ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 248 Kč za DVOUHODINOVOU celkovou lymfatickou masáž s ošetřením celulitidy a pleti v salonu Anička v Plzni. Léto je za dveřmi, tak proč neudělat něco pro svoji krásu i zdraví, zvlášť s 69% slevou!

Běžná cena
800 Kč
Sleva
69%
Ušetřím
552 Kč
Cena dnes:
248 Kč
Nabídka vypršela
26.06.2011, 23:59:59
213 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 248 Kč za celkovou lymfatickou masáž v salonu Anička vedle bývalého kina Eden.
 • Udělejte něco pro své zdraví i postavu, dnes se slevou 69%.
 • Součástí dvouhodinového balíčku je i ošetření celulitidy, skořicový hubnoucí zábal a vyčištění pleti.

Podmínky

 • Platnost voucherů od: 8.6.2011.
 • Platnost voucherů do: 31.10.2011.
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Maximální počet voucherů v prodeji není omezen!
 • Je nutné domluvení termínu předem na tel. nebo emailu.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy

Lymfatický systém je nedílnou součástí našeho imunitního systému. Je to jediný systém, který uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které vznikají při funkci organismu a vnikají do něj z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. Protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na mnoha nemocech dnešní doby. Lymfatický oběh je velmi podobný našemu krevnímu oběhu. Hlavní funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního oběhu, vázání tuků a fungování imunitního systému. Lymfatický systém tedy odvádí z těla všechny toxické látky, které naše tělo přijímá. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin. Nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem, příp. poškození lymfatických cév úrazem, operací, infekcí apod., se většinou nejprve projevuje obyčejnou únavou nohou, později celého těla, otékáním nohou především v oblasti kotníků, později otoky v břiše, v obličeji a podobně.

Při zakoupení naší dnešní slevy na Vás čeká jen za 248 Kč dvouhodinová celková lymfatická masáž s ošetřením celulitidy a pleti v salonu Anička vedle bývalého kina Eden. Udělejte něco pro svoje zdraví i krásu, dnes s jedinečnou 69% slevou!

Sleva do kosmetického salonu Anička se u nás objevuje již potřetí. Rozšiřte okruh spokojených zákazníků, kteří salon již navštívili a chtějí účinky lymfodrenáže znásobit. Správný účinek lymfodrenáží se dostavuje po 7 - 10 kúrách.

Salon Anička

Lymfatická masáž je masáž založená na rytmickém hnětení svalů. Její pomocí se má zajistit správné proudění lymfy (mízy) v těle. Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají i menší frekvenci. Jedná se o populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstraňování celulitidy, ale jde i o uznávanou léčebnou metodou s širšími možnostmi využití, např. při léčení chronických otoků. Lze ji provádět jak manuální technikou, tak pomocí řady speciálních přístrojů. Je také vhodná jako preventivní opatření pro lidi vystavené dlouhému stání. Pomáhá také rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice a sportu. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy, kterým by klasická sportovně-rekondiční masáž spíše uškodila.

Účinky lymfatických masáží:

 • prevence lymfatických otoků,
 • odbourává metabolický odpad bílkovin, tuků, odumřelé buňky,
 • prevence vzniku žilní, oběhové a lymfatické nedostatečnosti,
 • prevence vzniku křečových žil, nedokrvování končetin a syndromu těžkých nohou,
 • zvýší se průtok krve
 • odstraňuje celulitidu, napíná kůži, zlepšuje vzhled, zpevňuje podkoží
 • vylučuje škodlivé látky a nečistoty z krve,
 • zvyšuje imunitu.

Celá dvouhodinová kůra probíhá ve čtyřech krocích:

 1. Měření hodnot tělesné kondice - změření centimetrů, svaloviny, vody, tuku, PH kyselin.
 2. Ruční lymfodrenáž.
 3. Ošetření celulitidy neinvatním přístrojem a se skořicovým zábalem.
 4. Vyčištění pleti.

Ošetření se nemůže provádět u těhotných žen, při onemocnění rakovinou, epilepsii, snížené ledvinové a pankreatické funkci, při onemocnění jater, hemofilií a u lidí, kteří berou antikoagulanty.


Salon Anička v Plzni

Pokyny před a po léčbě:
Před ošetřením se nesmí jíst 4 hodiny a pít žádné slazené nápoje. Po léčbě je třeba vypít minimálně 2,5 litru čísté vody. Nesmí se jíst žádné potraviny s vysokým obsahem tuků po dobu 2 dny. Nedoporučuje se před a po kůře pít alkoholické nápoje.

Vstupte do diskuze (8komentářů)