ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 399 Kč za stylové samolepky na zeď ve velikosti XXL včetně poštovného. Dejte svému domovu novou tvář nebo potěšte své blízké - uděláte radost designovým dárkem a ještě ušetříte 50%. Výběr ze sedmi vzorů.

Běžná cena
800 Kč
Sleva
50%
Ušetřím
401 Kč
Cena dnes:
399 Kč
Nabídka vypršela
06.12.2011, 0:00:01
126 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Originální samolepky na zeď v původní hodnotě 800 Kč dle vlastního výběru.
 • Jednoduchá aplikace na stěnu i jiné povrchy.
 • Možný výběr ze sedmi designových vzorů.
 • Skvělá, originální a moderní dekorace.

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 29.11.2011.
 • Platnost voucherů do: 30.4.2012.
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Maximální počet voucherů v prodeji není omezen!
 • Samolepky objednávejte se zakoupeným voucherem na e-mailu cotchi@email.cz, nezapomeňte připsat Číslo voucheru i jeho kontrolní kód (naleznete na zakoupeném voucheru).
 • Při objednávce samolepek je nutno zvolit číslo vzoru a barevné provedení - černé nebo bílé.

Kde voucher uplatnit?

 • Martina Pavlíková,
 • E-mail: cotchi@email.cz
 • Tel.: 737187821 (volat denně od 15 do 20 hodin).
Detail slevy

 

Chcete svému domovu dát novou tvář? Pomohou Vám s tím stylové dekorativní nálepky na zeď - v dnešní době velmi populární způsob, jak moderně dekorovat interiéry.
 
 
Samolepkou můžete obdarovat sebe nebo své blízké, blíží se Vánoce a samolepka jistě potěší každého, kdo má rád design a hezké věci.
 
 
Vyzdobte si kteroukoli místnost a zpříjemněte si tak vaše bydlení či pracovní prostor. Tyto samolepící dekorace jsou vyrobeny z kvalitní fólie značky ORAFOL, která je speciálně vyrobena k použití na zeď. Jsou určeny do interiéru, můžete je nalepit např. na nábytek, sklo apod., kam jen budete chtít. Jsou z PVC a jsou tedy omyvatelné a voděodolné, můžete je tedy použít i v kuchyni nebo koupelně! Samolepky jsou v matném provedení a na zdi vypadají jako precizní malba.
 
 
Nabízíme 7 originálních autorských designů ve velikost XXL. Každý ze vzorů je možné získat v BÍLÉM nebo ČERNÉM provedeni. Samolepky jsou poskládány na archu, téměř všechny jsou určeny k rozstříhání a nalepení podle vlastní fantazie. Vzhledem k velikosti samolepek můžete rozstřihané části použít ve více místnostech.
 
 
VZORY SAMOLEPEK, ZE KTERÝCH MŮŽETE VYBÍRAT:
 
01 - KAŇKY - motiv vhodný k rozstřihání
02 - ČTVERCE - motiv vhodný k rozstřihání
03 - KRUHY - motiv vhodný k rozstřihání
04 - KVĚTINY PNOUCÍ - motiv k nalepení v 1 kusu
05 - LUČNÍ KVÍTÍ - motiv vhodný k rozstřihání
06 - SKLÁDAČKA - motiv vhodný k rozstřihání
07 - VĚTVE - motiv vhodný k rozstřihání
 
Lepení těchto samolepek je zábava a zvládne to i šikovné dítě, většinou není potřeba více jak jednoho člověka. Ke každé samolepce je přiložen jednoduchý návod k montáži samolepek.
 
 
Před samotným lepením samolepku rozložte a nechte, aby se srovnala v pokojové teplotě, pak bude připravena k lepení. Dále je potřeba připravit povrch, kam samolepka přijde. Pokud se jedná o zeď, nová malba by měla být 14 dní zaschnutá. Zeď, na které bude samolepka perfektně držet, musí být velmi hladká. Čím hrubší bude, tím se zmenšuje styčná plocha samolepky, a ta se může odlupovat. Před lepením je třeba dodržet další pravidlo, a to nalepení samolepky od tepelného zdroje alespoň 50 cm.
 
 
Samolepky jsou posílány Českou poštou v pevném papírovém tubuse, takže nehrozí jejich poškození. Poštovné je v ceně voucheru.
 
 
Vstupte do diskuze (18komentářů)