ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Zvažujete omlazení Vašeho obličeje? Váháte mezi botulotoxinem, dermálními výplněmi a jinými metodami? Jen za 270 Kč (místo 900 Kč) Vám jediné pracoviště v Evropě zpracuje možnosti Vašeho omlazení a stanoví rozumné očekávání pomocí počítačové simulace.

Běžná cena
900 Kč
Sleva
70%
Ušetřím
630 Kč
Cena dnes:
270 Kč
Nabídka vypršela
28.08.2011, 23:59:59
295 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Analýza umožňuje individuální počítačovou simulaci efektu dermálních výplní, mezoterapie, hydroliftingu, botulotoxinu a chemického peelingu
 • e-konzultace® představuje simulaci efektu rejuvenace včetně doporučení lékaře
 • Po vyplnění krátkého dotazníku nám pošlete Váš portrét. Poslat jej můžete e-mailem nebo vložit přímo na webových stránkách Laboratoires FILORGA. My ji co nejrychleji, nejpozději do 7 dnů, zpracujeme a pošleme Vám analýzu zpět na Váš e-mail.
 • Cena e-konzultace® Vám může být odečtena z ceny následného lékařského zákroku v referenčním pracovišti MEDICAL BEAUTY – Klinice estetiky a medicíny proti stárnutí v Plzni nebo dalších vybraných pracovištích v ČR
 

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 22.8.2011
 • Platnost voucherů do: 31.12.2011
 • Maximální počet voucherů na osobu: 1
 • Celkový počet voucherů v prodeji: 500
 • Informace k produktu na telefonu: 777334007

Kde voucher uplatnit?

 • Laboratoires FILORGA, 
 • Česká a Slovenská republika, 
 • Foglarova 13, 
 • 323 00  Plzeň, 
 • Tel: 377277377 nebo 777334007, 
 • www.filorga.cz
Detail slevy

Přemýšlíte o estetickém ošetření obličeje – rejuvenaci? Váháte mezi botulotoxinem, dermálními výplněmi, mezoterapií a peelingem ? Tak nyní již nemusíte. Laboratoires FILORGA, Česká a Slovenská republika pro Vás ve spolupráci s referenčním pracovištěm MEDICAL BEAUTY – Klinikou estetiky a medicíny proti stárnutí v Plzni připravili jako první v Evropě projekt lékařské estetické konzultace - e-konzultace®.

 
 
Se zakoupením voucheru e-konzultace® získáte:
 
1. Osobní počítačovou simulaci omlazení povrchové vrstvy kůže, nejčastěji chemickým peelingem, mezoterapií nebo hydroliftingem
2. Osobní počítačovou simulaci odstranění dynamických vrásek botulotoxinem a statických vrásek dermálními výplněmi, případně jejich kombinací
3. Personalizované doporučení lékaře pro obě dvě simulace
4. Doporučení dermokosmetiky se zvláštním ohledem na odstranění pigmentových skvrn, rehydrataci a péči o oční okolí
5. Doporučení nejbližšího vhodného pracoviště
 
Virtuální estetická medicína – fotografie před a po ošetření
 
Co je to e-konzultace®?
e-konzultace® rychle a jednoduše ukazuje výhody estetické služeb a zároveň jasně stanoví rozumná očekávání pacientů. Pomocí pacientovy vlastní fotografie ukazuje personalizované možnosti estetické medicíny a pomáhá se rozhodnout pro nejvhodnější metodu omlazení.
 
Jaké ošetření tato analýza simuluje?
Analýza umožňuje osobní počítačovou simulaci efektu botulotoxinu, dermálních výplní, mezoterapie, hydroliftingu, chemického peelingu a vzájemné kombinace těchto metod.
 
Jak e-konzultace® probíhá?
Po vyplnění krátkého dotazníku nám pošlete Váš portrét. Poslat jej můžete e-mailem nebo vložit přímo webových stránkách filorga.cz. Ideální je fotografie z úhlu 30-45° tak, aby byla vidět spánková oblast. My ji co nejrychleji, nejpozději do 7 dnů, zpracujeme a pošleme Vám analýzu zpět na Váš e-mail.
 
Jaká je cena e-konzultace®?
Cena e-konzultace® je 900 Kč, s naším voucherem pouze 270 Kč. V této ceně je zahrnuta osobní počítačová simulace efektu procedur, individuální doporučení lékaře a vhodné produkty pro následnou domácí péči. Cena e-konzultace® Vám může být odečtena z ceny následného lékařského zákroku v referenčním pracovišti MEDICAL BEAUTY – Klinice estetiky a medicíny proti stárnutí v Plzni.
 
Virtuální estetická medicína – fotografie před a po ošetření
 
Upozornění: Internetová počítačová simulace a doporučení bohužel nemůže nikdy nahradit osobní setkání s lékařem a poskytnout služby, které jsou na osobním kontaktu s lékařem založené. Mezi tyto služby řadíme stanovení diagnózy, přesné určení léčby a hodnocení úspěšnosti léčby.
Vstupte do diskuze (17komentářů)