ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Poukaz na zboží v hodnotě 1000 Kč + profesionální změření zraku v hodnotě 490 Kč v optice OPTICZ v Plzni ve Františkánské ulici. Oblečte své oči do nových brýlí za poloviční cenu! Na nákup lze využít až 3 poukazy najednou. Partnerem optiky je Pavel Horváth.

Běžná cena
1 000 Kč
Sleva
50%
Ušetřím
501 Kč
Cena dnes:
499 Kč
Nabídka vypršela
02.12.2012, 23:59:59
38 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 499 Kč za poukaz v hodnotě 1000 Kč na jakékoli zboží v oční optice OPTICZ v Plzni ve Františkánské ulici.
 • Dioptrické brýle a brýlové čočky, sportovní a sluneční brýle (dioptrické i bez diooptrií) a kontaktní čočky se slevou 50%
 • Ke každému poukazu získáte zdarma profesionální měření zraku metodou i.Polatest od firmy Carl Zeiss v hodnotě 490 Kč (cca 30min)
 • Hodnoty poukazů lze sčítat (3 poukazy = zboží v hodnotě 3000 Kč)
 • V případě vyšší hodnoty nakoupeného zboží je možné doplatit zbytek poukazy „Sodexho pass“ i Unišek
 • Pro ženy nabízíme zdarma líčení pod brýle
 • Se správným výběrem brýlí Vám pomohou dlouholeté specialistky v oboru oční optiky a optometrie
 • Patronem optiky je Pavel Horváth.

Podmínky

 • Platnost voucherů: 16.11.2012 - 28.2.2013
 • Maximální počet voucherů na osobu: 3
 • Celkový počet voucherů v prodeji: 100
 • Doporučená rezervace termínu návštěvy emailem nebo telefonicky na tel. 734389789.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Zdravíte na ulici cizí lidi, nastupujete do špatných tramvají a sbíráte sousedům jejich poštu? Tak to ještě jde. Když ale zdravíte tramvaje a zakopáváte o sousedy, je čas si rychle pořídit nové brýle nebo nové čočky :-) 
 
S dnešní nabídkou získáte voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup veškerého zboží v oční optice OPTICZ, sídlící v Františkánské ulici v Plzni. Voucher tak můžete využít např. na dioptrické brýle a brýlové čočky, sportovní a sluneční brýle (dioptrické i bez diooptrií) i kontaktní čočky. Ke každému poukazu získáte zdarma profesionální měření zraku metodou i.Polatest od firmy Carl Zeiss v hodnotě 490 Kč (cca 30min.). Vouchery lze sčítat, každý zákazník může využít až 3 poukazy (3 poukazy = zboží v hodnotě 3000 Kč).

O nás
Zaměřujeme se na individualitu každého našeho klienta v moderním, pohodovém prostředí. Důraz klademe na kvalitu a design brýlí a profesionální měření zraku. Jsme součástí projektu Relaxed Vision Center a jako jediné pracoviště v Plzni provádíme měření zraku s využitím unikátního přístroje i.Polatest od firmy CarlZeiss. Nečekejte proto v přeplněné čekárně očního lékaře a přijďte rovnou k nám. 
 
 
Měření provádí optometristka registrovaná u Ministerstva Zdravotnictví ČR.
 
Nabídka dioptrických brýlí:
Brýle nemáte vybrané za 5 minut, ale u šálku kávy v našem pohodovém prostředí se jistě budete cítit skvěle. Zkušené pracovníce Vám předvedou nejrůznější brýlové obruby a poradí s výběrem s ohledem na váš vkus, potřeby i módní trendy. Představíme Vám to nejlepší z klasických i extravagantních brýlí.
 
 
Nabídka dioptrických a nedioptrických slunečních a sportovních brýlí:
Brýle nenosí jen ten, kdo hůře vidí a potřebuje dioptrické brýle. Brýle tvoří image. U nás si vybere kdokoliv, kdo touží po brýlích. Jste golfista, lyžař, snowboarďák, cyklista, horolezec, střelec, nebo jen plážový povaleč? Vaše srdce zaplesá už při vstupu do designové části optiky s kolekci slunečních a speciálních sportovních brýlí značek RUDY PROJECT, OAKLEY, GUESS, GANT, LACOSTE a jiné...
 
Nabídka kontaktních čoček:
Máte rádi své brýle, ale někdy cítíte, že vás omezují? Poznejte svobodu a vyzkoušejte kontaktní čočky. Aplikujeme všechny typy kontaktních čoček, měsíční, jednodenní, sférické, tórické, multifokální... A to vše na jednom místě.
 
 
Patronem optiky OPTICZ je Pavel Horváth, kapitán FC Viktoria Plzeň, který si pravidelně nechává měřit zrak v OPTICZ. spolupracujeme také se střeleckým klubem SKP Rapid a všichni střelci a jejich oči jsou v našich rukách. Například Martin Tenk, bronzový medailista z LOH v Sydney 2000. Do dalšího závodění mu přejeme spoustu úspěchů a doufáme, že mu k tomu pomohou i speciální sportovní brýle Rudy Project z naší optiky. Naším váženým zákazníkem je i akrobatická lyžařka Nikola Sudová.
 
Vstupte do diskuze (0komentářů)