ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 199 Kč za 10 vstupů + 10 iontových nápojů v dámském fitness studiu Daren v Plzni. 1 návštěva včetně iontového nápoje = 20 Kč! Dámy, tato letní nabídka se neodmítá! Udělejte něco pro svou postavu, svědomí i sebevědomí se slevou 78%!

Běžná cena
890 Kč
Sleva
78%
Ušetřím
691 Kč
Cena dnes:
199 Kč
Nabídka vypršela
30.05.2014, 0:01:46
37 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 199 Kč za 10 vstupů do dámského fitness studia Daren v Plzni + 10 iontových nápojů dle výběru (á 0,5l).
  • Stroje jsou přizpůsobeny pro ženy a zaměřené na bříško, zadeček i stehna + další problematické partie.
  • Stroje od firmy Grünsport - zajištěna nejvyšší kvalita.
  • Speciální aerobní zóna

Podmínky

  • Platnost voucherů: 14.5.2014 - 31.10.2014
  • Po předložení voucheru vám vystavíme kartičku, která je nepřenosná na jinou osobu.
  • V případě zájmu si můžete domluvit trénink s individuální péčí trenéra, který s Vámi projde cvičební plán a při cvičení se Vám bude věnovat.
  • Objednání předem není nutné.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Ráda byste si zacvičila v kvalitně vybavené posilovně, ale patříte mezi stydlivější ženy a nedělá Vám dobře cvičit v místě, kde je mnoho mužů? Zbavte se těchto nepříjemných pocitů a zamiřte do dámského fitness studia Daren, které pro vás připravilo bezkonkurenční letní akci!
 
U každého cvičení je vždy nejdůležitější jedno, a to začít. A aby byl začátek co nejpříjemnější, připravili jsme pro Vás slevovou nabídku, díky které Vaše peněženka cvičením určitě neutrpí - jedna návštěva Vás totiž vyjde na pouhých 20 Kč, a to ještě na každé návštěvě dostanete 0,5l iontový nápoj dle Vaší volby. Zakoupený voucher je určen na 10 vstupů a 10 iontových nápojů.
 
Dámské fitness studio Daren - slevaDámské fitness studio Daren - sleva
 
DÁMSKÉ FITNESS STUDIO DAREN
Jak už z názvu fitness plyne, vstup mužům je do tohoto fitka zakázán. Zacvičíte si tedy v klidu, bez studu a nemusíte zkoumat zvědavé pohledy přítomných mužů či si klást sama pro sebe případné nepříjemné otázky. Zde si zkrátka příjemně zacvičíte a uděláte něco pro své zdraví.
 
Výhodou posilovny Daren je cvičení na strojích, které jsou přizpůsobené pro ženy a zaměřené na všechny problematické partie jako je bříško, zadeček, stehna a dále na ostatní partie jako jsou prsa, záda či ruce.
 
Dámské fitness studio Daren - slevaDámské fitness studio Daren - sleva
 
K dispozici je okolo 120 m2 plochy. Více jsme se také zaměřili na aerobní zónu, ve které najdete pět sportovních kol, jedno lady kolo (s opěradlem na záda), dva stepery a dva crosstrenažéry. 
 
Při první návštěvě je možné využít osobního trenéra - ukáže Vám správné provedení jednotlivých cviků (nutno se předem objednat).
 
Posilovna je vybavena kvalitními stroji od firmy Grünsport.
Vstupte do diskuze (0komentářů)