ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 199 Kč za RUČNÍ MYTÍ a vyčištění Vašeho vozu se slevou 50% v Plzni na Borech. Vyberte si program, který Vám vyhovuje, a svěřte svého plechového miláčka do nejlepších rukou, kde o něj bude postaráno s maximální péčí! Možnost i tepování sedaček!

Johan
(před 8 lety)
Dobrý den chci si zakoupit Program Presto.Má dotaz jak dlouho při tomto programu presto budu čekat na auto? Další věc do kolika hodin děláte? mohu tak až 15.30 (po práci) bude to stačit? Pak se chci ještě zeptat zda by bylo možné si na místě připlatit ještě za oživení venkovních plastů a kolik by to cca platí? Mám renault kangoo... Díky.
Lukáš Krýsl
(před 8 lety)
Hezký den, pracovní doba po - pá 8 - 17:30, dle dohody i déle. Program Presto trvá cca 1 hodinu, záleží na znečištění vozidla. Oživení venkovních plastů Vám provedeme za cca 100,-Kč. Včetně obroušení k odstranění škrábanců a většího poškození. Tým Pneu-Auto-Sklo servisní Centrum Bory.
Petra Rindererova
(před 8 lety)
Dobry den, staci na program Eccellente pro auto renault Espace 4 vouchery? Jak dlouho tento program trva? Dekuji za odpoved. P.R.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz