ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 1390 Kč za pobyt na TŘI dny (dvě noci) pro DVA v *** penzionu Avignon v Plzni se vstupem do aquaparku. Poznejte krásy evropského hlavního města kultury pro rok 2015 a ušetřete 46%.

Běžná cena
2 590 Kč
Sleva
46%
Ušetřím
1 200 Kč
Cena dnes:
1 390 Kč
Nabídka vypršela
13.11.2011, 23:59:59
27 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 1390 Kč za tři dny (dvě noci) pro dva v *** penzionu Avignon v centru Plzně.
 • Původní cena pobytu 2590 Kč (ušetříte 46%).
 • Součástí pobytu jsou bohaté snídaně a 2x 1,5hodinový vstup do aquaparku (bazén na Slovanech s atrakcemi).
 • Poznejte krásy evropského hlavního města kultury pro rok 2015.

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 2.11.2011.
 • Platnost voucherů do: 30.4.2012.
 • Jen 50 voucherů v prodeji!
 • Lze využít ve všední dny i o víkendu.
 • Nelze využít v období vánočních svátků a na Silvestra.
 • Nutná rezervace pobytu nejlépe alespoň týden předem.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy

Vítejte v Plzni - hlavním městě evropské kultury pro rok 2015. Na poznání krás tohoto města však nemusíte čtyři roky čekat, už teď Plzeň za návštěvu rozhodně stojí.

Jen za 1390 Kč (místo 2590 Kč) máme pro Vás a Váš doprovod připraveno ubytování na dvě noci v příjemném *** penzionu Avignon v centru Plzně. Součástí pobytu jsou i bohaté snídaně a 2x vstup na 1,5 hodiny do aquaparku v bazénu na Slovanech.

Penzion AvignonPenzion AvignonPenzion Avignon

Penzion Avignon nabízí ubytování rodinného typu, nachází se kousek od centra města. Vybavení pokojů je po vzoru hotelu, s kompletním sociálním zařízením - sprchou nebo vanou a WC, a lednicí. U nás máte také možnost připojení k Internetu (bezdrátová síť Wi-fi) zcela zdarma. Penzion Avignon je dobře dostupný ze všech částí Plzně, různými druhy dopravy. Součástí penzionu je i příjemná zahrádka s možnosti grilování.

Penzion AvignonPenzion AvignonPenzion Avignon

Součástí balíčku je i 2x vstup na 1,5 hodiny do bazénu na Slovanech, který bychom svou výbavou mohli nazvat aquaparkem. V padesátimetrovém vnitřním nebo venkovním bazénu si skvěle zaplavete, ale užijete si tu i množství zábavy a relaxace v 85 metrovém tobogánu, divoké řece, vířivce, relaxačním bazénu, parní komoře nebo třeba při aqua aerobiku.

Bazén Slovany

Online pohled na dění v bazénu:

On-line kamera bazénu na Slovanech

Na co se můžete v Plzni dále těšit:

ZOO s Dinoparkem a japonskou zahradou

Plzeňská zoologická a botanická zahrada je nejnavštěvovanější turistickou atrakcí Plzeňského kraje a je druhá nejstarší v České republice. Za poslední dobu prošla neuvěřitelným rozvojem a návštěvníci zde naleznou například medvědy hnědé, varana komodského, šimpanze, makaky, levharta, tygry, lvi, velbloudy, nosorožce a mnoho stovek dalších.  V těsném sousedství ZOO je Lochotínský amfiteátr, největší přírodní amfiteátr v České republice, kde se aktuálně každý den můžete něco dozvědět o chovu létajících dravců včetně praktických ukázek. Součástí zoo je také dinopark a v našich krajích málo vídaná japonská zahrada.

