ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 449 Kč za vyčištění a doplnění klimatizace včetně kontroly funkčnosti. Pohodlné cestování a žádné horké chvilky za volantem s 63% slevou! Cena včetně doplňovaného chladícího média!

Běžná cena
1 200 Kč
Sleva
63%
Ušetřím
751 Kč
Cena dnes:
449 Kč
Nabídka vypršela
01.07.2012, 23:59:59
160 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Kompletní servis klimatizace
 • Kontrola funkčnosti a čištění
 • Doplnění chladiva
 • Doplnění oleje do okruhu systému
 • Platí pro osobní auta i s vícezónovou klimatizací
 • Prohlídka prodluží životnost klimatizace

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 18.6.2012.
 • Platnost voucherů do: 30.9.2012.
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Maximální počet voucherů v prodeji není omezen!
 • Je nutné domluvení termínu předem na tel. 724901287 nebo 377241862.
 • Možnost objednání online.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
Pohodlnou jízdu na dovolenou, na chatu nebo na návštěvu Vaší tchýně zajistí auto. V horkém dusném počasí se o ještě větší pohodlí postará auto, které zná dvě kouzelná slůvka: Funkční klimatizace. Získáte ji s nákupem dnešního voucheru do autoservisu Autokonex v Plzni u  Saského mostu
 
 
 
Jak poznáte, že autoklimatizace Vašeho vozu nefunguje správně?
 
Stačí sledovat funkčnost při jejím provozu. Při zapnuté autoklimatizaci, kdy se okolní teplota pohybuje okolo 30°C, by se teplota vzduchu z výdechů ventilace měla pohybovat okolo 10-15°C. Kompresor by se při volnoběžných otáčkách neměl u většiny vozů vypínat. Stejně tak jakýkoliv hluk vycházející z kompresoru autoklimatizace může naznačovat problém. Ze vzduchových průduchů Vaší autoklimatizace by také neměl být cítit žádný nepříjemný zápach.
 
 
Únik chladiva z autoklimatizace
 
Jestliže Vaše klimatizace v autě nefunguje (nechladí) nebo se její účinnost snižuje během několika dnů či týdnů po naplnění, s největší pravděpodobností je to způsobeno únikem chladícího média z okruhu. V takovýchto případech je nezbytné nejdříve zjistit přesné místo úniku média z klimatizace a až poté, co bude okruh klimatizace utěsněn, může být zahájeno plnění klimatizace chladícím médiem.
 
 
 
Pozor na neodborný servis autoklimatizace!
 
Oprava systému autoklimatizace je určená jen pro odborníky. Jakékoliv zásahy do autoklimatizace bez znalosti problematiky téměř vždy končí poškozením. Jednotlivé díly autoklimatizace nejsou nejlevnější, např. cena nového kompresoru velmi často překračuje hranici 10 tisíc Kč. Proto se vyplatí servis autoklimatizace vždy svěřit do rukou kvalifikovaných mechaniků.
 
 
 
Autoklimatizace a její vliv na bezpečnost provozu
 
Používání autoklimatizace je často přehlížená součást jízdního komfortu, která svou funkcí přispívá k pohodě řidiče i ostatních cestujících, a tím mimo jiné zvyšuje bezpečnost provozu na silnicích. Oponentura řidičů, že autoklimatizace je nepotřebná a že jim nechybí, většinou odezní, jakmile venkovní rtuť teploměru začne stoupat nad 30 stupňů. I při takové teplotě dokáže v interiéru auta teplota vystoupat k neuvěřitelným hodnotám. V létě teploty v interiéru dosahují běžně i 60°C a to i pro zdravého člověka může být zdraví nebezpečné. Řízení vozidla patří mezi činnosti vyžadující maximální soustředění.
 
Se vzrůstající teplotou ovšem řidič místo soustředění se na provoz na silnici, začíná více vnímat nepříjemnou teplotu a pozornost se rychle vytrácí. Už krátký pobyt v takovýchto podmínkách zanechává stopy v řidičově chování a je jen otázka času kdy nastane situace, kterou unavený a přehřátý organizmus řidiče nezvládne. Funkční autoklimatizace je stejně užitečná a prospěšná jako topení v zimě. Jediným důvodem, proč topení má dnes vlastně každé auto a autoklimatizaci ne, je pořizovací cena vozu. Stejně jako Vám přijde nemyslitelné jezdit v zimě bez vytopeného auta, tak by mělo totéž platit i o chlazení autoklimatizací v letním období.

Vstupte do diskuze (0komentářů)