ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 399 Kč za DVĚ HODINY masáže lávovými kameny ve Wellness u Michala v Plzni. Příjemné zímní prohřátí Vašich zad, rukou i nohou, ale i skvělý vánoční dárek za perfektní cenu se slevou 51%!

Běžná cena
810 Kč
Sleva
51%
Ušetřím
411 Kč
Cena dnes:
399 Kč
Nabídka vypršela
21.12.2012, 0:00:00
41 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 399 Kč místo 810 Kč za dvouhodinovou masáž lávovými kameny ve wellness U Michala v Plzni.
  • Masáž je velmi relaxační, příjemná, léčivá, přináší úlevu od bolestí různého druhu.
  • Dopřejte sobě nebo svým blizkým uvolňující masáž pro osvěžení těla i ducha a ušetřete 51% z ceny.

Podmínky

  • Platnost voucherů: 6.12.2012 - 31.3.2013.
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
  • Rezervaci provádějte na tel.: 720382225

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
Trápí vás nespavost, bolí vás hlava, záda nebo klouby? Jste ve stresu, unavení a nedokážete se na nic soustředit? Pak přesně pro Vás je určena dnešní nabídka slevy, která uvolní Vaší unavenou mysl i ztuhlé svaly - masáž lávovými kameny. Jedná se o techniku, která k nám přišla z Havajských ostrovů. O zázračném působení sopečného kamene tady dobře věděli už před několika tisíci lety, a Vy si jí můžete dnes užít s 51% slevou!
 
Za skvělých 399 Kč (původní cena 810 Kč) Vám v oblíbeném wellness U Michala v Plzni nabízíme exkluzivní dvouhodinovou masáž lávovými kameny. 
 
Studio krásy Helen - Husova ulice, PlzeňStudio krásy Helen - Husova ulice, Plzeň
 
Při masáži lávovými kameny se soustředíme hlavně na prohřátí zad, nohou i rukou. Chladné počasí je ideální k relaxaci s horkými lávovými kameny.
 
Při masáži horkými kameny dochází k hlubokému uvolnění. Tělo dostává prostor k dostatečné relaxaci, kdy prohřáté tělo lépe uvolní případné bloky a stuhlosti ve svalech a uvolnění energetických drah - meridiánů. Masáž je tedy velmi relaxační, příjemná, léčivá, přináší úlevu od bolestí různého druhu.
 
Při masáži se pracuje s lávovými kameny ohřátými na teplotu 40-50 °C, kterými se tělo prohřívá a masíruje. Jedná se o vysoce relaxační antistresovou terapii, která spočívá v důkladném promasírování a prohřátí svalstva a uvolnění blokace důležitých bodů k rozproudění energie v našem těle.
 
Wellness centrum U Michala v PlzniWellness centrum U Michala v Plzni
 
Velmi oblíbeným místem ve Wellness u Michala je také nově vybudovaná sauna obložená prvotřídním dřevem, jehož příjemná barva, vůně a vynikající vlastnosti zaručí saunování v úžasném prostředí. Celou saunu máte přitom jen pro sebe a Vaší rodinu/přátele. Pobyt v sauně prokrvuje kůži, posiluje krevní oběh, odplavuje nečistoty a zlepšuje pohyblivost kloubů. Střídání horké sauny a studené sprchy je také nejlepší prevencí před chřipkovým onemocněním a častým nachlazením.
 
 
Těšíme se na Vás ve wellness u Michala v útulném prostředi s rodinnou atmosférou v Purkyňovo ulici v Plzni.

 

Vstupte do diskuze (0komentářů)