ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 279 Kč za 90minutovou klasickou masáž s kombinací s lávovými kameny, uvolněním krční páteře a reflexní terapii plosky nohou. Buďte jako znovuzrození a ušetřete 53%. Vouchery platné až do května 2013!

Běžná cena
590 Kč
Sleva
53%
Ušetřím
311 Kč
Cena dnes:
279 Kč
Nabídka vypršela
03.01.2013, 23:59:59
113 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 279 Kč za 90minutovou masáž v masážním salonu v centru Plzně blízko křižovatky U Práce.
  • Masáž obhahuje klasickou masáž zad a šíje v kombinaci s masáží lávovými kameny, uvolněním krční páteře a reflexní terapií plosky nohou.
  • Několik druhů uvolnění v jedné návštěvě.
  • Svěřte své tělo do rukou odbornice s osmiletou praxí.
  • Ušetříte Vaší peněžence více než tři stovky!
  • Vouchery platné až do května 2013!

Podmínky

  • Platnost voucherů: 3.12.2012 - 31.5.2013
  • Maximální počet voucherů na osobu: 3
  • Celkový počet voucherů v prodeji: 100
  • Rezervaci provádějte na tel. 731465237.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
Přinášíme Vám relaxačně zdravotní masáž v délce 90 minut za úžasnou cenu 279 Kč. Nevěříte? Věřte!
 
Se zakoupeným voucherem si dopřejete několik druhů uvolnění v jedné návštěvě - čeká Vás účinná klasická masáž zad a šíje, masáž lávovými kameny, uvolnění krční páteře a reflexní terapie plosky nohou. To vše v masážním salonu ve studiu Cestou Harmonie u Stanislavy Topinkové blízko křižovatky U Práce v Plzni. Udělejte si radost ze skvělé relaxace, která je zároveň Vašemu tělu prospěšná. A ještě ušetříte Vaší peněžence tři stovky!
 
Klasická masáž zad a šíje odblokuje zatuhlé svaly na patřičných místech. Jedná se o velmi vhodnou masáž pro pracující na počítači a často sedící za volantem přibližovacího se dopravního prostředku. Masáž Vás dokonale uvolní a zbaví zbytečné bolesti. Napomůže také správnému držení těla, odbourá nahromaděný stres a zlepšuje Vaší psychiku.
 
Klasická masážKlasická masáž
 
Klasická masáž je provázena v kombinaci s reflexní terapií plosky nohou. Reflexní terapie je využívána při diagnostice, kdy určité bolavé místo signalizuje problém např. některého orgánu apod. Pak je možné na problematické místo působit a napomoci tak hojení. 
 
Masáž lávovými kamenyMasáž lávovými kameny
 
Při masáži horkými kameny dojde k hlubokému uvolnění. Tělo dostane prostor k dostatečné relaxaci, kdy prohřáté tělo lépe uvolní případné bloky a stuhlosti ve svalech. Masáž je tedy velmi relaxační, příjemná, léčivá, přináší úlevu od bolestí různého druhu.
 
 
Stanislava Topinková se masážemi živí 8 let. Její hlavní zaměřeni jsou manuální lymfatické masáže, které podporují detoxikaci organismu. Dále nabízí reponaci (uvolnění) krční a bederní páteře, klasickou masáž, kombinovanou s reflexní terapií chodidel dle potřeb klienta. Dále si můžete dopřát různé aroma masáže, medové masáže a masáže lávovými kameny.

Cestou Harmonie Plzeň

 

Vstupte do diskuze (3komentářů)