ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Relaxační balíček pro dva ve Wellness U Michala v Plzni! Užijte si naplno dokonalý relax s vířivkou a masážemi za neodolatelnou cenu.

Běžná cena
900 Kč
Sleva
51%
Ušetřím
461 Kč
Cena dnes:
439 Kč
Nabídka vypršela
16.08.2013, 0:00:22
13 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 439 Kč (původní cena 900 Kč) za relaxační balíček pro dva ve Wellness centru U Michala v Plzni.
  • Hodinový pobyt ve vířivce a následná 30 minutová masáž pro oba.
  • Ve vířivce vždy nově napuštěná voda pro každého zákazníka!
  • Možnost volby intenzity a zaměření masáže (záda, šíje, krk nebo nohy).

Podmínky

  • Platnost voucherů: 31.7.2013 - 30.9.2013
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
  • Rezervace nutná na tel.: 720382225
  • Případné zrušení již domluveného termínu je nutné učinit alespoň 24 hodin předem (postačí i pomocí SMS), jinak voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Zapomeňte na tlačenice v bazénu nebo aquaparku. Vychutnejte si dnešní nabídku slevy na úžasný relaxační balíček pro dva ve Wellness centru U Michala v Plzni. Balíček obsahuje hodinový pobyt ve vířivé vaně a pro každého z dvojice i 30minutovou masáž.
 
V tropických dnech je velmi příjemné využít vířivku a ukrýt se tak před všudypřítomným vedrem, jen s tím rozdílem, že se nebudete tísnit s dalšími stovkami lidí, kteří dostali úplně stejný nápad jako Vy - vířivka je v privátní wellness zoně, která je určena po celou dobu jen Vám. Taktéž v chladnějších dnech Vám vířivka skvěle poslouží, protože teplotu vody si volíte sami - můžete se tak velmi příjemné prohřát a skvěle zarelaxovat. 
 
 
Po absolvování relaxu ve vířivce následuje poctivá masáž pro Vás i Váš doprovod. Masáže proběhnou současně, nemusíte tedy po masáži na sebe čekat, ale hned si můžete sdělit své dojmy a pocity.
 
Masáž je půlhodinová a každý si může zvolit, na co masáž bude zaměřena - zda na záda, krk a šíji nebo je možné využít skvělou masáž nohou. V obou případech si můžete zvolit intenzitu masáže tak, aby pro Vás byla příjemná.
 
Wellness centrum U Michala v PlzniWellness centrum U Michala v Plzni
 
Masáž Vás zbaví bolesti a uvolní Vaše tělo. Budou se Vám věnovat profesionální masérky, které zaručeně ví, kam "sáhnout":-) Dokonale promasírují Vaše tělo a v případě zad a šíje i uvolí blokády a napětí v této oblasti. Bolesti šíje a zad patří k těm nejčastějším, stačí celý den pracovat u počítače nebo špatně ležet.
 
 
Wellness centrum U Michala v Plzni

Těšíme se na Vás ve Wellness U Michala v útulném prostředi s rodinnou atmosférou v Purkyňově ulici v Plzni.

 

Vstupte do diskuze (0komentářů)