ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 179 Kč za 6x Power Plate + 6x iontový nápoj v dámském fitness studiu Daren v Plzni. Skvělá nabídka, jak si zacvičit v Plzni levně Power Plate. Přijďte a cvičení Vás bude bavit!

Běžná cena
654 Kč
Sleva
73%
Ušetřím
475 Kč
Cena dnes:
179 Kč
Nabídka vypršela
23.04.2014, 0:56:11
49 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 179 Kč za 6x cvičení na Power Plate  + 6x iontový nápoj dle výběru (á 0,5l).
  • 1 vstup + 1 ionťák jen 30 Kč!
  • 1 cvičení = 30 minut Power Plate + možnost 30 minut na rotopedu jako bonus
  • Cvičení na Power Plate je velmi efektivní – je časově nenáročné a vysoce účinné
  • Formování postavy, hubnutí i trénink
  • Větší účinnost než běžné posilovací stroje
  • Cvičení Vás bude bavit.

Podmínky

  • Platnost voucherů: 7.4.2014 - 31.8.2014
  • Po předložení voucheru vám vystavíme kartičku, která je nepřenosná na jinou osobu.
  • Je nutné objednání předem na tel. 731115150.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Chcete-li se zbavit přebytečných kilogramů, zpevnit povolené partie těla nebo dosáhnout lepšího vytvarování postavy, je kondiční posilování tím správným krokem.
 
Voucher zahrnuje:
 
- 6x cvičení na Power Plate (každé 30 minut + bonus 6x 30 minut na rotopedu)
- 6x iontový nápoj dle výběru (á 0,5l)
 
Dámské fitness studio Daren - Power Plate - sleva
 
Power Plate
Jedná se o prvotřídní vibrační zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti. Power Plate je v podstatě představován jakousi malou plošinou s madly. Tento přístroj je schopen pomoci v posilování mnohem efektivněji než klasické stroje.
 
Princip, na kterém stroje Power Plate fungují, spočívá v Newtonových pohybových zákonech. Jde o skutečný průlom v kondičním i posilovacím cvičení, protože umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady, zatížení. Gravitace je tou silou, která přidává zátěž lidskému organismu, v každém okamžiku, každý den, při každém pohybu. Prostřednictvím cvičení na stroji Power Plate se tělo cítí jakoby vážilo víc při každém zrychlení způsobeném vibracemi. Výsledkem je, že tělo překonává daleko větší zátěž při každém pohybu. To je podstata všech posilovacích a kondičních programů. Ve svém důsledku stojí výsledky cvičení na stejných biologických a fyziologických základech, které se využívají v jiných formách cvičení.
 
Dámské fitness studio Daren - Power Plate - sleva
 
 
DÁMSKÉ FITNESS STUDIO DAREN
Jak už z názvu fitness plyne, vstup mužům je do tohoto fitka zakázán. Zacvičíte si tedy v klidu, bez studu a nemusíte zkoumat zvědavé pohledy přítomných mužů či si klást sama pro sebe případné nepříjemné otázky. Zde si zkrátka příjemně zacvičíte a uděláte něco pro své zdraví.
 
Výhodou posilovny Daren je cvičení na strojích, které jsou přizpůsobené pro ženy zaměřené na všechny problematické partie jako je bříško, zadeček, stehna a dále na ostatní partie jako jsou prsa, záda či ruce.
 
Dámské fitness studio Daren - slevaDámské fitness studio Daren - sleva
 
Dámské fitness studio Daren - slevaDámské fitness studio Daren - sleva
 
K dispozici je okolo 120 m2 plochy. Více jsme se také zaměřili na aerobní zónu, ve které najdete pět sportovních kol, jedno lady kolo (s opěradlem na záda), dva stepery a dva crosstrenažéry. 
 
Při první návštěvě je možné využít osobního trenéra - ukáže Vám správné provedení jednotlivých cviků (nutno se předem objednat).
 
Posilovna je vybavena kvalitními stroji od firmy Grünsport.
Vstupte do diskuze (2komentářů)