Chcete si řídit svůj pracovní den podle svých potřeb? Chcete si vydělat nadprůměrný příjem? Chcete mít zajímavou práci a láká Vás moderní systém kolektivního nakupování? Pokud ano, jste na správném místě a hledáme právě Vás. Není rozhodující Váš věk, vzdělání či orientace, ale chuť pracovat.

Server kolektivního nakupování ChciSlevuZadarmo.cz je největší slevový server na západě Čech. Hledáme schopné lidi na pozici obchodního manažera pro sjednávání nabídek pro systém hromadného nakupování slev v místě Vašeho působení.

Možná spolupráce i jen na částečný úvazek.

Náplň práce:
• Navazování kontaktů a zpracovaní informací o obchodních místech za použití všech dostupných zdrojů.
• Organizace osobních schůzek a telefonické jednání s potenciálními klienty.
• Posuzování potenciálních obchodních případů, vyjednávání výhodných podmínek a uzavíraní smluv.
• Zpracování vyjednaných nabídek do prezentovatelné podoby na ChciSlevuZadarmo.cz.
• Předání podkladů o získaném klientovi operačnímu týmu

Co nabízíme?
• volnou pracovní dobu
• předání všech zkušeností
• výši výdělku bez omezení závislou na Vašem výkonu
• plnou podporu centrály

Co požadujeme?
• komunikativnost, kultivované vystupování
• schopnost vést obchodní jednání s potenciálními klienty
• výhodou jsou prokazatelné zkušenosti v oblasti na obdobné pozici
• dobrá znalost práce na PC (internet, Word)
• spolupráci na ŽL

Kde hledáme?
• Praha
• Brno
• Ostrava
• Plzeň
• České Budějovice
• Hradec Králové
• Jihlava
• Karlovy Vary
• Liberec
• Olomouc
• Pardubice
• Ústí nad Labem
• Zlín

Máte zájem se dozvědět víc?
Kontaktujte nás na prace@chcislevuzadarmo.cz, připojte svůj životopis a ideálně Vaší fotografii (není podmínkou).