ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 248 Kč za DVOUHODINOVOU celkovou lymfatickou masáž s ošetřením celulitidy a pleti v salonu Anička vedle bývalého kina Eden. Udělejte něco pro svoje zdraví i krásu, dnes s jedinečnou 69% slevou!

Hanka
(před 9 lety)
nebyla jsem vůbec spokojena, nehezké prostředí, byť jsem byla objednaná čekala jsem 1 hodinu!!!! na masáž obličeje je používána pro všechny stejná houbička, 3 lehátka vmístnosti, žádné soukromí, hygiena se moc neřeší! nedoporučuji!!!!
Mirka
(před 9 lety)
Souhlasím s Vámi - prostředí příšerné a po hodině čekání, kdy si nás jenom přišla paní zapsat a bez toho aby nás přivítala, nebo se omluvila zase zmizela. Odešla jsem a nemíním se vracet - hrozný přístup a špína.
Marie
(před 9 lety)
Pravda, houbicky jsou opravdu pouzivane snad na vsechny obliceje, rekla bych ze zapachaji. Potom me dost vadilo ze se na me behem masaze vystridali 2 maserky. Objednavaji moc klientek na jeden cas. Takze take nedoporucuji.
Luca
(před 9 lety)
NEDOPORUČUJI!!! žádné soukromí - v županu jdete přes celou čekárnu plnou lidí. hygiena se tady opravdu neřeší
Veronika
(před 9 lety)
To, že jste čekali hodinu se bohužel při vytíženosti paní Aničky mohlo stát, protože si na každém klientovi dává záležet a díky této akci má plno nových klientů, kteří chtějí hned poukaz využít. Určitě vám Anička řekla, jak je má plno, mohli jste se objednat na další měsíc. A nepředpokládám, že jste o své nespokojenosti paní Aničce řekli. Já jdu už na 8 proceduru a jsem spokojená, protože jsou vidět výsledky!
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Tato sleva již běží potřetí, a to z důvodu, že klienti, kteří již předchozí, například zkušební zakoupený voucher, využili a chtějí v prodedurách pokračovat - sami se v salonu ptají, zda bude tato akce opakována. Věříme tedy, že to s těmi negativními názory nebude tak horké, byť jakékoli nepříjemné zkušenosti při uplatňování slev nás mrzí.
Anička
(před 9 lety)
Pani Mirka, budem rada ak vyskúšate naše služby i s Vašou dérkou a budem sa Vám osobne venovat.Ručím za výsledok a odbornosť.Zdraví vás Anička
Anička
(před 9 lety)
Pani Marie,houbičky na masku sú dezinfikovaná a jednorázové.Čistiaca maska vytiahne odpady z porov a tie doopravdy smrdia,každému,Dúfam,že z výsledkov čo ste mala,ste bola spokojná.Zdraví Anička
Anička
(před 9 lety)
Pani Luco!Mrzí ma ,že na toaletu musíte cez čekárnu,ale bohužel prostory nie sú mojím vlastníctvom.Ako školitelka mám možnost navštívit vela kozmetických salonov a rozhodne na vela miestach sú tie priestory horšie.Každý má právo volby,nielen podla svojho statusu ale aj vkusu.Ostávam s pozdravom Anička
Zuzana
(před 9 lety)
Dobrý den, píšete, že houbičky jsou jednorázové a dezinfikované - to si trošku protiřečíte ne? Buď jsou jednorázové nebo dezinfikované, obojí přece není možné.
Mirka
(před 9 lety)
Dobrý den Aničko, Vy vůbec nechápete v čem je tem problém - byla by to šílená práce, aby nám Vaše kolegyně vysvětlila situaci a případně nabídla změnu termínu?! Ne Vy nás tam necháte hodinu sedět - upozorňuji dámy... byly jsme dvě objednané na 19 hodinu - ještě ve 20.oo se nic nedělo - to by jsme skončily s procedůrami tka o půlnoci JE TO NORMÁLNÍ?! Když vím že to nestihnu, tak si tolik lidí nezvu.
Hanka
(před 9 lety)
Aničko, jediné východisko vidím že se budete věnovat klientkám sama 5-6 klientek za den a budeme spokojené!!! Neschopnost asistentky pochopit, že na 2hod. masáž potřebuje 2 hod. je opravdu zarážející!!! a koukám dle ohlasů, že se nic nezměnilo....bohužel ani s hygienou:( HRUZA !!!!
Mirka
(před 9 lety)
Taky si myslím že celé to zle je dílem paní asistentky. Když paní Anička pracuje, je na ní, aby zajistila bezproblémový chod provozovny. Ano, všimla si nás - zapsala jméno, míry a váhy - ALE VYSVĚTLENÍ NEBO OMLUVA ŽÁDNÁ
Marie
(před 9 lety)
To mate ženy pravdu, ze se asistentka nevenuje klientkam tak jako pani Anicka. Neni dobre kdyz pulku masaze dela Anicka ( a opravdu velice kvalitne) a pak druhou pulku nekdo jiny. Myslim, ze ten rozdil je poznat. Anicka je pecliva a vi kde pritlacit a kde ne.
