ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena jen za zlomek ceny. Kúra bohyně krásy Afrodity, která kombinuje účinky olivového oleje a nejnovější přístrojové technologie vyhladí vrásky, navrátí pleti pružnost a jas a připraví ji na letní sezonu. Sleva 69%!

Běžná cena
1 460 Kč
Sleva
69%
Ušetřím
1 011 Kč
Cena dnes:
449 Kč
Nabídka vypršela
17.06.2013, 23:59:59
95 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 449 Kč (místo 1460 Kč) za luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena v centru Plzně.
 • Kúra bohyně krásy Afrodity, která kombinuje účinky olivového oleje a nejnovějších přístrojů.
 • Výsledky na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření.
 • Vyhlazení vrásek, navrácení pleti pružnosti a jasu
 • Povrchové očištění pleti
 • Diamantová mikrodermabraze
 • Hloubková hydratace přístrojem Advance
 • Relaxační a regenerační masáž s krémem s olivovým olejem
 • Dvousložková maska s olivovým olejem
 • Fotoporace

Podmínky

 • Platnost voucherů: 27.5.2013 - 30.9.2013
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Celkový počet voucherů není omezen!
 • Nutné objednání předem na tel. 377327759, nahlašte prosím číslo voucheru.
 • Objednané termíny jsou závazné, rušte prosím své termíny nejpozději 24 hodin předem, rádi vám nabídneme jiný termín.
 • V případě nedostavení se na objednanou proceduru bez včasné omluvy voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena! Kúra bohyně krásy Afrodity, která kombinuje účinky olivového oleje a nejnovější přístrojové technologie, vyhladí vrásky, navrátí pleti pružnost a jas a připraví ji na letní sezonu. Čeká vás diamantová mikrodermabraze, hloubková hydratace, relaxační masáž, gelová vypínací maska + fotoporace.
 
Luxusní Kúra bohyně krásy a lásky Afrodity je spojení nejkvalitnější tradiční suroviny, prověřené tisíciletími, s nejmodernější přístrojovou technologií Salonu Helena, a je tou nejlepší péčí po dlouhé zimě a před sezónou slunění.

Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomatKosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 

Olivový olej je využíván jako součást kosmetických receptur od nepaměti. Zprávy o jeho oblibě máme již ze starověkých pramenů, kdy se používal na promašťování pleti i na výrobu mýdla. Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, které napomáhají vypínat pokožku a chránit ji před tvorbu vrásek, obsahuje také přírodní vitamín E, který podporuje elasticitu a odolnost pokožky a omlazuje ji. Kromě toho obsahuje i minerální látky, jako je fosfor, hořčík, vápník a stopové prvky. Díky vitamínu A navíc napomáhá regeneraci buněk. Olivový olej  dokáže zatajit náš věk a vracet čas o několik let zpátky. Je v něm síla mnohasetletých olivovníků, které navzdory nepříznivým klimatickým podmínkám, chudé půdě, minimu vláhy a slunečnímu úpalu stále produkují tuto “božskou surovinu”.

Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomatKosmetický salon Helena v Plzni - slevomatKosmetický salon Helena v Plzni - slevomat

 

Kosmetické ošetření obsahuje:

- povrchové očištění pleti
- diamantová mikrodermabraze přistrojem Skinlight – dokonalé vyčištění zanesených pórů, zjemnění vrásek, odstranění šupinek, 
- hloubková hydratace přístojem Advance
- relaxační a regenerační masáž s krémem s olivovým olejem
- dvousložková maska s olivovým olejem
- fotoporace
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Diamantová mikrodermabraze
Je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky. Zákrok je vhodný jak pro muže tak pro ženy a pro všechny typy pleti. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice s diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej po důkladném očištění naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Celý zákrok je samozřejmě bezbolestný, bez vedlejších účinků (těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků) a také dostatečně rychlý, takže se nemusíte bát, že si budete na celou kúru muset vyhradit mnoho času. Zákrok se doporučuje podstoupit více než jedenkrát, ale záleží především na stavu, ve kterém se vaše pleť nachází - starší pleť potřebuje důkladnější obnovu. Nejlepší je vše konzultovat s kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by opakování zákroku mělo být.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Hloubková hydratace
Pomocí přístroje Advance s využitím elektroforezy vpravíme do nejhlubších vrstev kůže hydratační gel s olivovým olejem, pokožka se vypne a bude vláčná a pružná.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - hloubková hydratace přístrojem Advance

Dále se můžete těšit na relaxační a regenerační masáž krémem  s olivovým olejem, což je nejen báječný zážitek, který pohladí vaše smysly, ale i dokonale vyživí pokožku.
 
Na závěr aplikujeme dvousložkovou masku opět s olivovým olejem, kterou zkombinujeme s fototerapií.

 
FOTOTERAPIE:
Fototerapie je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následného viditelného vyhlazení vrásek v obličeji.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Pevná maska je speciálně vyvinutá pro aplikaci červeného LED světla o vlnové délce 617 nm. Tato maska má stimulační účinek na syntézu kolagenu, dále má vasodilatační (rozšiřující cévy) účinek (fototerapie), schopnost dopravit kosmetický přípravek do pokožky (fotoporace).
 
Salon HelenaSalon Helena
Salon HelenaSalon Helena v Plzni
 
V Salonu Helena vždy najdete individuální přístup, pečlivost a příjemné prostředíV každém věku správná péče ubere roky a přidá na kráse :-) Záruku kvalitního výsledku dodá i to, že Salon Helena je tu pro Vás již 20 let!
 
Salon Helena - Plachého ulice, PlzeňSalon Helena Plzeň
 
Těšíme se na Vaší návštěvu!
Vstupte do diskuze (4komentářů)