ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

AKCE! Luxusní provázkové záclony 300*250 cm. Výběr z 15 barev! Záclony se mohou dále střihat na užší pásy, svazovat atd. Efektní a módní doplněk do Vašeho domu až na několik oken najednou. A nejen do oken:-) Sleva 51% a POŠTOVNÉ ZDARMA!

Běžná cena
999 Kč
Sleva
51%
Ušetřím
509 Kč
Cena dnes:
490 Kč
Nabídka vypršela
12.01.2013, 23:59:59
36 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 490 Kč za provázkovou záclonu s rozměry 300 x 250 cm.
 • Výběr z 15 barev pro perfektní slazení s interiérem.
 • Odolné proti slunečnímu záření.
 • Částečně nahradí i síť proti hmyzu.
 • Možnost libovolné úpravy šírky i délky.
 • Lze použít i na předěl interiéru nebo jako dveřní závěs.
 • Poštovné zdarma!

Podmínky

 • Platnost voucherů: 31.12.2012 - 31.1.2013
 • Maximální počet voucherů na osobu: 10
 • Celkový počet voucherů v prodeji: 150
 • Po zakoupení a obdržení voucheru je nutné produkt objednat přes e-mail darkypodstromecek@email.cz.
 • Zboží bude odesláno poštou, poštovné je zdarma.

Kde voucher uplatnit?

Voucher uplatníte online zasláním objednávky na e-mail darkypodstromecek@email.cz. Do e-mailu uveďte jméno a příjmení, doručovací adresu, telefon a číslo voucheru včetně kontrolního kódu a vybranou barvu záclon (ukázky v prezentaci).

Detail slevy
 
Hledáte efektní a módní doplněk do svého domu či bytu? Pak jsou pro vás a vaše okna skvělým řešením provázkové záclony, které v posledních letech slaví jednoznačný boom.
 
 
Provázkové záclony jsou někdy nazývané též jako šňůrkové nebo třásňové záclony. Díky použití 100% polyesteru jsou odolné proti slunečnímu záření, nerozpadají se a mohou se chlubit vysokou životností. Vašemu interiéru dodají výjimečný a elegantní vzhled. Záclony nejsou jen moderním doplňkem interiéru, ale částečně nahradí i síť proti hmyzu. Díky pohybu jednotlivých třásní záclon je hmyz odrazen a raději si najde okno Vašeho souseda:-) 
 
 
Můžete si vybrat z 15 barevných provedení - bez problémů si tak vždy můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a barvám interiéru. Můžete si tak barevně doladit záclonu k Vašemu nábytku, barvě stěn či koberců.
 
Vybírat můžete z barevného provedení (ukázky na obrázcích níže):
- bílá
- čokoládově hnědá
- červená
- losos
- světle růžová
- švestková
- pomerančová
- zelená
- zlatá
- stříbrná
- fialová
- černá
- ecru
- olivová
- bordó
 
Tento typ záclon je také výjimečný snadnou možností úpravy, a to jak šířky, tak délky. Námi nabízené provázkové záclony mají rozměry 300 x 250 cm - pokud tedy nemáte tak veliké okno, není žádný problém vytvořit více kusů záclon a designově vyzdobit i jiné pokoje ve Vašem bytě. Provázková záclona sluší i větším oknům (tzv. francouzská okna). Provázky mají navíc speciální úpravu, jejíž zásluhou se ani po ustřižení nebudou třepit konce. Můžete tak nechat zapracovat svou fantazii a vykouzlit tvar dle vašeho přání.
 
 
I když se jedná o záclony, variabilita použití je mnohem širší. Jednoduše s nimi vytvoříte předěl interiéru nebo jimi nahradite dveřní závěs. Zastíní přesluněné části domu nebo mohou posloužit jako moderní dekorační doplněk
 
Uchycení provázkových záclon je rovněž velmi snadné, vystačíte si s obyčejnými žabkami nebo jednoduše navléknete záclonu přímo na garnýž o průměru max. 5 cm - záclony jsou zakončeny tunýlkem.
 
Vstupte do diskuze (3komentářů)