Anička
(před 9 lety)
Pani Zuzko.na jednu klientku sa používajú jednorázové hubičky s ktorými sa po vyčištení pleti čistiacím mliečkom umyje obličej.Potom sa voda vyleje,tie isté hubičky se vymijou a dewzinfikujú s roztoko a použijú sa u samé a té isté klientke ktorá dostala jednorázové houbičky.To isté používajú aj v kozmetických salonech. Niel len mi. Ak potrebujete názov dezinfekčního prípravku tak Vám ho možem napísat.Zdraví Anička.
Veronika
(před 9 lety)
Dobrý den děvčata, chtěla bych se vás zeptat, zda jste na sobě viděly výsledky? Děkuji za odpověď
Veronika
(před 9 lety)
Dobrý den Veroniko, první pořádné výsledky jsem na sobě viděla tak po čtvrté proceduře. Půjdu již na devátou a mám z boků pryč skoro deset cm. Takže můžu paní Aničku vřele doporučit, dává si na každém záležet a je to velmi příjemná paní :-)). Jsem naprosto spokojená!!
Jarka
(před 9 lety)
Dobry den! Ja jsem v salonu velice spokojena, vysledky jsou videt a to i po zdravotni strance (otoky nohou) Anicka i Lenka jsou velice prijemne, milé a šikovné. Maji muj obdiv, jak se klientkam venuji. Tem zenam ktere pisi tak negativni a hanlive prispevky bych doporucila, aby si zasli jinam - tam kde se jim budou venovat 30 minut a zaplati za to daleko vic.
Veronika
(před 9 lety)
Souhlasím s Vámi, Jarko. Cena super jako celý servis! :-)
Lenka
(před 9 lety)
Dobrý večer, rozhodně souhlasím s těmi, kdo popisují kvalitu, výsledky, odbornost a ochotu POMÁHAT. Mám za sebou již 10 terapií a úbytek 15 cm na břiše. Výše 4 uvedené dámy asi netuší, že dobrá provozovna se nepozná podle toho, že má zlatou kliku. Asi by měly nějakou takovou najít, zaplatit tam 500/hod...neměly by ani peníze ani výsledky...ale mohly by pak psát na netu, že nešly přes čekárnu v županu.
Lenka
(před 9 lety)
Komentáře jsou psané v afektu, situace rozhodně tak dramatická není. Salon je naprosto normální prostředí. Souhlasím s Veronikou, případné čekání je způsobeno kvalitní prací. Anička a spol. nemůže tušit, kdo poprvé přijde...a pokud je to starší a silnější paní...je jasné, že trvá déle než ji rozmažou. Někdo umí tuto dobu využít pro sebe (čtení, učení..) a někdo píše trapné komentáře o hodinách, i když ve skutečnosti čeká 20 min.
Lenka
(před 9 lety)
Stejně tak jsem měla možnost vyzkoušet terapie od všech a byla jsem vždy spokojená. Anička má vyškolený personál (kdyby byly její kolegyně neschopné, tak by je nezaměstnávala, že..). Takže určitě vyzkoušejte!
Mirka
(před 9 lety)
I když paní Anička pochybuje o mém vzdělání - hodiny ještě umím. Kamarádky dobrý, umíte podržet a poopravit pověst salonu. Nikomuu neříkám aby tam nešel - osobní zkušenost je nejlepší - může využít i moje dva nevyužité vouchery.
Hanka
(před 9 lety)
Při první návštěvě jsem čekala 40 min. - věnovala se mi Anička + 3 asistentky,z toho zrovna 2 úplně nové právě zaškolovala!!! přišla návštěva a Anička nás v tom nechala.....při druhé návštěvě jsem měla čekat 60 min. - to jsem bohužel vzdala, tolik času nemám.....žádné soukromí, hygiena špatná..mám jeden volný voucher:) za normální prostředí to nepovažuji, situaci vidím více než dramaticky:(
Anička
(před 9 lety)
Dobrý den.p.Hanko,velmi ma to mrzí.Navrhujem Vám aby sme si dali termin a darujem Vám jednu masáž s uvolnovaním čacer zdarma.myslím si,že inteligentný ludia,by sa nemali na seba hnevat.Ručím Vám za to,že sa Vám budem osobne venovat.Zdraví vás Anička
Zuzana
(před 9 lety)
Dobrý večer, je masáž vhodná i keď mám pomerne rozsiahle varixy na pravej nohe? ďakujem za odpoveď.
Anička
(před 9 lety)
Dobrý večer pani Zuzko.Ano,ale velmi šetrne,ručnú a potom ošetrit s Galvanickou žehličkou.mám s tým skúsenosti .Rozhodne som za to aby ste najprv vyskúšala jedno ošetrenie a potom sa rozhodnete,či chcete pokračovat alebo nie.Zdravý vás Anička.
