ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 1199 Kč za ROČNÍ permanentku na Power Plate + 20x iontový nápoj v dámském fitness studiu Daren v Plzni. Skvělá nabídka, jak si zacvičit v Plzni levně Power Plate. Přijďte a cvičení Vás bude bavit!

Běžná cena
4 280 Kč
Sleva
72%
Ušetřím
3 081 Kč
Cena dnes:
1 199 Kč
Nabídka vypršela
21.07.2014, 23:59:59
0 zákazníků
Pro aktivaci slevy chybí koupit ještě 1 voucherů.

V bodech

 • Jen 1199 Kč za ROČNÍ permanentku na Power Plate 20x iontový nápoj dle výběru (á 0,5l).
 • 1 cvičení = 30 minut Power Plate + možnost 30 minut na rotopedu jako bonus (samozřejmě můžete neomezeně opakovat)
 • Cvičení na Power Plate je velmi efektivní – je časově nenáročné a vysoce účinné
 • Formování postavy, hubnutí i trénink
 • Větší účinnost než běžné posilovací stroje
 • Cvičení Vás bude bavit.

Podmínky

 • Platnost voucherů: 10.7.2014 - 20.12.2014
 • Po předložení voucheru Vám bude vystavena permanentka platná 1 rok od první návštěvy. 
 • Maximální počet voucherů v prodeji: 15
 • V případě zájmu si můžete domluvit trénink s individuální péčí trenéra, který s Vámi projde cvičební plán a při cvičení se Vám bude věnovat.
 • Objednání předem není nutné.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Chcete-li se zbavit přebytečných kilogramů, zpevnit povolené partie těla nebo dosáhnout lepšího vytvarování postavy, je cvičení na Power Plate tím správným krokem. A pokud si chcete zajistit cvičení na celý rok dopředu, máme pro Vás neodolatelnou slevovou akci!
 
Voucher zahrnuje:
 
- Roční neomezený vstup na cvičení na Power Plate
30 minut jízdy na rotopedu při každé návštěvě (lze před i po cvičení nebo rozdělit na 15 minut před a 15 minut po cvičení)
- 20x 0,5l iontový nápoj dle výběru
 
 
Tip: Chcete permanentku na lepší tip Power Plate s virtuálním trenérem? Pokračujte tudy.
 
 
Power Plate
Jedná se o prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Power Plate je v podstatě představován jakousi malou plošinou s madly. Tento přístroj je schopen pomoci v posilování mnohem efektivněji než klasické stroje.
 
Dámské fitness studio Daren - Power Plate - sleva
 
Princip, na kterém stroje Power Plate fungují, spočívá v Newtonových pohybových zákonech. Jde o skutečný průlom v kondičním i posilovacím cvičení, protože umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady, zatížení. Gravitace je tou silou, která přidává zátěž lidskému organismu, v každém okamžiku, každý den, při každém pohybu. Prostřednictvím cvičení na stroji Power Plate se tělo cítí jakoby vážilo víc při každém zrychlení způsobeném vibracemi. Výsledkem je, že tělo překonává daleko větší zátěž při každém pohybu. To je podstata všech posilovacích a kondičních programů. Ve svém důsledku stojí výsledky cvičení na stejných biologických a fyziologických základech, které se využívají v jiných formách cvičení.
 
 
 
Dámské fitness studio Daren - Power Plate - sleva
 
 
DÁMSKÉ FITNESS STUDIO DAREN
Jak už z názvu fitness plyne, vstup mužům je do tohoto fitka zakázán. Zacvičíte si tedy v klidu, bez studu a nemusíte zkoumat zvědavé pohledy přítomných mužů či si klást sama pro sebe případné nepříjemné otázky. Zde si zkrátka příjemně zacvičíte a uděláte něco pro své zdraví.
 
Výhodou posilovny Daren je cvičení na strojích, které jsou přizpůsobené pro ženy zaměřené na všechny problematické partie jako je bříško, zadeček, stehna a dále na ostatní partie jako jsou prsa, záda či ruce.
 
Dámské fitness studio Daren - slevaDámské fitness studio Daren - sleva
 
Dámské fitness studio Daren - slevaDámské fitness studio Daren - sleva
 
K dispozici je okolo 120 m2 plochy. Více jsme se také zaměřili na aerobní zónu, ve které najdete pět sportovních kol, jedno lady kolo (s opěradlem na záda), dva stepery a dva crosstrenažéry. 
 
Při první návštěvě je možné využít osobního trenéra - ukáže Vám správné provedení jednotlivých cviků (nutno se předem objednat).
 
Posilovna je vybavena kvalitními stroji od firmy Grünsport.
Vstupte do diskuze (2komentářů)