ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCE - zhubněte do plavek! 90 min. procedura za neuvěřitelných 229,- Kč! 60 min. ošetření Vámi zvolené partie + 30-ti minutová lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Lze se zaměřit na odbourávání tukových buněk nebo na celulitidu.

Běžná cena
360 Kč
Sleva
36%
Ušetřím
131 Kč
Cena dnes:
229 Kč
Nabídka vypršela
05.08.2012, 23:59:59
59 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • 60 min liposukce
 • 30 min lymfodrenáž pro odstranění uvolněných a rozpuštěných tuků
 • Proceduru lze podpořit speciálními účinnými krémy
 • Ošetření Vámi vybraných partií
 • Procedura probíhá v salonu zdraví Adevela v centru Plzně
 • Pro zvýraznění efektu je možné přiobjednat i ruční anticelulitidovou masáž nohou.

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 27.7.2012.
 • Platnost voucherů do: 30.11.2012.
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen
 • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen
 • Rezervaci provádějte na tel.: 602647006.
 • Objednané termíny jsou závazné, rušte prosím své termíny nejpozději 24 hodin předem, rádi vám nabídneme jiný termín.
 • Neomluvený voucher min. 24 hod. před začátkem procedury lze uplatnit pouze po doplacení rozdílu do původní ceny.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
Liposukce je příjemný a bezbolestný způsob hubnutí, který připomíná spíše masáž. Působí na tukové buňky hluboko pod kůží. Těšit se můžete i na hladkou a vyrovnanou pokožku bez celulitidy. Zároveň pak účinně pomáhá odlupovat odumřelé kožní buňky a čistit pleť.
 
Salon zdraví Adevela - kavitace
 
Přístroj dokáže účinně odbourat tuk z problematických partií, a to nenáročnou a zdraví neškodnou metodou. Funguje mnohem rychleji, než zeštíhlující krémy, protože proniká hlouběji. Díky tomu, že přístroj prokrvuje a zrychluje krevní oběh na ošetřovaných místech, tukové hrbolky pod kůží se rozpouští a vyhlazují. Kůže vypadá mladší a atraktivnější.
 
Ultrazvukový kavitační přístroj může ošetřovat řadu partií: břicho, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, boky, nohy (kolena, kotníky, lýtka) a předloktí, avšak při jedné kúře se ošetřuje podle rozsahu 1, maximálně 2 partie těla!!! 
 
Salon zdraví Adevela v PlzniSalon zdraví Adevela v Plzni
 
Po skončení liposukce je pro Vás připravena ještě 30minutová lymfodrenáž, která napomůže odsranit uvolněné a rozpuštěné tuky. 
 
 
Lymfodrenáž je velmi příjemná. Účinně odstraňuje otoky způsobené lymfatickým systémem, zlepšuje stav celulitidy, vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem. V končetinách se vytváří pocit lehkosti, zmenšuje se jejich objem a účinně odstraňuje otoky. Dochází také ke správné obnově činnosti svalů po nejrůznějších zraněních či v důsledku působení stárnutí.
 
 
Logo
 
Kromě liposukce a lymfodrenáže nabízí salon zdraví Adevela mnoho dalších procedur prospěšných Vašemu zdraví - např. celostní medicínu, rovnání kostry, saunu nebo různé masáže.
 
U celostní medicíny se Vám bude věnovat zkušený terapeut a masér, jehož specializací je celostní medicína na všech jejích úrovních. Na její fyzické úrovni je to především péče o pohybový aparát. Čeká Vás diagnóza pomocí automatické kresby nebo automatického písma tak, aby byl nalezen skutečný zdroj problémů a celková terapie měla optimální účinek a byla v maximální možné míře zaměřena na vaše SKUTEČNÉ problémy a jejich rychlé a efektivní odstranění nebo korekci.
 
Rovnání kostry probíhá pomocí speciálních technik, jejichž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Protože při těchto korekcích se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění. Náprava obratlů se vždy provádí aktivním pohybem pacienta. V konečném efektu se navíc podpoří volný pohyb uvolněné energie v těle.
 
Adevela - masáž zad
 
Po rovnání kostry dochází ke zmírňování dopadů provedených změn na svalstvo výběrem účinných, uvolňovacích a masážních technik, které jsou pro daný napravovaný problém těmi nejvhodnějšími. 
 
 
Pobyt v sauně prokrvuje kůži, posiluje krevní oběh, odplavuje nečistoty a zlepšuje pohyblivost kloubů. Střídání horké sauny a studené sprchy je také nejlepší prevencí před chřipkovým onemocněním a častým nachlazením.
 
 
Rezervaci provádějte na tel: 602 647 006. Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Vstupte do diskuze (4komentářů)