ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 180 Kč za 30 minut v turbo soláriu v relaxačním studiu Black Tower Wellness v Plzni. Přijďte za sluníčkem k vodárenské věži a ušetřete 50%!

Běžná cena
360 Kč
Sleva
50%
Ušetřím
180 Kč
Cena dnes:
180 Kč
Nabídka vypršela
13.02.2011, 23:59:59
153 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 180 Kč za 30 minut v turbo soláriu ve vyhlášeném plzeňském salonu.
  • Přijďte se perfektně opálit do turbo solária s celkovým výkonem 12000 Wattu!
  • Voucher lze vyčerpat po libovolném počtu minut.
  • Vouchery platí po celý rok 2011.

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 14.2.2011.
  • Platnost voucherů do: 31.12.2011.
  • Maximální počet voucherů v prodeji: neomezeno,
  • Maximální počet voucherů na osobu: neomezeno,
  • Doporučená rezervace předem na kontaktním telefonním čísle.

Kde voucher uplatnit?

Detail slevy

Podle Světové zdravotnické organizace odpovídá asi 20 minut opalování v soláriu zhruba jednomu dni strávenému na pláži. Dnes Vám tedy nabízíme 1,5 dne na pláži za pouhých 180 Kč a navíc nemusíte nikam daleko - stačí sednout na tramvaj č. 1 nebo 2 a dojet k vodárenské věži v Pražské ulici, kde v prvním patře kavárny naleznete nový salon v Plzni s názvem Black Tower Wellness.

Opalování v kvalitním soláriu je vhodné pro všechny věkové skupiny bez rozdílu pohlaví či společenského postavení. Každý se chce cítit dobře. Vždyť právě hezká a zdravá barva pokožky v průběhu celého roku účinně zvýší každému sebevědomí a bude bezesporu pozitivně vnímána Vašim okolím. K dokonalému a zdravému výsledku při opalování patří také správná solární kosmetika, s jejímž výběrem Vám ráda pomůže obsluha solária.

Turbo solárium je značky Uwe Silberpfeil, opaluje výborně, je klimatizované s celkovým výkonem 12000W, trubice 180W. Jedná se o horizontální solárium - při opalování tedy v klidu odpočíváte v leže. Je pohodlné pro malé i velké, štíhlé i ... méně štíhlé:-).

V salonu nenaleznete pouze solárium. Specializuje se také na ošetření pleti, hubnutí, masáže a další služby. Zkombinujte příjemně strávený čas s možností udělat ještě něco pro sebe. Navštivte stránky www.antikawellness.cz a podívejte se na kompletní nabídku.

Vstupte do diskuze (8komentářů)