Zoologická a botanická zahrada PlzeňZoologická a botanická zahrada PlzeňZoologická a botanická zahrada Plzeň

Náměstí Republiky

V době založení města bylo se svými rozměry 139 x 193 m jedním z největších v Evropě. Náměstí je místem mnoha akcí a konají se zde tradiční trhy. Největší dominantou je zde katedrála sv. Bartoloměje. Veřejnosti přístupná věž katedrály je se svou výškou 102,6 m nejvyšší chrámovou věží v Čechách oblíbeným vyhlídkovým místem. Ve třech rozích náměstí jsou kontroverní plzeňské kašny symbolizující anděla, chrtici a velblouda.

náměstí Republiky v Plznináměstí Republiky v Plzni

Historické podzemí

Systém propojených dvou až třípatrových sklepů, který se rozkládá pod celým srdcem města Plzně. Celkovou délkou chodeb cca 17 km patří k nejrozsáhlejším ve střední Evropě. Dvou až třípatrové sklepy sloužily k uchovávání potravin i jako řemeslnické provozovny, vinopalny a sladovny, ale také jako účelová technická zařízení.

Plzeňské historické podzemíPlzeňské historické podzemíPlzeňské historické podzemí

Pivovar a Pivovarské muzeum

Pivovar Plzeňský Prazdroj je nejoblíbenějším turistickým cílem zahraničních turistů. Měšťanský pivovar v Plzni byl založen plzeňskými právovárečníky v roce 1842, první várka piva byla uvařena 5. října 1842. Záhy se věhlas piva Plzeňský Prazdroj pod značkou Pilsner Urquell rozšířil do celého světa a pivovar se postupně rozšiřoval až do dnešní podoby. Dnes je pivovar živým a dynamickým místem, kde se prolíná tradiční výrobní postup piva Pilsner Urquell s nejmodernějšími technologiemi pivovarnictví. Nikde tak dobře pivo nechutná jako v pivovarském sklepě, kde jej dostanete ochutnat přímo z dobového sudu.

Pivovar Plzeňský PrazdrojPivovar Plzeňský PrazdrojPivovar Plzeňský Prazdroj

Pivovarské muzeum je jediné muzeum svého druhu na světě, které sídlí v původním právovárečném domě. Dům se dochoval ve své původní podobě. Návštěvní zde naleznou stovky unikátních exponátů dokládají historii vaření piva od starověku po současnost. V těsném sousedství Pivovarského muzea se nachází jedna z nejstarších plzeňských pivnic, Parkán. Její název je odvozen od umístění v prostoru mezi středověkými hradbami města, tzv. parkánu.

Pivovarské muzeu v PlzniPivovarské muzeu v PlzniPivovarské muzeu v Plzni

V Plzni a okolí naleznete ale i mnoho dalšího:

 • Kostelík sv. Jiří postavený v roce 992 - jedna z nejstarších chrámových staveb v Čechách
 • Velká synagoga - druhá největší synagoga v Evropě (třetí na světě)
 • Golf Park Plzeň nabízí krásné technicky náročné 18ti jamkové hřiště zasazené do panenské přírody na severozápadním okraji Plzně.
 • Jediná volně přístupná lezecká věž v České republice (areál Škoda Sport Park v Plzni na Slovanech). Horolezecká věž je 12 metrů vysoká, má kolem 2000 úchytů. Nabízí přibližně 70 cest v obtížnosti od třetího do desátého stupně desetibodové stupnice obtížnosti.
 • Jediná dochovaná pec na pálení kolomazi z pryskyřičných olejů a vápna, která se v Čechách zachovala. Je jednou ze zastávek na naučné Sigmundově stezce u Kamenného rybníka.
 • Bolevecká rybniční soustava - rozsáhlý ekosystém deseti rybníků na severním okraji Plzně. Nádherné procházky nebo projíždky na kole.

Bolevecké rybníkyBolevecké rybníkyBolevecké rybníky
 
Hrady a zámky v okolí

 • zámek Nebílovy
 • zámek Kozel
 • klášter Kladruby
 • zámek Manětín
 • klášter Plasy
 • vodní hrad Švihov

NebílovyKozelŠvihov

Vstupte do diskuze (13komentářů)