ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Pouze 99 Kč za 300g vepřový steak + 300g kovbojských fazolí na Ranči Šídlovák na Lochotíně. Po pořádné procházce pořádně vyhládne, v dřevěné polní hospůdce na Šídlováku na Vás bude čekat více než půlkilová svačinka s 58% slevou!

iva
(před 8 lety)
Dobrý den, budou zase někdy ve slevě vyjížďky na koních?
Alena
(před 8 lety)
Taky bych se ráda projela na koni. Minule to bylo super.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Pěkný den, Aleno a Ivčo, jsme rádi, že se Vám jízdy na koních líbily. Aktuálně sleva na projížďky na koních naplánována není. Ale občas k nám koukněte a třeba se dočkáte :-)
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Milé dámy, navštivte naše webové stránky www.rancsidlovak.cz, je tam odkaz na slevy na vyjížďky na koních.
Petr
(před 8 lety)
Dobrý den, myslíte, že není blbé si porci nechat rodělit na 2, jelikož s přítelkyní každý 600g nesníme. Děkuji.
Ewička
(před 8 lety)
tak to já si u vás koupím jeden voucher pro 8 lidí :-D víc jak 3 fazole nemohu :-D
Míra
(před 8 lety)
Mě jen trošku zaráží, že na webových stránkách v jídelníčku ten steak ani fazole nevidim :-) Ale nabídka je to zajímavá a uvažuju o koupi. Ranč je příjemný. Jen je nešťastná ta objednávka 2 dny předem.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Zdravíme, Míro. Je to nabídka speciálně pro naše zákazníky. Dva dny jsou nutné pro organizaci a aby se maso stačilo správně namarinovat. Chce to tedy trochu plánovat, ale výsledek stojí za to - máme to osobně vyzkoušené :-)
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz