ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 290 Kč za exkluzivní balíček v salonu V.I.P. Relax v Plzni na Doubravce obsahující pedikúru + reflexní terapii plosky nohou vč. ošetření. Chodidla jsou displejem člověka, pečujte o ně s 59% slevou!

Běžná cena
700 Kč
Sleva
59%
Ušetřím
410 Kč
Cena dnes:
290 Kč
Nabídka vypršela
02.02.2012, 23:59:59
37 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 290 Kč za exkluzivní balíček v salonu V.I.P. Relax v Plzni na Doubravce.
  • Balíček obsahuje pedikúru a rexlexní terapii plosky nohou včetně ošetření.
  • Vaše nohy budou jako nové a Vaše peněženka ušetří více jako čtyři stovky!

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 17.1.2012
  • Platnost voucherů do: 30.4.2012
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
  • Rezervace předem na tel.: 602478448.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
"Pro tvý nohy najdu v sobě skrytý vlohy, nejsou to fámy, jsi tak pěkná, pěkná, pěkná..." Už vám někdo zazpíval něco podobného? Pokud ne, dáváme Vám exkluzivní šanci se svými nožkami něco udělat:-)
 
Vaše nohy poznají nepoznané, pokud je vezmete známého plzeňského V.I.P. Salonu v Plzni na Doubravce. Jen za 290 Kč na ně totiž čeká pedikúra a reflexní terapie plosky nohou včetně ošetření. Vaše nohy budou jako nové a Vaše peněženka ušetří více jak čtyři stovky!
 
Pedikúra:
Před započetím práce prohlédneme nohy klienta a zjistíme, zda klient nemá diabetes nebo jiné druhy onemocnění plísně, virová onemocnění atd. Upravíme ve vaničce lázeň, která je zhruba 38 °C. Osušíme nohy ručníkem a odstraníme ztluštělou zrohovatělou kůži na plosce nohy, ostříháme nehty a ošetříme nehtové valy. Má-li klient obtíže, postupujeme nejprve tak, že odstraníme případné mozoly, kuří oka, a poté provedeme běžnou udržovací pedikúru. Zrohovatělou vrstvu odstraňujeme škrábáním. Dalším úkonem je ošetření nehtů, poté se zbrousí pilníkem a odstraní se nečistoty z volného okraje nehtu.
 
Pedikúra a reflexní terapie plosky nohou - VIP Relax Plzeň DoubravkaPedikúra a reflexní terapie plosky nohou - VIP Relax Plzeň Doubravka
 
Po pedikúře následuje reflexní terapie plosky nohy – ošetření
 
Reflexní terapie:
Zdraví je vážně k nezaplacení. Tento dojem získáme vždy, když sledujeme vývoj našeho zdravotnictví. Zaplatit lze jen zmírnění nebo léčení nemocí, ale o udržení svého zdraví se musí snažit každý sám.
Reflexní terapie nabízí šanci, jak si jednoduchým způsobem zachovat nebo obnovit zdraví. V celostní koncepci přírodní medicíny už zaujímá pevné místo a stále častěji se používá k svépomoci.
 
Základy reflexní terapie vycházejí ze známého poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Na šlapkách nohou jsou tedy reflexní plošky celého těla. Dalo by se říci, že chodidlo vlastně představuje celé lidské tělo. Stejné plošky jsou na rukou. K řádnému využití této metody je ovšem nutné znát spolehlivý postup, jak potřebné reflexní plošky najít a jak jimi působit na funkci určitého systému.
 
Komu reflexní terapie pomáhá? 
Reflexní terapie pomáhá téměř každému, od dětí až po seniory. Je třeba porozumět tomu, že nepomáhá jen nemocným, ale hlavně pomáhá udržet celkové zdraví v nejlepším možném stavu.
 
Průběh masáže:
Klient se pohodlně posadí buď do křesla nebo na polohovací masérské lehátko, jeho nohy jsou vždy položené tak, aby všechny jejich svaly byly zcela uvolněné. Je důležitý i oční kontakt s terapeutem, klient se cítí příjemněji a hlavně má pocit bezpečí. Terapeut svýma rukama navazuje kontakt s chodidly především tím, že na začátku provede několik pohybů spíše hladících, čímž ale získává ihned v první fázi kontaktu přehled o stavu statiky chodidla, stavu pokožky chodidla, teplotě pokožky, stavu tkáně a jejího napětí. Pokud při této první fázi zjistí odchylky od normálu, ihned se zaměří na místo této odchylky, tím na maximálně možné vyhodnocení dané abnormality a podle toho pak upraví celý průběh ošetření. Já často ráda používám – chodidlo je display člověka.
 
Při první masáži se musí prohmatat všechny reflexní zóny, tedy vlastně celé chodidlo. Podle reakce jednotlivých reflexních plošek se pak určí pořadí ošetřovaných plošek, a tím se do masáží uvede určitý systém. Při případné bouřlivé pacientově reakci se ihned sníží intenzita masáže. Díky tomuto systému se najde nejenom přetížený orgán, ale hlavně orgán, který toto přetížení způsobil. Zjednodušeně řečeno najdeme jak problém, tak odhalíme příčinu. Samozřejmostí každého ošetření je podrobné vysvětlení problému, na plosku nohy vždy klientovi nakreslíme plošky, které si bude sám doma ošetřovat, a přidáme další rady, jak tělo detoxikovat a nastartovat tak samoozdravný proces.
 
Pedikúra a reflexní terapie plosky nohou - VIP Relax Plzeň DoubravkaPedikúra a reflexní terapie plosky nohou - VIP Relax Plzeň Doubravka
 
O salonu V.I.P. Relax:
Jana Sýbová a Bc. Soňa Mikulová jsou majitelkami centra od roku 1998. Jsou uznávanými odbornicemi v daných oborech. Jejich filozofií je profesionalita a maximální spokojenost zákazníků. Protože dobře vědí, jak mnohou ženu v současnosti trápí celulitida, věnují zvýšenou pozornost právě těmto tématům. V regeneračním, poradenském a vzdělávacím centru mají dlouholetou praxí ověřené, vynikající metody na odstranění celulitidy, povadlé a znečištěné pleti s přibývajícími váčky pod očima a hravě si poradí i s vrásky. Dostane se Vám zde té nejlepší odborné péče, pokud Vás trápí bolesti zad, kloubů (tenisového lokte, kolena, ramen aj.) Můžete se zde i vy naučit jak pomáhat lidem od bolestí.
 
Salon VIP Relax Plzeň DoubravkaSalon VIP Relax Plzeň Doubravka
 
Jako lektorky rekvalifikačních a nadstavbových kurzů jsou vyhledávány klienty z celé ČR, nejenom pro jejich vysokou odbornost, získanou na nejprestižnějších mezinárodních, vrcholových sportovních soutěžích, ale i pro jejich vstřícný, individuální přístup k absolventům.
Vstupte do diskuze (0komentářů)