ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena s čokoládovou masáží obličeje a dekoltu lávovými kameny. Omlazení pleti, uvolnění při masáži, mikrodermabraze + fototerapie. Zkrásněte v rukou profesionálů s 58% slevou!

Běžná cena
1 180 Kč
Sleva
58%
Ušetřím
690 Kč
Cena dnes:
490 Kč
Nabídka vypršela
30.12.2013, 3:04:02
1 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 490 Kč (místo 1180 Kč) za luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena v centru Plzně.
 • Omlazující ošetření pleti spojené s relaxací
 • Diamantová mirkodermabraze
 • Fotoporace
 • Exkluzivní čokoládová masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny
 • Včetně odlíčení a luxusní pleťové masky
 • Aplikace liftingové ampule
 • Ošetření, které si jinde v Plzni nedopřejete
 • Krásný dárek

Podmínky

 • Platnost voucherů: 6.12.2013 - 30.4.2014
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Celkový počet voucherů není omezen!
 • Nutné objednání předem na tel. 377327759, nahlašte prosím číslo voucheru.
 • Objednané termíny jsou závazné, rušte prosím své termíny nejpozději 24 hodin předem, rádi vám nabídneme jiný termín.
 • V případě nedostavení se na objednanou proceduru bez včasné omluvy voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Luxusní kosmetické ošetření v Salonu Helena! Luxusní omlazení pleti, uvolnění při masáži obličeje a dekoltu a fototerapie. Zkrásněte v rukou profesionálů za skvělou cenu!
 
Luxusní pletové ošetření v Salonu Helena kombinuje špičkové přístrojové ošetření s blahodárnými účinky čokolády. Relaxační čokoládová masáž vyživí pleť, pročistí, napne a rozzáří a zároveň zpomalí proces jejího stárnutí. Spolu s diamantovou mikrodermabrazí penetrační slupovací maskou dodá vaší pokožce pružnost a vitalitu.
 
Kosmetické ošetření obsahuje:
- povrchové očištění pleti
- diamantová mikrodermabraze – dokonalé vyčištění zanesených pórů, zjemnění vrásek, odstranění šupinek,
- exkluzivní čokoládová masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny
- penetrační slupovací maska
- fototerapie
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomatKosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Dopřejte pleti úžasnou čokoládovou vzpruhu. Spojení nejmodernější kosmetické technologie a úžasné čokoládové relaxace vaši pleť přenese do sedmého nebe. Procedura trvá celkem jednu hodinu.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Diamantová mikrodermabraze
Je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť. Mikrodermabraze spolehlivě redukuje obličejové vrásky, a také umí odstraňovat drobnější jizvičky. Zákrok je vhodný jak pro muže tak pro ženy a pro všechny typy pleti. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci hlavice s diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej po důkladném očištění naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Celý zákrok je samozřejmě bezbolestný, bez vedlejších účinků (těsně po aplikaci může být pleť mírně zarudlá, ale bez otoků) a také dostatečně rychlý, takže se nemusíte bát, že si budete na celou kúru muset vyhradit mnoho času. Zákrok se doporučuje podstoupit více než jedenkrát, ale záleží především na stavu, ve kterém se vaše pleť nachází - starší pleť potřebuje důkladnější obnovu. Nejlepší je vše konzultovat s kosmetičkou a posléze určit, v jaké míře by opakování zákroku mělo být.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Dále se můžete těšit na relaxační čokoládovou masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny. Teplo z lávových kamenů přikládaných na energetická centra báječně uvolní pokožku, harmonizuje organismus a rozproudí energii v těle. Dokonalý relaxační zážitek završí čokoládová masáž, která pleť vyživí, pročistí, napne a rozzáří a zároveň zpomalí proces jejího stárnutí.

Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat

 
Na závěr aplikujeme penetrační slupovací masku, kterou zkombinujeme s fototerapií.
 
FOTOTERAPIE:
Fototerapie je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následného viditelného vyhlazení vrásek v obličeji.
 
Kosmetický salon Helena v Plzni - slevomat
 
Pevná maska je speciálně vyvinutá pro aplikaci červeného LED světla o vlnové délce 617 nm. Tato maska má stimulační účinek na syntézu kolagenu, dále má vasodilatační (rozšiřující cévy) účinek (fototerapie), schopnost dopravit kosmetický přípravek do pokožky (fotoporace).
 
Salon HelenaSalon Helena
Salon HelenaSalon Helena v Plzni
 
V Salonu Helena vždy najdete individuální přístup, pečlivost a příjemné prostředíV každém věku správná péče ubere roky a přidá na kráse :-) Záruku kvalitního výsledku dodá i to, že Salon Helena je tu pro Vás již 20 let!
 
Salon Helena - Plachého ulice, PlzeňSalon Helena Plzeň
 
Těšíme se na Vaší návštěvu!
Vstupte do diskuze (0komentářů)