ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 219 Kč za DVOJE zeštíhlující legíny, a to včetně poštovného! Nové, revoluční, zeštíhlující a pod oblečením neviditelné. Zeštíhlení a redukce celulitidy se slevou!

Helena
(před 7 lety)
Dobrý den, jsou legíny vhodné k nošení jen pod kalhoty, nebo jdou nosit i samostatně jen k triku? Děkuji za info.H.
Marcy
(před 7 lety)
Dobrý den, z jakého materiálu jsou legíny vyrobené? Děkuji, Marcela
Božka
(před 7 lety)
DOBRÝ DEN,PŘESNĚ TYHLE 2 PŘEDCHOZÍ OTÁZKY MĚ ZAJÍMAJÍ.DĚKUJI
Alena
(před 7 lety)
Milé ženy,tyto revoluční legíny od této paní jsem si koupila-moje zkušenost po prvním oblečení.Legíny velmi málo stahují a za 2hodiny je materiál tak volný,v pase vůbec nedrží a spadnou z Vás samy.Hned jsem to paní napsala dopisem,ale ani slovo omluvy nebo vrácení peněz.Proto varuji ostatní ženy alespoň takhle.
Krásaproženy.cz
(před 7 lety)
Dobry den materiál: 95% spandex a 5% elastan. Jsou nosit samozřejmě jen k tričku. Alenko: máte od nás legínky nebo od jiné firmy? Pokud jste byla nespokojena mohla jste je vrátit do 14dní.
Alena
(před 7 lety)
Dobrý den,legíny jsou samozřejmě od Vás,jinou firmu bych nehanila,když od nich nic nemám.O kvalitě a nespokojenosti jsem Vám psala dopisem a vněm bylo napsáno jak tel.číslo,tak adresa i mail.Ale neozvala jste se.
Krásaproženy.cz
(před 7 lety)
Dobry den tak takový dopis my tedy nemáme,ale nerozumím proč jste je v zákonné lhůtě nevrátila když jste nespokojená? Pokud je zákazník nespokojen zboží vrátí. Než dopis nedoporučený který ani nemusí přijít je lepší poslat email.
Krásaproženy.cz
(před 7 lety)
Ba naopak na legínky máme velmi pozitivní ohlasy a i poděkování.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz