ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 990 Kč za 30minutovou životní jízdu v nejrychlejších autech na světě! Porsche 911, Chevrolet Camaro nebo 15 minut ve Ferrari F430 nebo Lamborghini Gallardo. Adrenalinová jízda s 86% slevou! Koukněte na ukázku jízdy.

Běžná cena
6 999 Kč
Sleva
86%
Ušetřím
6 009 Kč
Cena dnes:
990 Kč
Nabídka vypršela
30.12.2013, 3:04:02
52 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • 1 voucher = 30minutová jízda v Porsche 911 Techart, Chevrolet Camaro SS nebo 15minutová jízda ve Ferrari F430, Lamborghini Gallardo)
 • Vouchery je možné sčítat.
 • Před započetím jízdy budete proškoleni instruktorem (nezapočítává se do doby jízdy).
 • Instruktor je vám po celou dobu řízení k dispozici.
 • Pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B.
 • Žádná kauce nebo poplatek za pojištění.
 • Jízda v běžném provozu a na letištní dráze.

Podmínky

 • Platnost voucherů: 22.11.2013 - 30.6.2014
 • Voucher je možné využít v nadcházející sezóně od 1.4.2014
 • Rezervaci provádějte na tel. 608140092 nebo na webu rezervace.svezenicko.cz, kde si vyberte typ auta, přesný den a hodinu jízdy. Do rezervačního formuláře vyplňte i číslo voucheru s kontrolním kódem.
 • S sebou si vemte vytištěný voucher.
 • Ve vybraný den je třeba se dostavit minimálně 30 minut před plánovaným časem jízdy do sídla kanceláře, kde bude sepsána smlouva o pronájmu a budete proškoleni instruktorem.
 • Je nutné uhradit poplatek za pohonné hmoty (399 Kč při 30minutové jízdě, 299 Kč při 15minutové jízdě).
 • Rezervace je možná pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B.

Kde voucher uplatnit?

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
V dnešní slevové akci nabízíme zážitek, na který se nezapomíná. Burácení silných motorů patří mezi koníček mnoha mužů i žen, a když se navíc jedná o jeden ze superrychlých a superkultovních auťáků značek známých z největších závodních okruhů, všem příznivcům divokých koní pod kapotou se zvedá tep a adrenalin do závratných výšek.
 

 
Jen za 990 Kč můžete získat voucher na 30 minut bláznivé jízdy s Porsche 911 Techart, Chevrolet Camaro SS či 15 minut ve Ferrari F430 nebo Lamborghini Gallardo. Před samotnou jízdou proběhne proškolení zkušeným instruktorem, který je Vám po celou dobu k dispozici (nezapočítává se do času jízdy). Hned poté už můžete vyrazit - nejdříve do běžného provozu, poté na letištní plochu, kde si vychutnáte pocit zaražení do sedačky při sešlápnutí plynu naplno.
 
Svezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště LíněSvezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště Líně
 
Svézt se můžete v jednom z těchto krasavců:
 
FERRARI F430 pochází z dílny italské továrny, která je sportovními vozy proslulá. Tento červený placatý bourák umí dosáhnout rychlosti až 315 km/h a z 0-100 km/h to zvládne za 4 vteřiny! Vozy Ferrari prosluly především svými sportovními vozy a účastí v automobilových závodech po celém světe.
 
Svezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště Líně - Ferrari F430
 
PORSCHE 911 TechArt - jedno z nejkultovnějších aut historie. Je to čistě závodní stroj, který si ihned zamilujete. 410 koní dovoluje vozu akcelerovat z 0 na 100 km/h za 4,1 vteřiny, přičemž maximální rychlost dosáhne hodnoty 312 km/h. "Devětsetjedenáctka" patří bezpochyby mezi nejlepší Porsche, jaké opustilo bránu automobilky.
 
Svezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště Líně - Porsche 911 TechArt
 
CHEVROLET CAMARO SS s obřím motorem o objemu 6162 m3 také na ulici každý den nepotkáte. Nejnovější verze legendárního amerického muscle caru doplněná o moderní technologie, to vše v kombinaci s pořádným stádem koní pod kapotou, designem i zvukem motoru, který nikoho nenechá na pochybách, že tady se vyrábí adrenalin. A pro úplnost - 432 koní, 250 km/h a z 0 na 100 za 4,7:-)
 
Svezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště Líně - Chevrolet Camaro SS
 
LAMBORGHINI GALLARDO, též nazývané jako babylambo, ale jako dítě se zdaleka nechová - je to ryzí supersport. Gallardo se začalo vyrábět v roce 2003 podle návrhu designéra Luca Donckerwolka. Pohání jej pětilitrový 10-ti válec, který umožní zrychlení z 0-100 km/h za 4.0 a s až maximální rychlostí 315 km/h přeletí 1,5km přistávací dráhu v líních za 17 vteřin:-)
 
Svezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště Líně - Lamborghini Gallardo
 
Při zapůjčení vozu neplatíte žádnou kauci ani pojištění, nepodepisujete žádné směnky, stačí si jen vybrat auto, zarezervovat termín a pak si jen užívat stoupající hladiny adrenalinu. Po celou dobu jízdy je vám k dispozici zkušený instruktor, který vše vysvětlí a postará se o vaši bezpečnost. Na vás pak bude jen plnými doušky vychutnávat svou životní jízdu.
 
Svezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště LíněSvezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště Líně
 
Jediným poplatkem navíc je 399 Kč na pohonné hmoty v případě půlhodiné jízdy, 299 Kč při čtvrthodinové jízdě. Pokud vám je půlhodina málo, vouchery můžete sčítat a dobu jízdy si tak prodloužit!
 
Nabídka je platná pouze pro osoby starší 18 let a vlastníky řidičského oprávnění skupiny B.
 
Svezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště LíněSvezenicko.cz Plzeń - mezinárodní letiště Líně
 
Jedná se samozřejmě také o skvělý tip na super dárek pro nejrůzdější příležitosti. Sešlápněte plynový pedál, co to jde, a užijte si adrenalinovou jízdu, na kterou nezapomenete!
Vstupte do diskuze (0komentářů)