ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 190 Kč za hodinu uvolnění a odpočinku ve wellness centru U Michala v Plzni. Čeká na Vás půlhodinová masáž zad, krku a šíje a půlhodinový rašelinový zábal. Tak dokonalé, že se Vám nebude chtít odejít.

Běžná cena
330 Kč
Sleva
43%
Ušetřím
140 Kč
Cena dnes:
190 Kč
Nabídka vypršela
12.09.2011, 23:59:59
148 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 190 Kč za wellness balíček služeb ve Wellness centru u Michala v Plzni.
  • Balíček obsahuje půlhodinovou masáž zad, krku a šíje a půlhodinový rašelinový zábal.
  • Přijďte s partnerem do příjemného a moderního prostředí v prostoru hotelu Irida, kde si dokonale odpočinete od starostí všedních dnů.
  • Wellness centrum nabízí mnoho různých druhů masáží, pedikúru, saunu, vířivku, parní box, kosmetiku nebo miniposilovnu.

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 18.8.2011.
  • Platnost voucherů do: 30.11.2011.
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
  • Rezervaci provádějte na tel.: 720382225.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy

Bolí vás záda a šíje z věčného sezení u počítače? A máte rádi teplo? Ať už chcete udělat něco pro svoje zdraví nebo jen spokojeně relaxovat, náš wellness balíček bude to pravé.

Jen za 190 Kč je pro Vás připraven wellness balíček obsahující půlhodinovou masáž zad, krku a šíje a půlhodinový rašelinový zábal ve wellness centru U Michala v Plzni.

Regenerační masáž Vás zbaví bolesti a uvolní Vaše tělo. Celých 30 minut se Vám bude věnovat profesionální masérka, která zaručeně ví, kam "sáhnout":-) Dokonale promasíruje Vaše záda i šíji a uvolí blokády a napětí v oblasti ramen a šíje. Bolesti krční páteře patří k těm nejčastějším, stačí celý den pracovat u počítače nebo špatně ležet.

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Zábaly lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení apod. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla, mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

Wellness centrum U Michala v PlzniWellness centrum U Michala v Plzni

Wellness centrum U Michala je místo, které si Vaše tělo určitě zaslouží. Jedná se o příjemný a moderní wellness nabízející saunu, sprchový a parní box, hydromasážní vanu s vířivkou, malé fitness, masáže, pedikůru a kosmetiku. Wellness je umístěn v hotelu Irida v centru Plzně přímo u řeky Mže. Přivítá Vás vstřícný a odborný personál a odejdete od nás jako nový člověk.

 

Wellness centrum U Michala v PlzniWellness centrum U Michala v PlzniWellness centrum U Michala v Plzni
Wellness centrum U Michala v PlzniWellness centrum U Michala v PlzniWellness centrum U Michala v Plzni
 
Těšíme se na Vás ve wellness centru u Michala v Lochotínské ulici v Plzni.
Vstupte do diskuze (4komentářů)