ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Dvouhodinová Maledivská synchronizovaná masáž pro dva na Adama a na Evu:-) Darujte sobě i svému partnerovi dvě hodiny dokonalého relaxu s nádechem exotiky ve Wellness u Michala v Plzni. Vířivka, masáž a společná relaxace pro dokonalé slazení energií.

onasis
(před 8 lety)
Maséři nebo masérky???
Oli
(před 8 lety)
Dobrý den, co přesně znamená Maledivská masáž? Nikde jsem tuto informaci nenašla, ani na stránkách Wellness u Michala. Děkuji za odpověď.
Blani
(před 8 lety)
Dobrý večer Maledivská masáž je novinka přivezená z Maledivských ostrovů. Je to masáž vysloveně pro dvojice s nádechem romantiky. Doufám,že i vám se bude líbit.
Lenka
(před 8 lety)
Dobrý den, jaká je teplota vody ve vířivce? Je zajištěna stejná teplota po celých 60 minut? Co to znamená závěrečná 30 min relaxace? Děkuji za odpověď.
Wellness
(před 8 lety)
Dobrý den paní Lenko, koupel probíhá ve vířivé vaně, nejedná se o klasickou vířivku, teplotu vody si zde regulujete sami případným dopouštěním teplé vody. A záverečná relaxace je možná buď v teplém zábalu na lůžku nebo v sauně. Záleží na Vaší volbě.
Klara
(před 8 lety)
pokud nedojde tepla voda cca po 15ti minutach jako nam Leni.Pak uz by pripustit teplou vodu nebylo mozne...
Blani
(před 8 lety)
Dobrý den Kláro je zajímavé, že nikdo tedy ani vy jste nám nedala vědět, že vám netekla teplá voda. Stát se to může máme však bojler na 200 l teplé vody, která se ohřívá na 85 stupňů a to už musí být hodně velká spotřeba vody aby došla.
Ondra
(před 8 lety)
Chtel jsem se zeptat jestli semnou nekdo zacne komunikovat. Pisu vam na oficialni email uz 14 dni (pred 14 dny jsem zaplatil) ale porad mi od vas neprisel voucher!! Byl bych rad kdyby uz jste semnou zacli komunikovat. muj mail obrousil@seznam.cz
Blani
(před 8 lety)
Dobrý večer Ondro poukaz vám přijde na váš mail. Nebo se obraťte na slevový portál. Přeji hodně štěstí do nového roku.
Majda
(před 8 lety)
Také by mě zajímalo zda jsou maséři či masérky?
Majda
(před 8 lety)
Také by mě zajímalo zda jsou maséři či masérky?
Marie Hajšmanová
(před 8 lety)
Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, jak se mohu objednat k vám na masáž? Na telefonním čísle, které je uvedeno na voucheru se na pátý pokus během 3 dnů ozývá: .... nemůžeme přijmou váš hovor, právě masírujeme ..... Děkuji Hajšmanová
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz