ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 490 Kč za zhušťování a prodlužování řas metodou řasa na řasu v salonu U Pavlíny na náměstí Republiky v Plzni. Odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru a se slevou 59%!

Běžná cena
1 200 Kč
Sleva
59%
Ušetřím
710 Kč
Cena dnes:
490 Kč
Nabídka vypršela
02.09.2013, 23:59:59
42 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 490 Kč za aplikaci umělých řas.
  • Metoda řasa na řasu
  • Kvalitní americká kosmetika JB Cosmetics
  • Odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru
  • Salon s rodinnou atmosférou v centru Plzně

Podmínky

  • Platnost voucherů: 5.8.2013 - 30.9.2013
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen!
  • Je nutné domluvení termínu předem na tel. 777727917 nebo pomocí webového formuláře.
  • Případné zrušení již domluveného termínu je nutné učinit alespoň jeden den předem, jinak voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Kdyby měly všechny ženy a dívky na světě dlouhé, husté a svůdné řasy, rovnou by se v Sušici mohly přestat vyrábět zápalky. K tomu, abyste získala doslova spalující pohled, totiž stačí velmi málo.
 
Nádherně dlouhé a přitom přirozeně vypadající řasy můžete získat velmi snadno a nyní s 59% slevou! Přijďte do kosmetického salonu u Pavlíny v centru Plzně v Dominikánské ulici a využijte jedinečné nabídky - jen 490 Kč za zhušťování a prodlužování řas metodou řasa na řasu americkou kosmetikou JB Cosmetics. 
 
 
 
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS LEPENÍM ŘASA NA ŘASU
 
Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace iicelkový vzhled prodloužených řas.
 
Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.
 
 
S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.
 
 
Vítejte v salonu U Pavlíny
 
Nabízíme Vám široké spektrum kosmetických služeb, kromě zmíněného prodlužování a zhušťování řas např. depilaci celého těla cukrovou pastou. Přijďte k nám a vyzkoušejte naše služby. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit skvěle a Váš vzhled tomu bude odpovídat. Naší prioritou je Váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne. Používáme americkou kosmetiku JB COSMETICS.
 
PROČ ZVOLIT JB COSMETICS
- Nejširší sortiment zboží! 5 druhů JB profi lepidel. 2 základní varianty JB syntetických řas - Premium (přirozenější) či Norek (výraznější) - oba druhy řas nabízí zatočení, 4 tloušťky a 11 délek. Barevné varianty jak u Norkových tak Premium řas, dále Y-řasy, Swarovski kamínky.
- Nejvyšší kvalita za dostupnou cenu (díky přímému odběru od výrobce - mateřské firmy v USA).
- Produkty firmy JB COSMETICS jsou vyráběny přímo v USA! Pod hlavičkou JB LINE, California, USA (neporovnatelná kvalita se zbožím z Číny apod..)
- JB COSMETICS dbá na přirozený vzhled (nikoliv efekt "mrkací panny", který vede k přetěžování a poničení vlastních řas), absolutní bezpečnost a přesnost práce (neviditelné spoje). Jen tak se dají prodloužené řasy nosit neomezeně dlouho.
- Široká škála JB produktů k "Péči poté". Všechna adhesiva určená na prodlužování řas rozrušují přípravky na bázi oleje.
 
Najdete nás na náměstí Republiky v Plzni v pasáži "Slavie" v 5. patře (budova České pojišťovny). Těšíme se na Vaší návštěvu.
Vstupte do diskuze (0komentářů)