ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Luxusní kosmetické ošetření salonu Helena v Plzni za zlomek ceny! Jen 449 Kč za Růžový sen - diamantová dermabraze, kyslíková sprcha, penetrační maska i fotoporace. Nabušený balíček Růžový sen, který probudí Vaši plet ze zimního spánku, se slevou 66%!

Běžná cena
1 320 Kč
Sleva
66%
Ušetřím
871 Kč
Cena dnes:
449 Kč
Nabídka vypršela
10.04.2013, 23:59:59
146 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 449 Kč (místo 1320 Kč) za luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena v centru Plzně.
 • Výsledky na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření.
 • Povrchové očištění pleti
 • Diamantová mikrodermabraze
 • Ošetření pleti kyslíkem
 • Relaxační a regenerační masáž s krémem s růžovým olejem
 • Ampule pro vypnutí pleti
 • Dvousložková maska s růžovým olejem
 • Fotoporace

 

Podmínky

 • Platnost voucherů: 20.3.2013 - 30.7.2013
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Celkový počet voucherů není omezen!
 • Nutné objednání předem na tel. 377327759, nahlašte prosím číslo voucheru.
 • Objednané termíny jsou závazné, rušte prosím své termíny nejpozději 24 hodin předem, rádi vám nabídneme jiný termín.
 • V případě nedostavení se na objednanou proceduru bez včasné omluvy voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
Jarní luxusní kosmetické ošetření “Růžový sen” probudí vaši plet ze zimního spánku. Je vaše pokožka po zimě vysušená, podrážděná, chybí jí jas a zdravá barva? Nová exkluzivní kúra Salonu Helena, která spojuje nejmodernější přístrojové ošetření s jednou z nejdražších tradičních surovin, kterou je růžový olej, vaše problémy vyřeší.
 
Kosmetické ošetření obsahuje:
- povrchové očištění pleti
- diamantová mikrodermabraze – dokonalé vyčištění zanesených pórů, zjemnění vrásek, odstranění šupinek, 
- kyslíková sprcha - ošetření pleti kyslíkem
- relaxační a regenerační masáž s krémem s růžovým olejem 
- ampule pro vypnutí pleti
- dvousložková maska s růžovým olejem
- fotoporace
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Diamantová mikrodermabraze
Je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky. Zákrok je vhodný jak pro muže tak pro ženy a pro všechny typy pleti. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice s diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej po důkladném očištění naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Celý zákrok je samozřejmě bezbolestný, bez vedlejších účinků (těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků) a také dostatečně rychlý, takže se nemusíte bát, že si budete na celou kůru muset vyhradit mnoho času. Zákrok se doporučuje podstoupit více než jedenkrát, ale záleží především na stavu, ve kterém se vaše pleť nachází - starší pleť potřebuje důkladnější obnovu. Nejlepší je vše konzultovat s kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by opakování zákroku mělo být.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Kyslíková sprcha
Jedná se o velmi účinné a šetrné ošetření pokožky pomocí speciálního přístroje, který sám generuje čistý, 96% kyslík. Proud tohoto plynu pak odborníci v salonu aplikují na kůži speciální tryskou. Kyslík má několik výhod: působí do hlubších vrstev pokožky a přenáší do nich aktivní látky. Napomáhá regeneraci pleti a vstřebávání účinných složek, pleť prozařuje a odstraňuje malé vrásky. Počet návštěv je individuální. Dochází k rychlé obnově buněk, současně je pleť nenapodobitelně jemná, vypjatější, jemné vrásky se vyhladí, po opakování kůry 2-4x efekt přetrvává několik měsíců. Pomocí kyslíkové sprchy zapracujeme do pokožky vypínací ampuli.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomatKosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Dále se můžete těšit na relaxační a regenerační masáž krémem s růžovým olejem, což je nejen báječný zážitek, který pohladí vaše smysly, ale i dokonale vyživí pokožku.
 
Růžový olej
Růžový olej a voda jsou přírodními produkty vyráběnými z květů Damascénské růže nazývané “královna růží”. Této růži se v požadované kvalitě daří pouze na několika místech na světě a jedním z nich je “Údolí růží”, které leží na jižním úpatí pohoří Stará Planina. Tradice výroby oleje sahá až do starověku. Výroba se sice zmodernizovala, ale surovina zůstává stále stejně vzácná a v současné době je gram oleje dražší než gram zlata. Růžový olej i růžová voda obsahují přes 300 jedinečných substancí blahodárně působících na lidský organismus. Protože jsou zároveň i vynikajícími přírodními konzervanty, jsou nenahraditelnou složkou většiny kosmetických produktů. Používáním kosmetiky, jejíž podstatnou substancí je růžový olej, se pokožka vyhladí, zpružní a zvláční a pleť tak v krátké době získá svěží a mladistvý vzhled.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Na závěr aplikujeme dvousložkovou masku opět s růžovým olejem, kterou zkombinujeme s fototerapií. 
 
FOTOTERAPIE:
Fototerapie je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následného viditelného vyhlazení vrásek v obličeji.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Pevná maska je speciálně vyvinutá pro aplikaci červeného LED světla o vlnové délce 617 nm. Tato maska má stimulační účinek na syntézu kolagenu, dále má vasodilatační (rozšiřující cévy) účinek (fototerapie), schopnost dopravit kosmetický přípravek do pokožky (fotoporace).
 
Salon HelenaSalon Helena
Salon HelenaSalon Helena v Plzni
 
V Salonu Helena vždy najdete individuální přístup, pečlivost a příjemné prostředíV každém věku správná péče ubere roky a přidá na kráse :-) Záruku kvalitního výsledku dodá i to, že Salon Helena je tu pro Vás již 20 let!
 
Salon Helena - Plachého ulice, PlzeňSalon Helena Plzeň
 
Těšíme se na Vaší návštěvu!
Vstupte do diskuze (0komentářů)