ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Power Plate Wrapping – s účinným spojením expresního tréninku Power Plate a Body Wrappingu zhubnete, odstraníte celulitidu a zbavíte se toxinů jen za 489 Kč (místo 1630 Kč). Využijte osvědčené metody hubnutí celebrit i v Plzni!

veronika boháčová
(před 8 lety)
dobrý den, kolik je potřeba ošetření aby byli úbytky cm viditelné, nebo stačí pouze jedno ošteření?? díky moc
Dr. Hora Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 8 lety)
Dobrý den, Veroniko, děkuji za Váš dotaz. Změna objemu vyvolaná lymfodrenáží je měřitelná ihned po ošetření. Změna vyvolaná zhubnutím, zpevněním tkání a odstraněním celulitidy je viditelná a měřitelná po 4-6 týdnech tréninku Power Plate. Ideální je kombinace 2 tréninky Power Plate + 1 Power Plate Wrapping týdně. S pozdravem Petr Hora.
Anna
(před 8 lety)
Zdravím, je někde potvrzen efekt Power Plate na celulitidu ? Moc mne to zaujalo. Děkuji. A.
Dr. Hora Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 8 lety)
Děkuji za Váš dotaz. Dle dostupných studií odstraňuje Power Plate projevy celulitidy o 26%, při zařazení tzv. KARDIO tréninku dokonce až o 32%. Studie jsou dostupné na webu Power Plate Studia Plzeň. Hezký den přeje Petr Hora.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz