ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 199 Kč za hodinovou masáž zad a šíje + ošetření rukou parafínovým zábalem we Wellness U Michala v Plzni. Na novém místě přímo v historickém centru Plzně si užijete skvělou relaxaci a báječnou masáž se skvělou slevou!

Běžná cena
390 Kč
Sleva
49%
Ušetřím
191 Kč
Cena dnes:
199 Kč
Nabídka vypršela
29.04.2014, 19:01:15
59 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Hodinový wellness balíček ve Wellness U Michala v Plzni.
  • Masáž zad a šíje + ošetření rukou parafínovým zábalem
  • Nové prostory v historickém centru Plzně!
  • Přijďte do příjemného a rodinného prostředí, kde si dokonale odpočinete od starostí všedních dnů.

Podmínky

  • Platnost voucherů: 13.2.2014 - 30.6.2014
  • Maximální počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen.
  • Rezervace nutná na tel.: 720382225

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Bolí vás záda a šíje z věčného sezení u počítače? Ať už chcete udělat něco pro svoje zdraví nebo jen spokojeně relaxovat, náš wellness balíček bude to pravé. 
 
Proč wellness balíček? Protože kromě hodinové masáže zad a šíje na Vás čeká i ošetření rukou parafínovým zábalem. To vše se skvělou slevou za cenu 199 Kč ve Wellness U Michala v Plzni. A pozor - v novém prostředí v historickém centru Plzně ve Veleslavínově ulici!
 
Wellness U Michala - prostředíWellness U Michala - prostředí
 
Regenerační masáž Vás zbaví bolesti a uvolní Vaše tělo. Bude se Vám věnovat profesionální masér či masérka, kteří zaručeně ví, kam "sáhnout":-) Dokonale promasírují Vaše záda i šíji a uvolí blokády a napětí v oblasti ramen a šíje. Bolesti krční páteře patří k těm nejčastějším, stačí celý den pracovat u počítače nebo špatně ležet.
 
Wellness U Michala - slevomatWellness U Michala - slevomat
 
Kromě Vašich bolavých zad se postaráme i o Vaše ruce, pro které bude připraven parafínový zábal s esenciálními olejíčky. Slouží k prokrvení svalových tkání a aktivací tepla dochází k jejich regeneraci i úlevě svalového napětí po jakékoli námaze - a to nejen fyzické. Zábal pokožku prohřeje a prokrví, zpevní nehty a pomůže uvolnit bolestivé klouby a ztuhlá zápěstí. Po aplikaci budou vaše ruce krásně jemné a hladké.
 
Wellness U Michala - slevomatWellness U Michala - slevomat
 
Těšíme se na vás ve Wellness U Michala na nové adrese - v samém historickém centru Plzně ve Veleslavínově ulici v Plzni.
Vstupte do diskuze (2komentářů)