ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Pouze 99 Kč za 300g vepřový steak + 300g kovbojských fazolí na Ranči Šídlovák na Lochotíně. Po pořádné procházce pořádně vyhládne, v dřevěné polní hospůdce na Šídlováku na Vás bude čekat více než půlkilová svačinka s 58% slevou!

Běžná cena
235 Kč
Sleva
58%
Ušetřím
136 Kč
Cena dnes:
99 Kč
Nabídka vypršela
15.03.2011, 23:59:59
240 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 99 Kč za 300 gramový vepřový steak + 300 gramů kovbojských fazolí na Ranči Šídlovák na Lochotíně.
  • Naplánujte si návštěvu nádherné dřevěné polní hospůdky s nevšední atmosférou a dopřejte si pořádné jídlo jako správní kovbojové, dnes s 58% slevou.
  • Jako jedna z mála je hospůdka NEKUŘÁCKÁ!

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 9.3.2011.
  • Platnost voucherů do: 31.5.2011.
  • Počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů není omezen.
  • Rezervace nutná alespoň 2 dny předem!

Kde voucher uplatnit?

Detail slevy

Máte hlad? Ať už ano nebo ne, při procházkách kolem boleveckých rybníků zcela jistě vyhládne. A právě pro pořádné jedlíky je určena dnešní nabídka slevy v útulné hospůdce přímo na břehu Šídlováku - vítejte na Ranči Šídlovák.

Pouze za 99 Kč zde na Vás čeká 300 gramový vepřový steak s 300 gramovou porcí kovbojských fazolí.  A to už zasytí i pořádného jedlíka:-)

Pokud by někdo trochu tápal, Ranč Šídlovák se nachází na okraji Plzně přímo u Šídlovského rybníka. Nejjednodušší cesta sem vede odbočkou po pravé straně do zákazu vjezdu hned za Plzní ze silnice na Ledce a Záluží, pro pěší je lepší zvolit lesní cestu od konečné tramvaje č. 4 Plzeň - Košutka - ranč je odtud vzdálený asi 150 metrů. Ranč je domovem pro místní koně a pro partu lidí, která tady vytváří zázemí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Milovníci koní, ať děti anebo dospělí, si mohou domluvit vyjížďky do krásné přírody nebo pro ty méně odvážnější vodění na koních.

Ranč ŠídlovákRand Šídlovák

Hospůdka je udělaná celá ze dřeva a je nekuřácká, s interiérem dřevěné chaloupky, s krbem, udírnou a terasou, kde zapomenete na každodenní shon, ať už sem zajdete cíleně nebo jen půjdete kolem. Po domluvě lze zde uspořádat grilování či zpívanou. Návštěvníci se u nás scházejí a potkávají, v létě posedí u ohýnku a povyprávějí a nerušeně vnímají občasné zařehtání koní i výskot dětí.

Ranč ŠídlovákRanč Šídlovák

Hospůdka je svým občerstvením skvělá i pro procházející kolem. K dobré hospůdce patří i dobré pivo. Kromě toho plzeňského zde dostanete i "jedenáctku Chodovar".

Nekuřácká hospoda

Vstupte do diskuze (10komentářů)