ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 199 Kč za ošetření pleti galvanickou žehličkou v Plzni. Vyhladí jemné vrásky, důkladně vyčistí Vaší pleť a zbaví kruhů pod očima! Vaše pleť bude ve formě i bez chirurgických zákroků, Vaše peněženka ušetří 60%!

Běžná cena
500 Kč
Sleva
60%
Ušetřím
301 Kč
Cena dnes:
199 Kč
Nabídka vypršela
01.10.2012, 23:59:59
26 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 199 Kč za ošetření pleti galvanickou žehličkou v salonu Frézie v Poděbradově ulici v Plzni.
 • Vyčistí Vaší pleť od nečistot
 • Odstraňuje jemné vrásky
 • Udrží ve formě mladou i zralou pleť
 • Léčí akné
 • Zmírňuje kruhy pod očima
 • Odstraňuje pigmentové skrny

 

Podmínky

 • Platnost voucherů: 14.9.2012 - 20.12.2012
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Celkový počet voucherů v prodeji: není omezen!
 • Nutné objednání předem na tel. 722623279.
 • Číslo voucheru je nutné nahlásit při rezervaci.
 • Rezervovaný termín je závazný a při jeho nedodržení voucher propadá (z procedury se lze ohlásit nejpozději dvě hodiny před smluveným termínem).

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Žehlit se dají ponožky, pozdní příchody domů, vlasy, kruhy pod očima i vrásky. A pánové, pokud voucher dnešní nabídky koupíte své drahé polovičce, zaručeně si vyžehlíte nejeden průšvih :-)
 
Jen za 199 Kč Vám nabízíme cca 30minutové ošetření galvanickou žehličkou v kosmetickém studiu Frézie v Poděbradově ulici v Plzni. 
 
Kosmetika Frézie Oáza, Poděbradova ulice, PlzeňKosmetika Frézie Oáza, Poděbradova ulice, Plzeň
 
Co je galvanická žehlička a jak funguje
Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak můžete svou pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Žehlička je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže. V následující části se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Díky čtyřem funkcím žehličky dokáže pleť vyčistit do hloubky, uvolnit v ní zanesené póry a také je i stáhnout, zpevnit pleť, a tím redukovat vrásky a pigmentové skvrny. Ani akné, ekzém, lupenka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou v žehlení, ba naopak. Principu fungování Galvanické žehličky se také někdy říká tzv.„živočišná fyzika“. Jestliže je žena starší třiceti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova. Používáme speciální gely na zpevnění obličejových kontur a živý kolagen.
 
Galvanická žehlička je vhodná zejména na následující problémy:
- Čištění pleti
- Zlepšení vyživení pokožky a vnášení přípravků
- Detoxikace pleti
- Odstraňování vrásek
- Léčbu akné
- Odstraňování pigmentových skvrn
- Zlepšení prokrvení pokožky
 
Jak probíhá samotný zákrok
Před samotným žehlením je na obličej nanesen gel, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Doba, za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírnělišit podle věku ženy. Celý zákrok trvá jen 10 minut ve dvou pětiminutových fázích, je samozřejmě bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné očekávatelné výsledky. Ze začátku se žehlení provádí zhruba třikrát týdně, poté stačí žehličku používat pouze jedenkrát za týden. Společně s používáním galvanické žehličky na masáž hlavy je doporučeno používat další kosmetické přípravky, které podporují růst vlasů a jejich celkovou obnovu. Po skončení žehlící procedury je třeba na obličej nanést ještě ošetřující gel.Jestliže je galvanická žehlička používána pravidelně, její účinky se stále násobí. Výhodou tohoto druhu pleťovéhočištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po absolvování obličej červený ani nijak citlivý, proto je možno se nalíčit ihned po aplikaci a není třeba se bát, že by tak byl obličej zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up. Kromě vyčištění od nečistot a toxických látek je dále pleť více sjednocena – tedy zmírňují se různé barevné odlišnosti pleti jako kruhy pod očima,červené flíčky apod...
 
Kosmetika Frézie Oáza, Poděbradova ulice, PlzeňKosmetika Frézie Oáza, Poděbradova ulice, Plzeň
 
Lidé, kteří by neměli používat toto ošetření:
- s kožní alergií nebo s příznaky podráždění kůže na kosmetické přípravky
- se srdečními chorobami a lidé s kardiostimulátorem
- jejichž kožní rány se úplně nezhojili
- s poškozenou pokožkou díky nadměrnému vystavení pokožky slunci
 
Jak dlouho můžete počítat s vyžehlenou pletí?
Celkové ošetření trvá zhruba 30 minut, samotné žehlení asi deset minut. Doporučuje se navštěvovat salon až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce. Poté záleží na Vašich konkrétních potřebách, jak často budete chtít žehlící kůru opakovat. Efekt je viditelný už po jedné aplikaci a pleť je po vyžehlení méně unavená a výraznějemnějšího a zdravějšího vzhledu.
 
Kosmetika Frézie Oáza, Poděbradova ulice, PlzeňKosmetika Frézie Oáza, Poděbradova ulice, Plzeň

 

Vstupte do diskuze (2komentářů)