voucher, po provedení platby Vám voucher přijde emailem.
Rezervaci lze provést dvěma způsoby: na webu www.svezenicko.cz v záložce REZERVACE JÍZD, přesný den a hodinu jízdy nebo telefonicky na naší INFOLINCE +420 608 140 092
Storno rezervace je nutné provést pouze telefonicky na naší infolince a to nejpozděni 48 hodin předem
Ve Vámi vybraný den je třeba se dostavit minimálně 30 minut před plánovaným časem jízdy do sídla kanceláře, kde bude sepsána smlouva o pronájmu, zaplaceny pohonné hmoty a budete proškoleni instruktorem. 
Rezervace je možná pouze pro osoby starší 18ti let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B. 
Již neplatíte žádné kauce ani pojištění, které je zahrnuto v ceně.
Jízda probíhá na off-road dráze vytvořené profesionálním teamem
Doba jízdy záleží na počtu zakoupených poukazů
 
Jediným poplatkem navíc je 399 Kč na pohonné hmoty za půlhodinovou jízdu. Pokud vám je půlhodina málo, vouchery můžete sčítat a dobu jízdy si tak prodloužit!
 
Nabídka je platná pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B.
 
Jedná se samozřejmě také o skvělý tip na super dárek pro nejrůzdější příležitosti. Sešlápněte plynový pedál, co to jde, a užijte si adrenalinovou jízdu, na kterou nezapomenete!
Vstupte do diskuze (0komentářů)