ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 2710 Kč za PĚT DNŮ (čtyři noci) pro DVA s POLOPENZÍ v luxusním penzionu Na Rozcestí pod Kralickým Sněžníkem. Relaxace, vyhřívaný bazén a nepřeberné množství možných aktivit! Pobyt v krásné přírodě ideální i pro rodinu s dětmi s vouchery platnými až do prosince!

Běžná cena
5 200 Kč
Sleva
48%
Ušetřím
2 490 Kč
Cena dnes:
2 710 Kč
Nabídka vypršela
02.05.2013, 0:00:00
24 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 2710 Kč za pobyt na čtyři noci pro dvě osoby s polopenzí v Penzionu Na Rozcestí.
 • V nabídce níže i další varianty pro jiný počet dnů.
 • Pokoje s TV, vlastním sociálním zařízením a koupelnou
 • Neomezený vstup do venkovního bazénu vyhřívaného slunečními kolektory.
 • Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr z menu.
 • Dětské hřiště a dětský koutek.
 • Skvělá dovolená v krásné přírodě.
 • Děti do 4 let zdarma!
 • Připojení k internetu zdarma.
 • Možnost úschovy kol zdarma.
 • Parkování přímo u penzionu zdarma.
 • Možnost návštěvy atrakcí v největším českém Adrenalin Parku Dolní Morava.

Podmínky

 • Platnost voucherů: 16.4.2013 - 1.12.2013
 • Lze využít ve všední dny i o víkendu.
 • Nutná rezervace termínu na tel. 724877961 (mezi 10–18 hodinou) nebo na e-mailu penzionnarozcesti@centrum.cz.
 • Check in od 14 hodin, check out do 10 hodin.
 • Příplatky za další osoby (doplatíte až při pobytu přímo v penzionu):
 • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko (lze zapůjčit dětskou postýlku).
 • pro 1 dítě 4–15 let 600 Kč za 2 noci, 250 Kč za každou další noc. 
 • pro 2 děti 4–15 let 1000 Kč za 2 noci, 450 Kč za každou další noc. 
 • Domácí zvíře 50 Kč za noc.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Cykloturistika? Pěší turistika? Houbaření? Adrenalin? Krásná příroda? Romantika? Nebo všechno najednou? A pro celou rodinu?
 
Zveme Vás do nově postaveného krásného horského Penzionu Na Rozcestí, který se nachází v oblasti národní přírodní rezervace Králický Sněžník na pomezí Orlických hor a Jeseníků. A krásná příroda skýtá nepřeberné množství možných aktivit, ať už pěších nebo na kole - jistě využijete možnost vyvezení kol sedačkovou lanovkou na vrcholky hor. Cykloturisti, pěší turisti, houbaři i borůvkáři, romantici i milovníci adrenalinu - každý zde najde, co jeho jest. 
 
Vybrat si můžete z těchto variant (klikněte pro zvolenou variantu): 
AKTUÁLNĚ VYBRANÁ:
- Pobyt pro dva na čtyři noci s polopenzí, původní cena 5200 Kč, po slevě 2710 Kč, sleva 48%
 
DALŠÍ VARIANTY:
 
Vouchery je možné kombinovat, zakoupením příslušných voucherů si tam můžete pobyt prodloužit dle Vašich požadavků. Tedy nákupem např. voucheru na 5 nocí a voucheru na 2 noci si tak užijete týdenní pobyt za bezkonkurenční cenu.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní MoravaPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - pohled od penzionu
 
Penzion nabízí celkem 16 stylově zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojů, některé s možností další přistýlky. Z toho tři jsou apartmány s vlastní kuchyňkou. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením a koupelnou. Ve všech pokojích je možnost připojení k internetu zdarma.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - pokojPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - pokoj
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - sociální zařízeníPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - sociální zařízení
 
Součástí Vašeho balíčku je polopenze pro oba po celou dobu pobytu, kterou si vychutnáte v nádherné, krbem vyhřívané a stylově zařízené restauraci. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večere výběrem z menu. U penzionu je k dispozici dětské hřiště či posezení u grilu.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - restauracePenzion Na Rozcestí Dolní Morava - restaurace
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - restauracePenzion Na Rozcestí Dolní Morava - restaurace
 
Pokud budete chtít jen tak lenošit nebo si odpočinout po horské tuře, je Vám k dispozici zdarma po celou dobu pobytu venkovní bazén. Bazén je vyhříván slunečními kolektory, které zajistí příjemnou teplotu vody za různého počasí.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - vyhřívaný bazén
 
Penzion se nachází v obci Dolní Morava - známém horském středisku, které se nachází mezi Jeseníky a Orlickými horami, na úpatí Králického Sněžníku (1424 m n.m.). Nyní se jedná o stále se rozvíjející turistický resort. V roce 2010 byla zahájena rozsáhlá kompletní modernizace střediska, rozdělená na 3 etapy, s cílem vybudovat ucelenou turistickou oblast s celoročním provozem a širokou nabídkou služeb a sportovně rekreačních aktivit pro všechny věkové skupiny. Jednou z hlavních cílových skupin jsou určitě rodiny s dětmi, pro které zde vzniká jedinečné zázemí.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - bobová dráha
 
Doprava je nejlepší automobilem po vlastní ose. Parkování přímo na parkovišti u penzionu je zdarma. Vlakové spojení je možné do stanice Králíky nebo Červený Potok a potom autobusem na zastávku Dolní Morava, obchod. Autobusem je třeba se nejdříve dopravit do Králík a dále místním autobusem opět na zastávku Dolní Morava, obchod.
 