Lucie
(před 9 lety)
Milé Dámy ... velice ráda od Vás nespokojených vaše vouchery odkoupím !!! LEŽÍ -LI NĚKOMU Z VÁS DOMA ZBYTEČNÝ prosím můžete mi napsat na mail chocotime99@seznam.cz . Předem děkuji Lucie :)
Anička
(před 9 lety)
Pani Mirko.už som Vám navrhla niekolko krát využit osobnú skúsenost.Nevyužila ste ju.Velmi rada sa Vám budem venovat a potom posúdte kvalitu mojej práce .Čakám na zavolanie!!!!Anička
Lucie *
(před 9 lety)
MÁTE-LI DOMA NEVYUŽITÝ VOUCHER ODKOUPÍM JEJ OD VÁS PRO ZNÁMOU ZA POLOVINU CENY ... MŮJ MAIL JE chocotime99@seznam.cz .. DĚKUJI A KRÁSNÉ DNY :)
Katka
(před 9 lety)
Milé dámy,cena tohoto voucheru je 248 kč!Pokud chcete luxus,tak byste měly šáhnout hlouběji do kapsy!Každý máme svoji volbu!Paní Anička je profesionál,výsledky jsou úžasné!Jezdím za ní až z Českých Budějovic a jinam bych nešla!Hezký den.Katka
Lucie *
(před 9 lety)
MILÉ DÁMY ... OPRAVA MÉHO PŘÍSPĚVKU .. MÁTE-LI DOMA NĚKDO NEVYUŽITÝ VOUCHERY ODKOUPÍM JE OD VÁS ( POUZE SE SLEVOU ) NEJLÉPE OSOBNÍ ODBĚR V PLZNI :) DĚKUJI A PŘEJI KRÁSNÉ DNY VÁM VŠEM :)
Soňa
(před 9 lety)
Zakoupila jsem si 10 voucherů, byla jsem 2x a pokaždé nespokojená. Poprvé jsem měla masáž, ale bez skořicovíého zábalu, podruhé zábal ano, ale s masáží nohou pouze zepředu.V mém případě o 2 hod proceduře nemůže být ani řeč. To se netýkalo dvou paní, co tam byly se mnou.Tam byl k nim přístup naprosto odlišný.
anička
(před 9 lety)
Soničko,myslím si,že nebol dovod na nespokojnost.Vzhladom k tomu,že ste lochtivá,sama som Vám odblokovála čachry aby sme sa Vás mohli dotknut.Naša domluva 15-20 cm na brúšku platí a želám k tomu úspech Anička
Lucie
(před 9 lety)
Milá Aničko. .. objednat se je možné už teď ? nebo je zde možnost až po 25.4. A ještě jeden dotaz :)) mohla bych mít přání a žádat na ošetření Vás ? Děkuji za odpověď. Lucie :)
anička
(před 9 lety)
pani Lucko,objednat sa je možné už teraz a samozrejme že Vás ošetrit možem ja.Dakujem za dvoveru.Zdraví Anička
Alice
(před 9 lety)
Chtěla bych si akci koupit, ale zajímalo by mě, kdy máte nejbližší volné termíny...chtěla bych chodit 2x týdně, ale nejsem z Plzně, tak aby to bylo vůbec reálně možné vzhledem k počtu již prodaných voucherů. A také mne zajímá pracovní doba, to jsem nikde nenašla. Děkuji za odpověd.
anička
(před 9 lety)
Pani Alica.Pracovnú dobu máme od 7 hod ráno do 19 hod.Prvé dve ošetrenie musíte absolvovat po týždni,k voli vylúčeniu odpadových látok po lymfodrenáži.Pokial ste zdravá a máte vek do 35 rokov ,možte chodit i 2x týždenie.Pokial by Vám nevyhovovali termíny v týždni ,pracujeme i o výkendu.Čo sa týka ošetrení,dopoludia pracujeme dve a odpoludia tri masérky.Zvládame to,pretože denne ošetrujeme 14 ludí.zavolajte si ,čo najskor,aby sme Vám dali termín na tel724821497
Radka
(před 9 lety)
Chtěla bych poděkovat Aničce i Lence za vynaložené úsilí na odbourání 7cm přez nejhorší partie na mém těle, děkuji za cenné rady a příjemný relax. Mých více jak 20 návštěv se neminulo účinkem. Ráda se k vám do salónu budu vracet. Radka Mr.
kateřina
(před 9 lety)
Dobrý den, jen bych se ráda zeptala, co si mám představit pod pojmem CELKOVÁ lymfomasáž? Právě jsem si dodělala kurz lymfodrenáže a celotělovka se nedá stihnout za dřív než 3 - slovy TŘI hodiny. Tak buď nejde o celé tělo a nebo klamete klienty. S pozdravem
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz