ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

4x dvouhodinová ruční lymfatická masáž + 4x kosmetické ošetření obličeje s kolagenem a kyselinou hyalurnovou = HUBNOUCÍ a OMLAZUJÍCÍ balíček s GARANCÍ ZHUBNUTÍ v salonu Anička v Plzni. Výborné výsledky i 10 let zkušeností - průměrné zhubnutí 6-8 kg za 6 týdnů!

Běžná cena
4 999 Kč
Sleva
60%
Ušetřím
3 000 Kč
Cena dnes:
1 999 Kč
Nabídka vypršela
09.11.2013, 1:00:02
1 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

 • Jen 1999 Kč za šestitýdenní hubnoucí a omlazující balíček s ošetřením pleti.
 • 4x dvouhodinová ruční lymfatická masáž
 • 4x kosmetické ošetření pleti s lymfatickou masáží obličeje
 • Ošetření kyselinou hyaluronovou
 • Liftingová maska s kolagenem
 • Průměrné zhubnutí 6-8 kg za šest týdnů!
 • Garance zhubnutí!
 • Hubnete přitom zdravě díky správné funkci lymfatického systému.
 • 10 let zkušeností, prokazatelné výsledky a tisíce prodaných voucherů na našem slevovém portále za poslední 2 roky!

Podmínky

 • Platnost voucherů: 23.10.2013 - 31.1.2014 (první návštěva)
 • Maximální počet voucherů na osobu není omezen!
 • Celkový počet voucherů v prodeji není omezen!
 • Je nutné domluvení úvodního termínu předem na tel. uvedeném tel. 725821497.
 • Případné zrušení již domluveného termínu je nutné učinit alespoň jeden den předem, jinak voucher propadá.

Kde voucher uplatnit?

 • Anička salon, 
 • Rejskova 8, 
 • (Vedle bývalého kina Eden), 
 • 327 00  Plzeň, 
 • Tel.: 725 821 497
 • E-mail: annabudkeova@seznam.cz
 • Otevírací doba Po-Pá 7-19 hodin (po dohodě i déle), So 7-13 hodin.

Mapa SeznamMapa Google

Detail slevy
 
Ráda byste zhubla, ale chtěla byste k tomu i něco navíc? Co tak mít kromě pěkné postavy i kvalitně ošetřenou pleť? V dnešní slevové akci si přijdete na své - nabízíme Vám spojení hubnoucího balíčku prověřeného stovkami klientů s omlazujícim balíčkem.s ošetřením pleti. Získáte tak komplexní kúru nejen pro Vaše zdraví, ale i pro Vaší krásu!
 
Za skvělou cenu 1999 Kč Vám nabízíme 4x dvouhodinovou ruční lymfatickou masáž zaměřenou na aktivaci lymfatického systému + 4x omlazujíci balíček.s ošetřením pleti. Kromě toho získáte jako bonus šestitýdenní hubnoucí manuál - to vše v osvědčeném salonu Anička v Plzni. 10 let zkušeností, prokazatelné výsledky a tisíce prodaných voucherů na našem slevovém portále za poslední 2 roky už něco napovídají. A právě zkušenosti, vzdělání a know-how jsou zde to, proč to celé funguje!
 
Salon Anička
 
 
Součástí balíčku je tedy:
- 4x dvouhodinová ruční lymfatická masáž
- 4x ošetření pleti
- Manuál na hubnutí vytvořený přímo Salonem Anička
 
Celkem se tedy jedná o čtyři návštěvy salonu Anička. Po Vašem změření i zvážení Vás vždy čeká příjemný dvouhodinový relax. Nejdříve budou všechny potřebné partie těla "uloženy" do zábalu s chilli papričkami. Dále budete mít na výběr z kolika hubnoucích zábalů (bahenní čí skořicový zábal). Během toho, co se Vaše tuky již spokojeně rozpouštějí, bude postaráno o Váš obličej - ošetření je detailně popsáno v dalším odstavci. Následuje ruční lymfatická masáž, která tuky uvolní do Vašeho lymfatického systému a Vaše tělo jej následně přirozeně vyloučí.
 
Salon Anička
 
Každé kosmetické ošetření zahrnuje tyto úkony:
- lymfatická masáž obličeje - cca 20 minut
- vyčištění pleti - cca 7 minut
- aplikace 2 ml kyseliny hyaluronové do otevřených pórů
- tonizační tampóny - intenzívní komplex pro pokožku kolem očí na kruhy pod očima a oteklá víčka
- liftingová maska na obličej a krk s hydrolizovaným kolagenem (dostanete s sebou domů masku na další 4 ošetření)
- dekorativní dokončení ošetření pleti
 
Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně na základě jeho hodnot váhy, věku a BMI indexu. Základem je nastartování správné funkce lymfatického systému - proto jsou součástí ošetření 4 lymfatické masáže, a také tím bude klient pod kontrolu pro individuální úpravy. Po celou dobu kúry je důležitý pitný režim (kolik a v jaké fázi kúry) a také pohyb podle Vaší kondice. Díky individuálnímu přístupu nikdy nebudeme dělat nic, co by Vám nevyhovovalo
 
Klient od nás dostává postup na 6 týdnů, jak zdravě zhubnout. Dostanete manuál, co je třeba jíst, přesné jídelníčky na svou váhu, výšku a věk. Také najdete odpovědi na otázky, jak se dostávají tuky do těla, jaký je jejich metabolismus a jak je dostat z těla ven. Další kapitolou jsou cukry (sacharidy) - kolik jich potřebujeme, abychom měli vyváženou stravu, proč nás honí mlsná (kolísání glikemického indexu a jak tomu zabránit). Také se dozvíte, kolik a kdy jíst bílkovin, aby se tuky spalovaly. Klient dostává kalorické tabulky s potravinami, které budeme používat při hubnutí. 
 
Salon Anička
 
6 týdenní kúra má 3 fáze - redukční, stabilizační a udržovací. V každé fázi dostává klient jídelní lístek, který funguje. Potřeba bílkovin, sacharidů a tuků je u každého člověka jiná a klient se v tom sám naučí orientovat (zvládne to opravdu každý).
 
Po 3 týdnech klient absolvuje vyšetření u lékaře na trigliceridy, cholesterol a cukr. Přihlíží se i na zdravotní problémy jednotlivce a jídelní lístek se podle toho upravuje. 
 
Není to jednoduché, ale funguje to - průměrně klient zhubne za 6 týdnů 6-8 kg a bez jo-jo efektu! Půjdete do toho s námi?
 
Salon AničkaSalon Anička v Plzni
 
Vstupte do diskuze (0komentářů)