ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Power Plate - 3 skupinové lekce s trenérem. Poslední možnost pro nákup lekcí za ceny roku 2011 máte nyní v Power Plate Studiu MEDICAL BEAUTY v Plzni za 495 Kč (místo 660 Kč). Darujte zdraví a krásu – darujte nejefektivnější trénink současnosti!

Běžná cena
660 Kč
Sleva
25%
Ušetřím
165 Kč
Cena dnes:
495 Kč
Nabídka vypršela
01.01.2012, 23:59:59
124 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Účinně pomáhá hubnutí a formování postavy při tréninku 3 x týdně 30 minut
 • Za 495 Kč (místo 660 Kč) 3 skupinové tréninky Power Plate® 
 • Cvičení na Power Plate je velmi efektivní – je časově nenáročné a vysoce účinné
 • Power Plate je jediný vibrační přístroj s certifikací zdravotnického prostředku
 • Power Plate Pro® - Poznejte ten rozdíl …
 • Do 23.12.2011 možná výměna za dárkový poukaz na trénink Power Plate 
 

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 20.12.2011
 • Platnost voucherů do: 29.2.2012
 • Maximální počet voucherů na osobu: 3
 • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen
 • Rezervaci prvního termínu provádějte na tel. 728007007.

Kde voucher uplatnit?

 • Power Plate Studio Plzeň, 
 • OC Galerie Dvořák, 
 • nám. Generála Píky 27, 
 • 326 00 Plzeň, 
 • Tel.: 728 007 007, 
 • www.powerplatestudio.eu.
Detail slevy

 

Power Plate Studio v Plzni
 
Každá 30ti minutová lekce skupinového tréninku v Power Plate Studio Plzeň se skládá ze 4 základních částí: 
 
1. Strečink neboli protažení - přípravná část 
 
Úvodní část zahřeje tělo, připraví ho na pohyb, prokrví svaly a mobilizuje klouby. Tělo se tak optimálně připraví na další zátěž při cvičení. 
 
2. Stabilita a koordinace 
 
Je důležitá na uvědomění si těla a pomáhá hlavně těm, kteří mají špatné držení těla. Při této části cvičení se musíte soustředit a držet „balanc“.  
 
3. Hlavní posilovací část, rozvoj síly a cílené zaměření
 
V této části trenér sestavuje trénink podle toho, kdo trénuje. Pro ženy vybírá cviky, které se zaměřují na problémové partie, jako jsou stehna, zadeček, bříško či paže. Pro sportovce je připraven kondiční trénink, kdy důležité je zpevnění trupu a rozvoj dynamické síly – od výskoků přes posilování s činkami či lanem.  
 
4. Relaxace 
 
Nakonec přichází to nejpříjemnější a to je relaxace. Při závěrečných oddychových cvicích už jen odpočíváte a necháte se přístrojem Power Plate masírovat. Masáž na Power Plate ženám pomáhá výrazně v boji proti celulitidě.
 
V ceně tréninku je 0,5 l balené vody a ručník.
 
Power Plate studio v Plzni
 
Otázky a odpovědi o Power Plate®:
 
1. „Anti-aging“ efekt neboli zpomalení stárnutí
Cvičení na Power Plate® přispívá k mladistvějšímu pocitu díky nárůstu hladiny serotoninu v krvi i vyplavení endorfinů po cvičení s vyvoláním „pocitu spokojenosti”. Nejen hormonální změny, ale i svalová síla a produkce kolagenu je významně ovlivněna cvičením na přístroji. Provedené studie navrhují trénink na Power Plate® jako prevenci nebo dokonce metodu k zastavení ztráty svalové hmoty ve stáří. Dle dalších prací zvyšuje nejen sílu svalů, ale také zlepšuje flexibilitu a rozsah pohybu v kloubech.
 
2. Zmírnění celulitidy a tvarování postavy
Stimulace produkce kolagenu, který je zodpovědný za pružnější a hladší pokožku a tím krásnější vzhled spolu s rychlejším odplavením toxických produktů díky vyššímu prokrvení, má za následek výrazné snížení projevů celulitidy. Tento fakt je potvrzeno ve studii Kliniky Sanaderm v Německu.
 
3. Zvýšení hustoty kostní tkáně
Acceleration Training™ pomáhá bojovat s příznaky osteoporózy tím, že stimuluje zvýšení hustoty kostní tkáně. Tato velmi významná vlastnost především pro ženy po menopauze byla potvrzena studií.
4. Relaxace – využití v podobě masážního přístroje
Stroje Power Plate® dokáží pasivně pracovat se všemi svalovými skupinami těla. Významně zlepšují krevní oběh a okysličování krve, což vede ke snižování hladiny toxinů v těle. Jak již bylo uvedeno výše, snižují stres snížením hladiny kortisolu v krvi, zvýšením hladiny serotoninu a vyplavením endorfinů. Tyto vlastnosti významně přispívají k dosažení plného lázeňského zážitku.
 
5. Sportovní trénink – zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností
Špičkoví sportovci neustále hledají způsoby, jak lépe trénovat vlastní tělo a získat výhodu oproti ostatním. Vzhledem k tomu, že vibrace stimulují rychlá svalová vlákna, získávají sportovci, kteří Power Plate® používají dlouhodobě, výrazný nárůst výbušné neboli explozivní svalové síly, motorických schopností, vytrvalosti a celkové pohyblivosti. Tyto fakta potvrzují studie dokumentující zlepšení sprinterské výkonnosti či zlepšení skoku do výšky.
 
6. Rehabilitace – zrychlení hojení a rekonvalescence po úrazu
Komplexních účinků je samozřejmě vhodné využít v rámci rehabilitace, a to jak pro zrychlení regenerace po fyzickém výkonu, tak i akceleraci hojení a rekonvalescence po úrazu.
I tyto efekty jsou zdokumentovány v podobě studií, které jsou zaměřeny na nejproblematičtější kloub sportovců – koleno.
 
7. Zlepšení rovnováhy a koordinace
Je dobře známo, že lidem trpícím roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou, artrózou, diabetem, osteoporózou velmi prospívá fyzická aktivita. Tito lidé však nejsou schopni často a efektivně cvičit. Cvičení na Power Plate® může zmírnit symptomy onemocnění a zlepšit kvalitu života.
 
8. Golf - golfový trénink
Trenéři golfu využívají stroje Power Plate® pro své klienty pro zlepšení síly, výdrže, pohyblivosti a celkové koordinace – což jsou všechno zásadní prvky úspěchu na golfovém hřišti. Díky vyšší stimulaci svalových vláken a percepčního systému je možno se nové pohyby a jejich vzorce naučit v kratším čase.

 

Dívky Šumavy v Power Plate Studiu v Plzni

Finalistky Dívky Šumavy cvičí v Power Plate Studiu Plzeň

Vstupte do diskuze (14komentářů)