ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Exkluzivní vánoční balíček! 5 hodinových masáží v centru Prahy jen za 1100 Kč!! Přijďte si odpočinout a užijte si masáž klasickou, relaxační, lymfatickou, reflexní nebo masáž lávovými kameny. Masáže na Vaše přání s 45% slevou! Vouchery platné až do srpna 2013 s uplatněním Po-Ne 7-23 hodin!

Běžná cena
2 000 Kč
Sleva
45%
Ušetřím
900 Kč
Cena dnes:
1 100 Kč
Nabídka vypršela
02.12.2012, 23:59:59
55 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 1100 Kč za exkluzivní balíček pěti hodinových masáží dle Vašeho výběru.
 • Lze vybírat z těchto masáží: klasická, relaxační, lymfatická, reflexní a masáž lávovými kameny.
 • Masáž bude přizpůsobena klientovi.
 • Výborná dostupnost v centru Prahy.
 • Jedinečné uvolnění Vašich smyslů v centru Prahy se slevou 45%.
 • Vouchery platné až do srpna 2013!

Podmínky

 • Vouchery platné od: 12.11.2012
 • Vouchery platné do: 31.8.2013
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
 • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
 • Objednání předem nutné na tel. 737932317

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Přijďte k nám a užijte si exkluzivní balíček 5 hodinových masáží dle Vašeho výběru, které Vám udělají dobře po těle i na duši. Lze je také darovat Vašim bližním jako vánoční dárek.
 
Klasická masáž
Je vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo. Například při sedavém zaměstnání, či nějakém zdravotním postižení, které znemožňuje pohyb. Masáží lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti a uvolnění jak pohybového aparátu, tak toků energií, což se následně pozitivně promítne i ve vaší psychické a emoční sféře.
 
 
Relaxační masáž
Hledáte uvolnění? Způsob, jak se zklidnit, ulevit od stresu a napětí, odpočinout a vyčistit si hlavu? Relaxační masáž je proto stvořena! V klidné a krásné atmosféře, umocněné příjemnou relaxační hudbou s krásnou vůní, si vychutnáte jemné a konejšivé dotyky maséra. Při této kompozici dosáhnete dokonalého fyzického, psychického a duševního uvolnění, klidu a míru.
 
Lymfatická masáž
Ruční lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a  toxické látky do čistících orgánů (jako jsou např. ledviny, játra, plíce), které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.
 
 
Reflexní masáž
Reflexní masáž je jedna z nejúčinnějších metod alternativní léčby. Má až neuvěřitelné  účinky při léčbě a působí jako prevence proti řadě onemocnění. Všechny orgány a části organismu mají svá energetická a nervová – reflexní – zakončení na různých místech těla. Reflexní masáž má za úkol tyto body stimulovat a tím oslabený orgán posílit nebo utlumit. Takto uvolňuje i pohybový aparát a je proto vhodným doplňkem například při klasické masáži.
 
Masáž horkými lávovými kameny
Je to  zcela zvláštní druh masáže. Je jedna z nejluxusnějších, nejúčinějších  a nejpříjemnějších masáží. Vychází ze znalostí a vědění starých mnoho tisíc let. Jednou z nejdůležitějších složek jsou kameny. Jde o kameny vzniklé z vulkánové činnosti, obsahující minerální a chemické prvky vzniklé za vysokých teplot, tudíž mají vysoké relaxační účinky. A to  jednak pro svoje léčivé vyzařování – mají vysokou energetickou vibraci a pro svoji schopnost akumulovat, držet a předávat teplo.
 
 
 
Kontraindikace:  horečnatá, zánětlivá a infekční onemocnění, otevřené rány, křečové žíly nebo kožní vyrážky
 

Vstupte do diskuze (2komentářů)