Tipy na výlety v okolí:
 
Pro cyklisty, především na horských kolech, je zde množství velmi zajímavých tras. Jízdní kola si můžete v penzionu uschovat. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky - stačí si jen vybrat, na který vrcholek se vydáte.
 
Vydejte se na výlet na Králický Sněžník, pod jehož vrcholem vyvěrá pramen řeky Moravy. Pramení v severovýchodním cípu Čech pod vrcholkem Králického Sněžníku, odkud protéká napříč severní, střední a jižní Moravou a posléze splývá až na slovenském území s vodami Dunaje. Do údolí je krásný pohled přímo od pramene studánky, odkud můžete stoupat i na nedaleký vrchol vytvořený sutí z rozbořené polské rozhledny.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Králický SněžníkPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Králický sněžník
 
Symbolem vrcholu Králického Sněžníku je žulová soška slůněte, stojící poblíž základů bývalé Liechtensteinovy chaty a pramene řeky Moravy kousek pod vrcholkem. Z místa, kde stojí, dohlédnete na dva nejvyšší body naší země – přirozený, tedy vrchol Sněžky (1602 m), a umělý, který představuje špička vysílače na nejvyšší hoře Moravy, na Pradědu (1638 m).
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Králický sněžníkPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Králický sněžník
 
Můžete navštívit blízké adrenalinové centrum, největším v České republice, s názevm Adrenalin Park Dolní Morava. Najdete zde na jednom místě například bobovou dráhu, lezeckou stěnu, lanové centrum, obří houpačku nebo power fun (volný pád z výšky 13 metrů). V létě je v provozu také lanovka, která vás vyveze i s kolem a můžete zde příjemně po vrstevnici například objet Králický Sněžník. Čekají tu na vás nádherné výhledy na okolní krajinu
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Adrenalin park Dolní MoravaPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Adrenalin park Dolní Morava
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Adrenalin park Dolní MoravaPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Adrenalin park Dolní Morava
 
Máte rádi vojenská muzea a dělostřelecké pevnosti? Pak se vám bude líbit v Králíkách a jejich okolí. Ve městě najdete nejenom rozsáhlé Vojenské muzeum s expozicemi bojové techniky, munice, zbraní a uniforem, ale na severním okraji Králík navíc objevíte dělostřeleckou tvrz Hůrka, nejlépe dostupnou velkou moderní pevnost v České republice s rozsáhlým systémem podzemních chodeb. Řadu dalších menších objektů objevíte také při putování po naučné stezce československého opevnění v Dolní Moravě.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Vojenské muzeum KrálíkyPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Vojenské muzeum Králíky
 
Cestovatelská potěšení plná rozhledů
Krásné výhledy se otvírají při pohledu z rozhledny na Suchém vrchu, z rozhledny na Křížové hoře i z rozhledny na vrchu Val. Od ní to je jen pár stovek metrů k baroknímu poutnímu areálu Hora Matky Boží s klášterem, kostelem Nanebevzetí Panny Marie a krytými ambity. 
 
RohlednaRozhledna
 
Aquapark Žamberk
Aquapark Žamberk je sportovní, zábavní a relaxační areál. Již skutečnost, že kapacita tohoto aquaparku je 1000 návštěvníků za den, naznačuje, že je jedná o rozsáhlý areál, který dokáže na celé odpoledne zabavit jak děti tak i dospělé.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Aquapark ŽamberkPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Aquapark Žamberk
 
Aquacentrum Šumperk
Plavecký areál nabízí venkovní bazén, dále krytý bazén 25 x 12,5 metrů a dětské brouzdaliště 10 x 6 metrů. Můžete si zde vychutnat i masáže, podvodní masáže, regenerace, perličky, rašelinu, suchou uhličitou koupel bio plus, vodoléčbu, regenerace, finskou saunu, relaxace a mnohé další uvolňující a sportovní zážitky. 
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Aquacentrum ŠumperkPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Aquacentrum Šumperk
 
Dlouhé stráně
Přečerpávací vodní elektrárma Dlouhé Stráně se v roce 2005 zařadila mezi 7 největších divů České republiky. Stanula tak mezi nejvýznamnějšími českými památkami jako jsou hrad Karlštejn, Pražský hrad nebo zámek Hluboká. V samotném finále hlasovací soutěže se stala dokonce největším Divem České republiky, když pro ni hlasovalo celkem 119 158 občanů.
 
Penzion Na Rozcestí Dolní Morava - Dlouhé stráněPenzion Na Rozcestí Dolní Morava - Dlouhé stráně
Vstupte do diskuze (6komentářů)