ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Power Plate Detox – hubněte, formujte a detoxikujte - s pomocí tréninku Power Plate a bodyrejuvenace VacuStyler. Splňte si Vaše novoroční předsevzetí 2012 v Power Plate Studiu MEDICAL BEAUTY v Plzni jen za 490 Kč (místo 860 Kč). Vyzkoušejte nejúčinnější bodyforming roku 2012!

Běžná cena
860 Kč
Sleva
43%
Ušetřím
370 Kč
Cena dnes:
490 Kč
Nabídka vypršela
08.01.2012, 23:59:59
160 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Za 490 Kč (místo 860 Kč) 1 trénink Power Plate® s trenérem a 1 rejuvenaci VacuStyler® 
 • Účinně stimuluje hubnutí, formuje postavu a odstraňuje toxiny z těla
 • Trénink na Power Plate® je časově nenáročný, vysoce účinný a s efektem potvrzeným vědeckými studiemi
 • Účinnost VacuStyleru vychází z vesmírného programu NASA
 • Power Plate® Pro5 je vibrační přístroj s certifikací zdravotnického prostředku pro profesionální využití
 • Nejlepší výsledky jsou dosaženy při 2 návštěvách týdně po dobu 1 měsíce
 • Vědecky prokázané zvýšení bazálního metabolismu o 18%

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 2.1.2012
 • Platnost voucherů do: 31.3.2012
 • Maximální počet voucherů na osobu: 10
 • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen
 • Rezervaci prvního termínu provádějte na tel. 728007007.

Kde voucher uplatnit?

 • Power Plate Studio Plzeň, 
 • Medical Beauty, s. r. o., 
 • nám. Generála Píky 27, 
 • 326 00 Plzeň, 
 • Tel.: 728 007 007, 
 • www.powerplatestudio.eu.
Detail slevy
Kombinace vibračního tréninku Power Plate® a bodyrejuvenace VacuStyler® účinně stimuluje hubnutí, tvarování postavy a detoxikaci těla. Každá kúra Power Plate Detox® zahrnuje 30ti minutovou lekci skupinového tréninku na Power Plate® s trenérem a následně na ni navazuje 30ti minutové ošetření přístrojem VacuStyler BodyRejuvenator®
 
Power Plate®  trénink
Detoxikační lekce zahrnuje uvolňovací a posilovací cvičení, které za pomoci vibrací nastartují odplavení toxinů z celého těla. Tyto speciální cviky zároveň podporují vitalitu celého organismu. Každá lekce má vždy 4 části:
 
1. Power Plate®  Strečink - přípravná část 
Tato úvodní část zahřeje tělo, připraví ho na pohyb, prokrví svaly a mobilizuje klouby. Tělo se tak optimálně připraví na další zátěž.
 
2. Power Plate®  Koordinace
Je důležitá na uvědomění si těla a pomáhá hlavně těm, kteří mají špatné držení těla a časté bolesti zad. Při této části cvičení se musíte soustředit a držet „balanc“.  
 
3. Power Plate®  Detoxikace
V této části se trenér zaměřuje na problémové partie, jako jsou stehna, zadeček, bříško či paže. 
 
4. Power Plate®  Relaxace 
Nakonec přichází to nejpříjemnější a to je relaxace. Při závěrečných cvicích už jen odpočíváte a necháte se přístrojem Power Plate® masírovat. Masáž na Power Plate stimuluje mikrocirkulaci a odstraňuje nahromaděné toxiny v podkoží – výrazně tak redukuje celulitidu a redukuje ukládání tuku v problematických partiích.
 
V ceně tréninku Power Plate Detox® je ½ l zeleného čaje StylerTea, ½ l vody a  ručník.
 
 
Obrázek: Trénink na Power Plate® v MEDICAL BEAUTY Plzeň
 
Body rejuvenace VacuStyler®
VacuStyler® využívá působení negativní tlakové vlny na lidský organismus. Byl vyvinut Dr. Weyergansem a odborníky z Deutschen Luft- und Raumfahrtgesellschaft DLR - Německé společnosti pro letectví a kosmonautiku. Z této instituce pochází i řada vědeckých studií. 
 
Ošetření VacuStylerem® zahrnuje 30 minutové ošetření rytmickými podtlakovými masážemi -20 až -60 mbar se současnou inhalací ionizovaného kyslíku přístrojem IonoCare® a tekutinovou léčbou čajem Styler Tea®
 
Nejčastějšími indikacemi je zlepšení krevního oběhu a podpora žilní a lymfatické drenáže v dolní polovině těla. Je to léčba používaná na celém světě v předních zařízeních estetické medicíny, lázeňské medicíny a sportovní medicíny. Je také součástí patentované metody DCB® - diferencované ošetření celulitidy.
 
Díky Vacustyleru® dosáhnete výrazně rychlejší regenerace po tréninku Power Plate®, účinné redukce Vaší celulitidy, Vaše kůže bude hladší a tkáně se skvěle zpevní. 
 
Kliniky v Evropě pozorují nejlepší výsledky v případě, kdy je Vacustyler® užívaný dvakrát týdně spolu s kondičním cvičením Power Plate® a pitím minimálně 2 litrů tekutin denně.
 
Obrázek: Body Rejuvenator VacuStyler® v Medical Beauty Plzeň
 
Ionizovaný kyslík IonoCare®
Během ošetření VacuStylerem® je inhalován ionizovaný kyslík prostřednictvím patentovaného zařízení IonoCare® vyvinutém v rámci projektu DERMIONOLOGIE ®  Dr. Weyergansem.Efekt inhalace ionizovaného vzduchu je pociťovaný po několik dnů již po 20 minutách sezení. 
Ionizovaný kyslík zvyšuje bazální metabolismus včetně zrychlení metabolismu tuků a přispívá k rychlejší ztrátě hmotnosti a efektivnosti cvičení. Vyvolává u Vás pocit plné síly, euforie a dobrou náladu. Zklidňuje astma, dilatuje bronchy a pomáhá snadněji dýchat a lépe spát.
 
Obrázek: Inhalace ionizovaného kyslíku v Medical Beauty Plzeň
Vstupte do diskuze (13komentářů)