ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Sada pěti velmi kvalitních čokolád Whitakers. Tato anglická čokoláda se těší své oblibě již více než 100 let. Vychutnejte si kvalitu se skvělou vánoční slevou!

Běžná cena
425 Kč
Sleva
26%
Ušetřím
110 Kč
Cena dnes:
315 Kč
Nabídka vypršela
20.12.2013, 2:35:50
1 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 315 Kč za sadu pěti kvalitních čokolád Whitakers se slevou.
 • 55% hořká čokoláda jahodovým, limetkovým, peprmintovým, kávovým a třešňovým krémem.
 • Více než stoletá tradice anglické značky 
 • Vhodné jako dokonalý vánoční dárek.
 • Možno osobně vyzvednout ve vinotéce Víno & Čokoláda v Plzni v atriu Bílé Nároží (v sadech Pětatřicátníků).
   

Podmínky

 • Platnost voucherů: 9.12.2013 - 31.12.2013
 • Maximální počet voucherů na osobu: 2
 • Celkový počet voucherů: 25
 • Po zakoupení a obdržení voucheru je možné vyzvednout ve vinotéce Víno a Čokoláda v Plzni nebo se domluvit emailem či telefonicky na zaslání poštou (cena dle tarifu České pošty).

Kde voucher uplatnit?

Mapa Seznam

Detail slevy
Když v roce 1517 Hernán Cortéz přistál na pobřeží Mexika poblíž Veracruz, představil mu aztécký vládce Montezuma svůj oblíbený nápoj "chocolatl" podávaný ve zlatém poháru. Chocolatl byl nápoj čokoládové chuti našlehaný do pěny konzistence medu. Montezuma popíjel svůj "chocolatl" z pohárů předtím než vstoupil do svého harému... A tehdy to všechno začalo.
 
Ještě uběhlo mnoho let, než se čokoláda dotáhla k dokonalosti, zkrátka do podoby, jakou můžete ochutnat při naší dnešní slevové akci, kterou pro Vás připravila známá plzeňská vinotéka Víno & Čokoláda.
 
 
Jen za 315 Kč získáte sadu pěti kvalitních anglických čokolád Whitakers. Jedná se o 55% hořkou čokoládu plněnou těmito krémy: jahodový, peprmintový, višňový, limetkový a kávový. Nalaďte si chuťové buňky a připravte se na nevšední smyslový zážitek!
 
 
 

Anglická čokoláda Whitakers se těší své oblibě po více než 100 let. Výrobu zahájil Pan William Whitaker. Firma pokrývá svými produkty nejen oblast celé Anglie, ale i severské země jako jsou Švédsko, Norsko, Dánsko, ale i Evropu a v neposlední řadě i Českou republiku. 
 
Víno a čokoláda Plzeň - čokoláda Whitakers, sleva

 

Zajímavými produkty jsou nejen mentolové čokoládky, ale i hořká čokoláda s kávovou příchutí, která může být skvělou kombinací s vínem. Velmi kvalitní ingredience zaručují vysokou kvalitu, kterou dnes můžete ochutnat. 

Víno a čokoláda Plzeň - čokoláda Whitakers, sleva

 

Firma Windsor chocolates & spirits, provozující vinotéku, byla založena v roce 1999 a od té doby se snažíme pro Vás dovážet ty nejlepší cukrovinky, čokoládu, kávu, čaje, skotskou whisky a skvělá vína. Pokud jste naše produkty ještě neochutnali nebo je nemáte v sortimentu Vaší provozovny, neváhejte tak v brzké době učinit - nevíte, o co přicházíte:-)

Většina naších produktů je původem z Anglie, Skotska, Španělska či Švýcarska. Všechny delikatesy v naší nabídce jsou produkty vyšší kvality.
 
Víno a čokoláda PlzeňVíno a čokoláda Plzeň
Vstupte do diskuze (0komentářů)