ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Plzeň: Jen 490 Kč za prodloužení řas metodou ŘASA NA ŘASU. Nesrovnatelně přirozenější a trvanlivější než s jakoukoliv jinou metodou prodlužování řas. Lze použít i na doplnění již aplikovaného setu z jiného studia.

Denisa Nosková
(před 7 lety)
Chci paní Míše poděkovat. Dnes jsem u ní na řasách byla a jsem mile překvapena. Jsou krásné, nepřehnané, prostě jak jsem chtěla :-) Rozhodně budu chodit i nadále a doporučuji dalším :-)
Veronika Dubská
(před 7 lety)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak často je třeba proceduru opakovat? Děkuji za odpověď.
Michaela Štindlová
(před 7 lety)
Děkuji, paní Deniso. Budu ráda když se v mém studiu zase uvidíme :-)
Michaela Štindlová
(před 7 lety)
Dobrý den paní Veroniko, pokud budete chodit na doplnění (doporučuje se nejčastěji po třech až pěti týdnech), kdy se dolepí další řasy na nově dorostlé, nemusíte tuto proceduru nového setu opakovat vůbec. Pro více otázek mi můžete zavolat na: 773117783 Příjemný den :-)
Veronika Marková
(před 7 lety)
Dobrý den, chtěla sem se zeptat,kolik bude stát vždy u Vás doplnění?Děkuji
Michaela Štindlová
(před 7 lety)
Dobrý den paní Veroniko Marková, záleží po jaké době budete na doplnění chodit. V podstatě je cena do dvou týdnů 250.-, do tří týdnů 400.-, do čtyřech týdnů 550.- a po delší době 700.- Kompletní ceník najdete na stránkách mého studia: www.gelovenehtyplzen.cz Příjemný zbytek dne :-)
ZBABJklxEBgmk
(před 7 lety)
Christopher - Got our DVD this week. Wanted to come back and say thank you again. You and Dana captured so much so well. And a few of them, well Id say youve given us what I supcest will quickly become family heirlooms. All the best.
Zuzana
(před 7 lety)
Dobrý den, chci se zeptat. Pokud bych zakoupila voucher, je možno se objednat na termín od 11.2-14.2. Jsem v tuto dobu v Plzni, jinak bych už bohužel službu nemohla využít. Nevadí u těchto řas, když jsem držitelka kontaktních čoček? děkuji Buksová
Michaela Štindlová
(před 7 lety)
Dobrý den paní Zuzano, mám bohužel plno. Volné místo mám už až od 14/2/13 Je mi líto. Snad příště :-) I tak děkuji za váš zájem.
Lenka
(před 7 lety)
Bylo by možné se objednat se na 14.2 max ráno 15.2, nebo už jsou tyto termíny zabrané?
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz