ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Vánoce last minute! Jen 299 Kč za 1,5 hodinovou masáž dle výběru (klasická, relaxační, lávové kameny) v centru Prahy! Přijďte si odpočinout a nabrat nové síly. Vouchery platné až do konce března 2013 s uplatněním Po-Ne 7-23 hodin!

Běžná cena
650 Kč
Sleva
54%
Ušetřím
351 Kč
Cena dnes:
299 Kč
Nabídka vypršela
27.12.2012, 23:59:59
47 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 299 Kč za 1,5hodinovou masáž v Praze.
  • Lze vybírat z těchto masáží: klasická, relaxační a masáž lávovými kameny.
  • Masáž bude přizpůsobena klientovi.
  • Výborná dostupnost v centru Prahy.
  • Jedinečné uvolnění Vašich smyslů v centru Prahy se slevou 54%.
  • Vouchery platné až do konce března 2013!

Podmínky

  • Platnost voucherů: 13.12.2012 - 31.3.2013
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
  • Objednání předem nutné na tel. 737932317

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Zastavte se a dopřejte si konečně pořádný odpočinek! Dopřejte si opravdovou úlevu, relaxaci a regeneraci. Přijďte k nám a užijte si příjemných 90 minut při skvělé masáži. Vybírat přitom můžete hned ze tří masáží. Voucher lze je také možné darovat Vašim bližním jako vánoční dárek.
 
Klasická masáž
Je vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo. Například při sedavém zaměstnání, či nějakém zdravotním postižení, které znemožňuje pohyb. Masáží lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti a uvolnění jak pohybového aparátu, tak toků energií, což se následně pozitivně promítne i ve vaší psychické a emoční sféře.
 
Masáže Martin Šebek - masáž na přání
 
 
Relaxační masáž
Hledáte uvolnění? Způsob, jak se zklidnit, ulevit od stresu a napětí, odpočinout a vyčistit si hlavu? Relaxační masáž je proto stvořena! V klidné a krásné atmosféře, umocněné příjemnou relaxační hudbou s krásnou vůní, si vychutnáte jemné a konejšivé dotyky maséra. Při této kompozici dosáhnete dokonalého fyzického, psychického a duševního uvolnění, klidu a míru.
 
Masáže Martin Šebek - masáž na přání
 
 
Masáž horkými lávovými kameny
Je to zcela zvláštní druh masáže. Je jedna z nejluxusnějších, nejúčinějších a nejpříjemnějších masáží. Vychází ze znalostí a vědění starých mnoho tisíc let. Jednou z nejdůležitějších složek jsou kameny. Jde o kameny vzniklé z vulkánové činnosti, obsahující minerální a chemické prvky vzniklé za vysokých teplot, tudíž mají vysoké relaxační účinky. A to  jednak pro svoje léčivé vyzařování – mají vysokou energetickou vibraci a pro svoji schopnost akumulovat, držet a předávat teplo.
 
Masáže Martin Šebek - masáž na přáníMasáže Martin Šebek - masáž na přání
 
 
Kontraindikace:  horečnatá, zánětlivá a infekční onemocnění, otevřené rány, křečové žíly nebo kožní vyrážky
 
Těšíme se na Vaší návštěvu. Voucher můžete využít po předchozím telefonickém objednání v čase, který vyhovuje Vám (Po - Ne 7-23 hodin).

Vstupte do diskuze (2komentářů)