ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Luxusní jarní bomba pro dámy! Sleva 63% na kyslíkovou stříkanou kosmetiku s olivovým olejem, vitamínem C a kolagenem. Ošetření pleti obličeje, krku i dekoltu kyslíkovou mezoterapií na TOP úrovni za pouhých 479 Kč. Omládněte s kyslíkem a probuďte svou pleť ze zimního spánku.

Běžná cena
1 300 Kč
Sleva
63%
Ušetřím
821 Kč
Cena dnes:
479 Kč
Nabídka vypršela
29.04.2014, 19:01:15
63 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena v centru Plzně
 • Omlazující ošetření pleti spojené s relaxací - kyslíková mezoterapie na TOP úrovni
 • Ošetření pleti obličeje, krku i dekoltu 
 • Omládněte s kyslíkem a probuďte svou pleť ze zimního spánku.
 • Ošetření, které si jinde v Plzni nedopřejete
 • Přes 20 zkušeností a velká oblíbenost klientek jsou zárukou kvalitních služeb.

Podmínky

 • Platnost voucherů: 23.3.2014 - 30.7.2014
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Celkový počet voucherů není omezen!
 • Nutné objednání předem na tel. 377327759, nahlašte prosím číslo voucheru.
 • Objednané termíny jsou závazné, rušte prosím své termíny nejpozději 24 hodin předem, rádi vám nabídneme jiný termín.
 • V případě nedostavení se na objednanou proceduru bez včasné omluvy voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Co to je terapie kyslíkem? Jedná se o velmi účinné a šetrné ošetření pokožky pomocí kosmetiky s kyslíkem, a dále pomocí speciálního přístroje, který sám generuje čistý, 96% kyslík. Proud tohoto plynu pak odborníci v salonu aplikují na kůži speciální tryskou. Kyslík má několik výhod: působí do hlubších vrstev pokožky a přenáší do nich aktivní látky. Napomáhá regeneraci pleti a vstřebávání účinných složek, pleť prozařuje a odstraňuje malé vrásky. Počet návštěv je individuální, již po jedné návštěvě je pleť vypnutá, projasněná a viditelně mladší. 2 – 4 návštěvy efekt dlouhodobě zvýrazní a prohloubí.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat oxygenoterapie
 
Pro koho je kúra určená  a jaký je účinek?
Kyslíková terapie je pro všechny věkové skupiny. Podle druhu séra, které v průběhu ošetření kosmetička aplikuje, můžeme díky aktivním látkám bojovat proti všem problémům pleti – vráskám, ochablosti, ztrátě pružnosti, zdravé barvy a jasu. Dýchání čistého kyslíku osvěží vaši mysl a odstraní únavu
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat oxygenoterapie
 
Kyslíková terapie je doporučena všem, kteří chtějí oživit a omladit pokožku, kuřákům a lidem s hektickým životním tempem. Nic vás nebolí, celá procedura je velmi příjemná a osvěžující a výsledky jsou ihned viditelné. Jediným mínusem metody může být právě její cena, která běžně dosahuje 1300 Kč za jedno ošetření! S touto nabídkou Vás to ovšem trápit nemusí:-)
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat oxygenoterapie
 
Zde můžete shlédnout průběh kyslíkové mezoterapie: http://www.oxystar.cz/img/oxynergy.wmv
 
Průběh ošetření:
- Odlíčení
- Hloubkové čištění diamantovou mikrodermabrazí 
- Tonizace revitalizační pleťovou vodou a její následné zapracování do pokožky proudem kyslíku
- Sérum dle typu pleti a jeho zapracování kyslíkem
- Relaxační masáž liftingovým  krémem 
- Olivová maska s proudem kyslíku 
 
Díky kyslíkové stříkané kosmetice dostane vaše pleť čerstvou kyslíkovou sprchu, která vyvolá energetickou reakci. Již po první aplikaci vidíte změny na vaší pleti. Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 96% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vstřikuje účinný roztok aktivních látek  na váš obličej a dekolt. V pokožce pak dochází k reakci - rychlé obnově buněk, současně je pleť nenapodobitelně jemná, vypjatější, jemné vrásky se vyhladí. Tento účinek je dlouhodobý a okamžitý, po opakování kůry 2-4x efekt přetrvává několik měsíců.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat oxygenoterapie
 
Viditelné výsledky a dokonalá regenerace
Účinné přípravky osvěží, zvláční a omladí vaši pleť. Naše tajemství je dokonalá synergie mezi špičkovými produkty a bio-stimulujícím kyslíkem. Naše kyslíkové pleťové masky jsou jedinečným zážitkem pro všechny typy pleti, obzvláště pro suchou, citlivou a zralou pleť. Oxynergy dodává pleti vlhkost, vláčnost a má uklidňující účinky na unavenou pleť. Kyslíková terapie atomizuje pokožku, emulzí zvyšuje její elasticitu a zdokonaluje její vzhled. 
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat oxygenoterapie
 
Diamantová mikrodermabraze
Součástí ošetření je i oblíbená diamantová mikrodermabraze. Je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky. Zákrok je vhodný jak pro muže tak pro ženy a pro všechny typy pleti. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice s diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej po důkladném očištění naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenurozproudí se lymfatický systémčistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.
 
Salon HelenaSalon Helena
Salon HelenaSalon Helena v Plzni
 
V Salonu Helena vždy najdete individuální přístup, pečlivost a příjemné prostředíV každém věku správná péče ubere roky a přidá na kráse :-) Záruku kvalitního výsledku dodá i to, že Salon Helena je tu pro Vás již 20 let!
 
Salon Helena - Plachého ulice, PlzeňSalon Helena Plzeň
 
Těšíme se na Vaší návštěvu!
Vstupte do diskuze (4komentářů)