ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 99 Kč za 300gramový steak Švejka Josefa i s přílohou v restauraci Staré časy. Přijďte do originální restaurace jen kousek od zimního stadionu na pořádný kus masa s 55% slevou.

Běžná cena
218 Kč
Sleva
55%
Ušetřím
119 Kč
Cena dnes:
99 Kč
Nabídka vypršela
13.05.2011, 23:59:59
342 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 99 Kč za 300g steak Švejka Josefa s 200g přílohou v restauraci Staré časy.
  • Jako přílohu budou servírovány hranolky.
  • Zajděte sami nebo s partou přátel na pořádný kus masa do originální restaurace s 55% slevou.

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 4.5.2011.
  • Platnost voucherů do: 30.6.2011.
  • Počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů není omezen.
  • Rezervace alespoň jeden den předem (maso je třeba namarinovat) na tel. 736647808 (volejte prosím v době Po - Ne 9 - 18 hod.).

Kde voucher uplatnit?

Detail slevy

Vítejte v originální restauraci Staré časy, kterou naleznete nedaleko zimního stadionu. Restaurace potěší nejen milovníky "starých časů", ale všechny, kteří mají rádi posezení v útulné restauraci s širokým výběrem dobrého jídla i pití.

Již jste si u nás pochutnali na Dřevorubeckém vepřovém steaku, tataráku z poctivé svíčkové, kuřecím steaku Argentina i pstruhu na roštu. Tentokrát pro Vás máme další lahůdku.

Právě tady si můžete s námi pochutnat za pouhých 99 korun na 300gramovém steaku Švejka Josefa s 200gramovou přílohou (hranolky). Čeká na Vás pořádný kousek krkovičky se zapečenou šunkou, sázeným vejcem, omáčkou z česneku a horčice (lze nahradit přírodní šťávou) s pořádnou porcí hranolků a oblohou. A to už zasytí spolehlivě každého :-)

Staré časyStaré časy

Návštěvníky restaurace jistě potěší i polední hotovky. K dispozici je také salonek a příležitostné zpívané, možnost pořádaní rautů, svateb, promocí, maturitních večírků. V restauraci jsou stavebně oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky.

Staré časyStaré časy

 

Stavebně oddělený prostor pro kuřáky a nekuřáky

Vstupte do diskuze (9komentářů)