ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Vychutnejte si krásu boleveckých rybníků ze sedla koně! Jen 299 Kč za hodinovou vyjížďku na koních pro DVA na Ranči Šídlovák v Plzni na Lochotíně. Poznejte krásu lochotínských rybníků a lesů z vyšší perspektivy a ušetřete 47%. Určeno i pro ty, kdo na koni nikdy neseděli:-)

Běžná cena
560 Kč
Sleva
47%
Ušetřím
261 Kč
Cena dnes:
299 Kč
Nabídka vypršela
16.10.2011, 23:59:59
196 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 299 Kč za hodinovou vyjížďku na koních pro dva na Ranči Šídlovák v Plzni na Lochotíně.
  • Užijte si jako správní kovbojové nebo dopřejte jedinečný zážitek svým dětem.
  • Vychutnejte si krásu boleveckých rybníků ze sedla koně!
  • Zastavte se také v nádherné dřevěné polní hospůdce, která je součástí ranče.

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 30.9.2011.
  • Platnost voucherů do: 31.12.2011.
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
  • Voucher je možné uplatnit kdykoli během týdne.
  • Je třeba se předem objednat na tel. 731111204.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně. Vyměňte auto za koně a zjistěte, co je na této staré moudrosti pravdy. Dnes k tomu máte jedinečnou příležitost.

Ranč ŠídlovákRanč Šídlovák

Za pouhých 299 Kč na Vás a Váš doprovod čeká hodinová vyjíďka na koni se zkušeným doprovodem. To vše na Ranči Šídlovák, který zná snad každý Plzeňák. 

Ranč ŠídlovákRanč Šídlovák

Pokud by někdo přece jen tápal, Ranč Šídlovák se nachází na okraji Plzně přímo u Šídlovského rybníka. Nejjednodušší cesta sem vede odbočkou po pravé straně do zákazu vjezdu hned za Plzní ze silnice na Ledce a Záluží, pro pěší le lepší zvolit lesní cestu cca 150 metrů od konečné tramvaje č. 4 Plzeň - Košutka. Ranč je domovem pro místní koně a pro partu lidí, která tady vytváří zázemí pro návštěvníky všech věkových kategorií

Ranč ŠídlovákRanč Šídlovák

O své zdraví nebo zdraví Vašich dětí se nemusíte bát - po celou dobu budete pod zkušeným dozorem. Je také třeba dodržovat Provozní řád (naleznete na internetových stránkách pod odkazem Ranč).

Ranč ŠídlovákRanč Šídlovák

Před i po projížďce doporučujeme navštívit místní hospůdku. Hospůdka je udělaná celá ze dřeva a je nekuřácká, s interiérem dřevěné chaloupky, s krbem, udírnou a terasou, kde zapomenete na každodenní shon. Po domluvě lze zde uspořádat grilování či zpívanou. Návštěvníci se u nás scházejí a potkávají, v létě posedí u ohýnku a povyprávějí a nerušeně vnímají občasné zařehtání koní i výskot dětí.

Ranč ŠídlovákRand Šídlovák

Hospůdka je svým občerstvením skvělá i pro procházející kolem. K dobré hospůdce patří i dobré pivo. Kromě toho plzeňského zde dostanete i "jedenáctku Chodovar".

Vstupte do diskuze (25komentářů)