ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 180 Kč za mokrou pedikúru a parafínový zábal ve Wellness centru U Michala v Plzni. Vaše nohy i ruce budou jako v bavlnce a s 50% slevou!

Běžná cena
360 Kč
Sleva
50%
Ušetřím
180 Kč
Cena dnes:
180 Kč
Nabídka vypršela
10.01.2012, 23:59:59
99 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 180 Kč (původní cena 360 Kč) za mokrou pedikúru s kompletním ošetřením a masáží nohou + parafínový zábal pro Vaše ruce ve Wellness centru u Michala v centru Plzně.
  • Celé ošetření trvá přiblížně 90 minut.
  • Vaše nohy i ruce jako v bavlnce a s 50% slevou!

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 5.12.2011.
  • Platnost voucherů do: 30.4.2012.
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji: 250
  • Rezervaci provádějte na tel.: 720382225.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy

Jak se asi cítí nohy protinožců? Přesně tak, jako se budou cítit ty Vaše ve wellness Blanky Koželuhové - jako v nebi. A nejen nohy.

 
Nechte se hýčkat ve wellness U Michala v Purkyňovo ulici v Plzni se slevou 50 %. Odpočinete si při klasické pedikúře včetně masáže nohou. A aby to rukám nebylo líto, pro ně je připraven parafínový zábal.

 
Klasická neboli mokrá pedikúra je metoda používaná již desítky let. Procedura začíná koupelí nohou v teplé lázni se změkčujícími přísadami. Během ní dojde ke změkčení mozolů a otlaků a uvolnění nečistot. Poté pedikérka nohy osuší a opatrně odstraní přebytečnou kůži, otlaky a mozoly. Následuje úprava nehtů - zastřižení, opilování, změkčení kůžiček a případné i zdobení lakem. Poté Vám nohy vyhladí, ošetří speciálním krémem a provede příjemnou masáž.
 
 
Hned poté přijdou na řadu Vaše ruce, pro které bude připraven parafínový zábal s esenciálními olejíčky. Slouží k prokrvení svalových tkání a aktivací tepla dochází k jejich regeneraci i úlevě svalového napětí po jakékoli námaze - a to nejen fyzické. Zábal pokožku prohřeje a prokrví, zpevní nehty a pomůže uvolnit bolestivé klouby a ztuhlá zápěstí. Po aplikaci budou vaše ruce krásně jemné a hladké.
 
 
 
smazat obrázky!
 

 

Těšíme se na Vás ve wellness centru u Michala v nových, větších a modernějších, prostorách v Purkyňově ulici v Plzni.

Vstupte do diskuze (4komentářů)