ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCE - zhubněte do plavek! 90 min. procedura za neuvěřitelných 229,- Kč! 60 min. ošetření Vámi zvolené partie + 30-ti minutová lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Lze se zaměřit na odbourávání tukových buněk nebo na celulitidu.

Tereza
(před 8 lety)
Dobrý den, zajímalo by mne zda si u této procedury můžu vybrat jednu partii na ošetření nebo více. Děkuji
ADEVELA
(před 8 lety)
Dobrý den Terezo. Na jedno ošetření si můžete teoreticky vybrat partií kolik chcete, ale tím byste pouze snížila účinek metody rozložením potřebné intenzity ošetření do velké plochy. Proto doporučujeme vždy ošetření jedné partie (resp. dvou - pokud jsou párové - boky stehna a pod.). Na menší ploše je ošetření více intenzivní. Proto je vhodné věnovat se jednotlivým partiím postupně.
Marie
(před 8 lety)
Dobry den, kolik voucheru je treba, abych zhubla rekneme o jednu konfekcni velikost? A je hubnouci proces rychlejsi pro obezni nebo pro stihlejsi lidi? Dekuji.
ADEVELA
(před 8 lety)
Dobrý den Marie. Nevím, jakou odpověď zrovna očekáváte, aniž bychom Vás někdy viděli. Obecně a logicky platí, že čím více tukových buněk, tím více je potřeba aplikací. Záleží i na typu daného tuku a partii. U každého člověka je výsledek samozřejmě individuální... V průměru se jedná o úbytky cca 2cm na obvodu.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz