ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Pouze 99 Kč za 300g vepřový steak + 300g kovbojských fazolí na Ranči Šídlovák na Lochotíně. Po pořádné procházce pořádně vyhládne, v dřevěné polní hospůdce na Šídlováku na Vás bude čekat více než půlkilová svačinka s 58% slevou!

Jirina
(před 9 lety)
Uzasna nabidka, skoda ze vsichni nasi pratele co bychom tam chteli pozvat jsou kuraci:-(
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Děkujeme. Kuřáci standardně vybíhají z hospůdky ven na svou pauzu. Navíc je zde pěkné venkovní posezení, což bude po odložení zimní bundy do skříně příjemné jak pro kuřáky, tak i nekuřáky :-)
Miroslava
(před 9 lety)
Ano,souhlasím. Hospůduku navštěvujeme pravidelně, i s kuřáky a ani v zimě nebyl pro ně problém kouřit venku. Naopak tvrdí,že si tam pořádně pokecají:-) Ranč je skvělé místo, pro zastávku na kolech, při procházce kolem rybníků. Také je hojně využíván na projíž´dky na koních. Byl to svělý nápad, postavit zde naši oblíbenou chaloupkuVšem dík.
Zuzana
(před 9 lety)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde ty steaky budete připravovat, byla jsem u Vás v létě a nezdálo se mi, že by jste měli kuchyň a v nabídce jídel byli jen drobnosti k pivu. Moc děkuji za odpověď
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Pěkný den, Zuzano. Steaky a podobná jídla se dělají na Ranči běžně, steaky přímo ve steakovači. Prostoru na větší vyvařování zde však opravdu není, stejně tak je na Ranči omezené místo pro zásoby, proto je třeba se objednat alespoň dva dny předem, aby pro naše zákazníky bylo vše připraveno a dostupné.
Réňa
(před 9 lety)
Dobrý den, mohu se zeptat jak je to u vás s bezbariérovým vstupem, prosím pěkně?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Zdravíme, Réňo, přímo do hospůdky vedou asi dva schody, ale před hospůdkou se dá velmi hezky posedět, pokud je pěkné počasí. K Ranči se od konečně tramvaje bezbariérově dostanete pouze po silnici, přes les je terén obtížnější.
Vašek
(před 9 lety)
No tak to je luxusní,jsem zvedavý, jestli mě to zasytí, ale vypadá to na pořádnou porci. A ta hospoda je suprová, všechno ve dřevě, jak srub na horách, moc pěkný...těším se.
Martina
(před 9 lety)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jeslti by bylo možné si dát místo fazolí jinou přílohu?? Děkuji za odpověď.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Zdravíme, Martino, bohužel ne, sleva se skládá z vepřového steaku a kovbojských fazolí, to bohužel nelze měnit.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz